Skocz do zawartości

Kamizelka wędkarska


bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po nowym roku jak ceny pójdą w dół zamierzam kupić kamizelkę na spinning. Macie coś godnego polecenia ? Cena +/- do 80zł. Wiem, że to nie dużo i ciężko oczekiwać mistrzostwa świata, ale może coś się znajdzie. W czym chodzicie?

Wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Jaxon Promo 1 drugi sezon i nienarzekam nanią http://www.topfish.pl/product-pol-8272-Jaxon-Kamizelka-Promo-1.html

Z zamkami niema problemów,posiada dużo kieszeń od najmniejszych do największych,i to co mi sie przydaje to odpinany dół.Jedną jak można nazwac wadą to nieposiada wieszaka z tyłu kamizelki na podbierak,ale jak to można nazwac wadą to to jest wada(ja sobie dorobiłem,i teraz posiada),ale za tą cene sie opłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić tę kamizelkę:

http://allegro.pl/kamizelka-daiwa-wilderness-duo-waistcoat-roz-m-i1988858278.html

Przekracza trochę założony budżet, ale bardzo szybko się odrobi.

Używam jej, jest bardzo pojemna, wszystko co trzeba pomieści się i jeszcze zostanie miejsca. Można odpiąć dół, wewnątrz dwie kieszenie zamykane na zamek. No i co najważniejsze zamki są bardzo dobre. Używam ją w ekstremalnych warunkach i nic się z nią nie dzieje. Towar pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kamizelki Jaxona są bardzo dobre i w przystępnej cenie ale w lecie z pleców się w nich leje. Znalazłem w Karinie kamizelki Robinsona takie cieniutkie, na plecach materiałowa siateczka tylko i myślę ją nabyć po nowym roku. http://www.trotka.pl/p/pl/69-km-001/kamizelka_robinson.html

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja polecam kamizelkę Graff używam 3 sezony i można powiedzieć jak nowa.

Czy może ten model:

http://hunt-fish.eu/pl/p/KAMIZELKA-SPINNINGOWA-GRAFF-314-B-1/340

Właśnie szukam jakiejś kamizelki i ta (mimo swojej ceny) jest na razie moim numerem jeden jeśli chodzi o wybór. Możesz napisać coś więcej na temat funkcjonalności? Nie wiem czy masz ten model ale na zdjęciach widać wyciąganą sprężynę z tuby - można na przykład szczypce w niej zamocować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za firmą jaxon. Zainteresowałem się 4 sezony temu kamizelka Lux. http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/jaxon-kamizelki-wedkarskie-g10-a55-p323-k1541.html Kupiłem ją i muszę przyznać że jest to naprawdę DOBRA kamizelka. Po 4 sezonach nic się nie odrywa! Jest zrobiona w miarę starannie, i z dobrych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja ostatnio miałem graffa ale się tak jakby rozleciał teraz mam dragona i nie narzekam, ostatnio jak byłem w sklepie To Tu to mieli jakiś tam wybór kamizelek, ale powiem szczerze że lepiej kupić w necie może nie możesz oglądnąć ale jest taniej. Sam tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mimo wszystko przymierzyć, nie chciałbym kupić kamizelki pod którą nie zmieści mi się bluza ani takiej która będzie luźna nawet jak dwie kurtki założę ;)

Dwie firmy jakie biorę na tą chwilę pod uwagę to własnie Dragon i Graff, przy czym jak pojawi się coś ciekawszego to też rozważę, zastanawiam się czy ta nie byłaby zbyt mało pojemna

Muchowy Graff 316-B

http://allegro.pl/show_item.php?item=2243206571

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od tamtego sezonu właśnie tą kamizelkę KAMIZELKA SPINNINGOWA MODEL 314-B-1 - GRAFF jest to większy bo spinningowy brat kamizelki muchowej nad którą apioo się zastanawiasz.

Bardzo funkcjonalna, wiele kieszeni dużych i małych w których spokojnie mieszczę wszystkie przynęty bez konieczności zabierania dodatkowo plecaka (gdy biorę większe pudło na przynęty to wrzucam na plecy i tez można tak spacerować).

Zamki bardzo dobrej jakości, wiele kieszeni z podwójnym zamkiem więc zamykasz w którą chcesz stronę. Jedyny minus to gdzieś urwałem tubę ze sprężynką - została mi sama agrafka (będę musiał spróbować napisać do Graffa czy nie można by dokupić lub dostać tej części).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada wewnętrzne kieszenie z jednej strony duża nie zamykana siatkowana i mniejsza zamykana na zamek-idealna na dokumenty, a z drugiej identyczna siatkowana tylko, że na zamek i poniżej 3 na rzep około 8cm szerokie (zaznaczona na foto). PRZEPRASZAM za jakość -robione telefonem, bo innych nie mam.

Długość jak widać na zdjęciu - do pasa, a ja mam 175cm wzrostu kamizelka rozmiar XL chudziutki nie jestem, a na kurtę albo dwa polary idealna.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez plebsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sanoku u Skrechoty jest niezły wybór Visionów.Jak chcesz coś tańszego to u Chytły jest niezły wybór kamizelek.

Z mojej strony polecam kamizelkę Hardyego z tego linku:Kamizelka Hardy 9638 - 505.00PLN : Sklep wędkarski SANSPORT Franciszek Szajnik SKLEP WĘDKARSKI, internetowy, sklep, wędkarski, Sklep wedkarski, SKLEP WĘDKARSKI,sprzęt wędkarski,sklep wędkarski, wędki, kołowrotki, SKLEP WĘDKARSK, wędkarski,wędkarstwo,

Mam ją już 6 lat i nie widać żadnych śladów zużycia,nie wyblakła mimo częstego łowienia w deszczu i ostrym słońcu ,wszystkie szwy całe.Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.