Skocz do zawartości

Bromba Andrzeja Lipińskiego


tomek21

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie jaku kolegi Andre. Insect to jest naprawdę skuteczna przynęta, pomijając jakość wykonania (zaczęła częściowo schodzić powłoka lakiernicza, albo trafiłem na taki egzemplarz). Nie wytrzymał dwóch miesięcy, ale zrekompensował ilością ryb:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bromba to super przynęta-polecam! Bez niej nie ruszam się nad wodę. Jej główną zaletą jak dla mnie jest jej lotność. Najczęściej używam większej jej wersji. Poza tym na naszym forum jest kilku Kolegów wykonujący robale i myślę, że niedługo będzie możliwość ich kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jon987, wynika z tego, że znasz dobrze te przynęty! Ja znam tylko to "badziewie". Co do "badziewia", to zgodzę się, że podczas długiego użytkowania odpada trochę lakier, ale jest to spowodowane uderzaniem kotwiczki o korpus. Może dokonasz jakiegoś bardziej szczegółowego porównania, tych tak różniących się od siebie przynęt. Bo widzę, że łowiłeś na jedną i drugą Brombę. Fajnie jakbyś wstawił jakieś zdjęcie SWOJEJ starej Bromby, chętnie zobaczę pierwowzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem Bromby była nie osiągalna zalogowałem sie na stronce A.L i złożyłem zamówienie dosyć długo czekałem,i już się poddałem kiedy dostałem wiadomość ze czekają na mnie 2szt ucieszyłem się jak szalony.Pierwsze testy nad wodą były zadowalające przynęta była warta swej ceny,złowiłem dużo kleni to była przynęta nr1.Do dziś żałuje że jedną odsprzedałem kumplowi,a drugą odgryzł mi szczupły.Potem wobki rozpełzły się po allegro kupiłem wtedy Brombe i dwa chrabąszcze.Chrabąszcze służą mi do tej pory Bromba już nie,stara Bromba to wyrób z lipy ładnie pracowała smużyła cudnie a te obecne to plastiki,były momenty ze szła pod wodę mimo wysoko uniesionego kija wywracała się to już nie było to samo więc zmieniła właściciela może mi się właśnie taka trafiła ,@lama nie zrozum mnie źle ja nikomu nie zabraniam kupować woblerów A.L po prostu mi ta Bromba nie odpowiadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jon987,dziękuję za odpowiedź. Oczywiście każdy kupuje to co chce, to nie podlega dyskusji. Ja wyraziłem swoja opinię Ty swoją, na tym polega dyskusja. Mi zależało na tym, aby ktoś kto łowił na obie te przynęty, wyraził swoje odczucia na ten temat dokonując również wizualnego porównania. Ponieważ wiele osób wyraża opinie na ten temat znając to tylko z teorii zależalo mi na opini praktyka. Jeszcze raz dziekuję za Twoją opinię.

@Andre, dziękuję rownież za super wizualizację. Zgadzam się. Porównanie starego z nowym wypada z korzyścią na rzecz tego pierwszego. Nie zmienia to faktu, że.... kto łowi na woblery A.L to wie co chciałem napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bromby łowię ok 2 lat z super wynikami San i jezioro Solińskie .Tam gdzie czasem na rzece zawodziły inne wobki ,smużak od A.L był nie do zastąpienia,dodam że na brombę złowiłem na Solinie bolca ok 70 cm .Co do wykonania stara a nowa bromba-stara była bardziej z sercem robiona, lecz różnicy w braniach nie zauważyłem.Minusem jest bardzo mała skuteczność zacięć ,ale polecam w 100% jak inne wobki Lipińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.