Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na ciekawą aukcję i kupiłem prawie nowy kijek (bo miesięczny) Daiwa Exceler Jigger 2.70 3-18g. Dzisiaj go dostałem, teraz trzeba testować:)

[ATTACH=CONFIG]10395[/ATTACH]

Do łowienia kleni i kropków jak dla mnie świetny kijek. Grube bolenie także obsłuży z powodzeniem. Jednym ze słabych elementów tego kijka jest niskiej jakości korek dolnika, ale za ta cenę.....! Ciekawy jestem Twojej opinii po pierwszych testach, najlepiej na duuużych rybach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką znalazłem aukcję i kupiłem synom; będą miały porządny sprzęt jak podrosną.

KOŁOWROTEK DAIWA PG 1650BL (2396783510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam identyczny w mniejszym rozmiarze, tyrany był jakoś od 94-95 roku, kosztował mnie wtedy jakieś 2 miliony. Do dziś chodzi jak nowy, porysowany tylko jest. Nie wiem jakim cudem nikt go nie zgarnął przez tydzień. Porównując w tej cenie obecnie sprzedawane to jak za darmo. Sprzedawca ma jeszcze kilka fajnych zabawek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc wczoraj w Lidlu ,zakupiłem taką oto torbę

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

8 pudełek (6 dużych i 2 mniejsze) z regulowanymi przegrodami a do tego sama torba solidnie wykonana.Kupiona z myślą o przynętach gumowych + główki jigowe + duperele, wykorzystywana będzie do łowienia z pontonu.Zajmie mało miejsca a wszystkie przynęty w jednym miejscu + swobodny dostęp do nich.Cena to coś ponad 80zł.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem z chęcią posiadania tego kompletu :)

Jednak rozsądek wygrał - mając ten komplecik moje postanowienie "max 2 pudełka nad wodę" pewnie zostało by złamane :D

Z drugiej strony na parodniowe wyprawy był by w sam raz.

Panowie pytanie jak z krojem i jakością szwów tej torby (organoleptycznie oczywiście) wytrzymają ze 2 sezony ?

Pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem,wykonanie torby jest solidne,szwy mocne a zamki wyglądają na dobrej jakości.Materiał mocny ,podobny do korundu ale pewnie nie impregnowany(?).Pudełka zrobione z przyzwoitego plastiku dość "elastycznego" ,nie powinny pękać.Regulowane przegrody,które pomieszczą wiele przynęt.Torba dla tych,którzy chcą mieć wszystkie przynęty pod ręką np.na łodzi.Na deptanie z nią nadbrzeżnymi ścieżkami raczej będzie mało praktyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytuliłem dziś fajny używany kijek za niewielka kasę i tak oto powiększyłem stadko Kongerów Champion z zielonej serii:D

Zobaczymy jak sobie poradzi z kropkami z mojej tajnej rzeczki;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do posiadaczy torby z Lidla. Chciałem ją kupić wcześniej ale wydawała mi się za droga. W tej chwili kosztuje 89 PLN po rabacie 10%. Przekładam rzeczy z nieporęcznego plecaka do nowej torby. Będę miał problem w zapełnieniu tych 8 pudełek. Moje akcesoria wędkarskie należą do skromnych ;] ale chyba zrezygnuje z 2,3 pojemników na rzecz kołowrotków. Tym sposobem wszystko będę miał w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedstawić wczorajszy prezent od żony na 35 urodziny, a mianowicie Jest nim kręciołek SHIMANO CITICA 201G6

Myślę że z castingiem czas zacząć :)Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sklepie wędkarskim "Murena" w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto kupiłem kilka ręcznie robionych woblerków, które właściciel dostał od jednego wędkarza. Mam pytanie, czy to ktoś z was je tam "zostawił" ? Jeśli tak proszę o PW bo chetnie kupie kilka bez pośredników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sklepie wędkarskim "Murena" w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto kupiłem kilka ręcznie robionych woblerków, które właściciel dostał od jednego wędkarza. Mam pytanie, czy to ktoś z was je tam "zostawił" ? Jeśli tak proszę o PW bo chetnie kupie kilka bez pośredników.

Wstaw zdjęcie, to na pewno znajdziemy twórcę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (co prawda nie dziś) zakupiłem 2 kijki ProLogic C1 i 2 Lufki Tandema na wędki ;)

Niedawno doszedł do mnie Emblem ze stanów, jakaś edycja na 2012r ;>

I teraz paczka 14 wędeczek (muchówki, karpiówki, spiningi) min. karpiówka Daiwa Mad Dragon, jednoczęściówka Daiwa Mike Iaconelli ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.