Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nabyłem takie oto cieszące rzeczy.

Woblerki:

po lewej-wykonanie @Dzienciol

środek-wykonanie @Leszek

po prawej- allegro,sklepowe

Do tego kijek Team Dragon 270cm cw. 3-14g

Zapomniałem dodać cukiereczków od kolegi @kroku.

Byle do wiosny!!:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ćwiczysz bolenie jeśli to nie tajemnica?:rolleyes:

Nie, nie tajemnica łowię przedewszystkim na Sanie w Stalowej Woli bo tu mieszkam :) i okolicach, po za tym czasami Wisełka w Tarnobrzegu, Sandomierzu i w Wrzawach w ostatniej z miejscowości jest sporo boleni ale małych tak do 60cm za to można złowić po kilka, kilkanaście dziennie no i jak są małe zawsze może być duży taki z 90+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy wędkarskie w tym roku ;) Na próbę wziąłem 10 funtową plecionkę SUFIXa 832 i żyłkę P-Line Extrusion 0,18mm. Żyłka jest cienka, w porównaniu do 0,16 Siglona Balzera wydaje mi się że jest jeszcze cieńsza, mam nadzieję ze będę z niej zadowolony bo podobno to jedna z lepszych linek na rynku.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też do Siglona (Balzera) nie miałem większych zastrzeżeń, szczególnie do wersji Premium. Ciekawy jestem jak się sprawdzi ten Smart Dual Band, opisz wrażenia z jej użytkowania najlepiej w osobnym wątku.

Tak przy okazji to namawiam do dzielenia się spostrzeżeniami z używania zakupionego sprzętu, najlepiej w działach tematycznych np. spinningowym, gruntowym itp. Wszelkie testy będą mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Po zakupie kija ST.Croix LTBC68MXF, kołowrotka Daiwa Zillion i zadowolenia z zestawu, postanowiłem dokupić lżejszy zestaw Casta nowej serii na 2012: TBC 610 MLXF i Multica Daiwa R-Edition 103 na który nawinąłem plecionke Daiwa Tournament. Zestaw ten kupiłem pod kątem połowu okonia i sandacza kogutami w przedziale od 6 do 22 gram. Waga całego zestawu to około 270g. Pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować kolegom zakupów. LTBC68MXF już od dawna chodzi mi po głowie :)

Nie ukrywam że interesuje mnie Penn Battle. @LukaszZ czy rozmiar 2000 w przypadku Penna jest porównywalny z Zauberem wielkości 3000 czy faktycznie jest mniejszy ?

Przy okazji wpadła mi łapy cyfrowa suwmiarka, zmierzyłem średnicę zakupionej ostatnio żyłeczki P-Line Extrusion 0,18mm. Z pomiarów wynika że średnica jest mniejsza od deklarowanej i z odczytu wynosi 0,16mm. W przypadku 0,16 Siglona jest odwrotnie - 0,18mm ;) Pomiar oczywiście opatrzony jakimś błędem, żyłki były mierzone w kilku miejscach i wynik był zawsze taki sam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim łowiącym na koguty castingi z serii LTBC68MXF i TBC610MLXF- seria nowa na 2012

opisy i test tych wędek można przeczytać na-

http://www.spigot.dbv.pl/readarticle.php?article_id=15

http://www.spigot.dbv.pl/readarticle.php?article_id=11

a pracę tych wędek i hol ryb na stronie - Kogutowa zajawka Vol.1 do Vol.13 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wpadła mi łapy cyfrowa suwmiarka, zmierzyłem średnicę zakupionej ostatnio żyłeczki P-Line Extrusion 0,18mm. Z pomiarów wynika że średnica jest mniejsza od deklarowanej i z odczytu wynosi 0,16mm. W przypadku 0,16 Siglona jest odwrotnie - 0,18mm ;) Pomiar w miarę wiarygodny, oczywiście opatrzony jakimś błędem, żyłki były mierzone w kilku miejscach i wynik był zawsze taki sam.

Krs, Zaciekawiłeś mnie do tego stopnia, że chyba pomierzę swoje strofty i PP na laserze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.