Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce deprecjonować twojego zakupu, ale przelotki temu Panu Bogdanowi to chyba z karpiówki zostały a nie z UL. Rozumiem że ta wędka ta ze złomu po innych wędziskach składana? Bo przypomniały mi się pierwsze wędki z lat 70-80 jakie były w sklepach dostępne. Ta wstawka powyżej uchwytu to ma udawać skórę węża?

Edytowane przez mistertwister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem okazję pomachać tym kijkiem, z tą przelotką od razu skojarzyło mi się z nową serią okoniówek SAVAGE GEAR LRF :D , też tam zamontowali taką 2 stopkową od strony kołowrtoka, więc może tręd taki :cool:;) Ogólnie taki super lajt pod zabawę z okoniem lub białorybem, co do wyglądu...hmm wędka raczej budżetowa, ale na żywo wyglądała lepiej :P

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc Dzięcioł pokazał mi kija opowiedział co nie co o nim i go kupiłem :)

Myślę że będzie to dobry kijek pod okonia na Wisłok :) Łyknąłem łyknąłem i obym tego nie żałował ....

Zdradź nam kolego co to za Pan Bogdan, żebym omijał go szerokim łukiem przy zamawianiu swojego customa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co patrzeć na wygląd bo wędka z tego co wiem służy do łowienia a nie do wyglądania.

Bogdan robi naprawdę dobre kije są warte polecenia, a zamawiało od niego paru takich ludzi co ciągną okazy a nie takie gluty które na tym forum zazwyczaj wystawiacie:D:D:D

Jak się wam kijek złamie to może się z nim spotkacie a wtedy możecie żałować swoich wypowiedzi.

Pozdro dla Bogdana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój długo oczekiwany PHENIX już po testach kijek rewelacja to czego w końcu chciałem tylko nie wiem jak z kropkami będzie sobie radził przyłów szczupłego 48 cm bez problemu dał rade Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować :beer::)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kijek od Bogdana to nawet ciekawy patyk! Machałem nim 3 godziny zanim go kupił Wejek i sam miałem na niego ochotę! co prawda podwójna stopka pierwszej przelotki to pomyłka ale jest ona na tyle mała, że to nie przeszkadza. kijek b leciutki, trzinka ala phoenix mosquito za grosze! Ceny tez nie podam ale ale powiem tylko tyle, że za taką kasę to można wziąć nawet dla złamania go na kolanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejek ...Ceny tez nie podam ale ale powiem tylko tyle, że za taką kasę to można wziąć nawet dla złamania go na kolanie :D

VeJeK :)

Racja za tą kasę to nawet dla złamania można go było brać ,jak na razie nie rozpisuje się o nim itp ponieważ poczekam aż przyjdzie jakiś dzień z temp na +1 i ruszę na jakieś solidniejsze przetestowanie :) Jak na razie machałem nim na sucho i 3 razy na wodzie ,ale przelotki od razu zamarzły więc nie było sensu :) Jak się po 10-15 wypadach nie sprawdzi to pójdzie na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarek piękna szpada, jak już mówimy o kijkach z pracowni to ja też dołożę coś.

Vejek tak jak pisałem kijek niech służy taki, al'a kocia łapa jak pisze kaskader.

MHX P904 POPING , chodził mi ten patyk po głowie od tamtego roku , teraz trafiłem perełkę nówkę , blank jeszcze nie rejestrowany.

To już 3 kijek ze stajni MHX,kapitalne kije.

W sumie to już 6 kijek z pracowni ,to uzależnia i cieszy oko .

O walorach użytkowych nie wspominam , a planów w głowie jeszcze dużo,ale zasób portfela nie pozwala...

Testy P904 we wtorek.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś właśnie dotarła przesyłka zrobiłem sobie prezęt na Mikołaja , dopiero mam pierwszy taki jeśli nabiorę tylko wprawy napewno coś pomyslę o drugim :) .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYOBI ARCTICA 6000 to prezent Mikołajowy.Przyda się na nowy sezon pod ''vertical''.Jest już zamówiony kij do tego kręcioła ale kolejki w pracowniach jak za zwyczajną:D na wigilie 1985 roku.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.