Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica jest taka jak mówisz. P01 wyklepana jest powiedzmy to ,,normalnie" w części szerszej, do której zakładasz kotwiczę. P02 przed klepaniem jest odwrócona i wyklepana w części węższej, tutaj montujesz kotwiczę i szersza część jest z przodu. Dodatkowo P02 jest mocniej krępowana. Ciekawi mnie jaka będzie różnica w pracy błystki.

lewa strona P01 , prawa P02.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend odwiedzając Decathlon uzupełniłem zapas główek w dobrej cenie pod moja nowa budująca sie wedke.

Ogólnie maja sporo wyprzedaży praktycznie we wszystkich działach.Mustad micro od 2,99 do 3,49 zł za paczkę - 3 sztuki. Cena w zależności od gramatury. Do tego z kosza wyprzedażowego kilka paczek gumek w cenie od 0,99 do 2,99 zl za paczke -do testów co to warte wogóle. No i na koniec bojówki na wędkarskie wyprawy - zastanawiająca jest gwarancja 5 lat na spodnie przy cenie 39,99 zł. Gdyby sie ktos wybierał to z promocjami trzeba jednka uważać -bo w każdym sklepie sa inne upusty % i rożne towary przecenione w zależności od kolory, fasonu itd. Co sklep to inna promocja.

PS gdyby ktoś byl zainteresowany główkami i cenę uzna za dobra - to mogę kupić i podrzuć do Rzeszowa w weekend. Glowek maja sporo -za to woblery Salmo na wyprzedaży po 9,99pln rozeszły sie podobno w dwa dni (ok 130 szt. mówił gośc z obsługi)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Gabriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbierak jest z firmy Robinson.

wymiary :

szerokość kosza : 34cm

długość kosza : 46cm

długość całkowita : 66cm

do rękojeści umocowana linka z karabińczykiem.

Fajnie i solidnie wykonany podbierak za małe pieniądze,myślę że posłuży mi kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne zakupy na nadchodzący sezon, 3 sztuki nożyczek Jaxona, bardzo tanie, dobrze tną plecionkę, cena była atrakcyjna to kupiłem na zapas :D Do tego okoniowe Relaxy ze sklepu KingShad | Sklep Wędkarski | Sprzęt Wędkarski | Internetowy Sklep Wędkarski, przy okazji dostałem gratisowo agrafki do błyskawicznego zakładania przynęt, było o nich w którymś z odcinków ZWNW, bardzo fajne i mocne. Z ebaya dotarła dawno zamówiona plecionka Tuf Line XP 10lb w kolorze żółtym.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenty walentynkowe -szkoda że za wszystko zapłaciłem sam ...

Wędka na blanku MHX W klasie #5 wykonana w pracowni BRC

Simms headwater waist pack- taki pas biodrowy , wygodny i funkcjonalny

Kołowrotek Z&M w klasie #5 + zapasowa szpula

Dwie linki muchowe Cortland 444 i Cortland precision Intermediate .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem ostatnio kręcioł firmy Shimano BAITRUNNER AREO 8000GTE C za 275 zł wraz z dodatkową szpulą, pudełkiem i instrukcją. Kołowrotek używany, ale jak dla mnie to nówka. Nie widać śladów użytkowania. Pięknie chodzi ( także pod obciążeniem ) i nie ma żadnych luzów. Teraz muszę polować na drugi do kompletu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z ostatnich:masa plastyczna do lepienia Essentiala-Natural Squid,booster o podobnej nucie,popki CC Mora,nitka do nich,haki Nasha:Twister 6 i żyłeczka na której widok japa sama się cieszy-Korda Adrenaline 18 lb:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lenox to wiadereczko Essential Baits to jest to w komplecie z aromatem i olejem?? Jeżeli mogę spytać gdzie zamawiałeś.

Tak,to jest Handy Pack.Masz tam już aromat Natural Squid i Salmon Oil,kupowane jak zauważył @Manitu w M6.Miks sprawdził mi się na większości komercyjnych wód w okolicy,dodaje do niego jeszcze Belachan Block,Feedstim CC Mora + kilka kropli innych wynalazków i działa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem na początek sezonu wypróbować coś polskiego:D Miksik ładnie pachnie i są tam różne "robaczki"

Zrobiłem próbke ze 100g, roluje sie dobrze a po suszeniu też ładnie oddaje zapach:p

Zostaje tylko przetestować nad wodą...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.