Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dziś przyjechała paczka z decathlonu. Pierwszy raz robiłem tam zakupy. Kurcze, jestem naprawdę miło zaskoczony. Ceny niskie ( np koszula za 19zł albo ocieplana cienkim polarkiem 39zł). Dostawa gratis. Jakość wykonania bardzo dobra. Dużo przecen. Zamówiłem też śpiochy Caperlan 4C na promocji za 540zł (z 750zł) - niestety muszę wymienić na XL ale już widzę że są konkret. Za te pieniądze można kupić co najwyżej jakieś Keepery Visiona albo inny tyfus gdzie skąpią nawet na kieszeń wewnętrzną a tu odpas od góry do dołu. 3 kieszenie, pas usztywniający pod nery, super pokrowiec. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś dotarła do mnie przesyłka kupiłem sobie spłąwiczki :) .

Właśnie przed chwilą ogłądałem na tablicy te cacka.Ten koleś ma kilkanaście różnych wzorów i typów spławików, chyba sobie pare sztuk sprawie, naprawde są przynajmniej z wyglądu niesamowite. Prawdziwe arcydzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak to prawda spłąwiczki są naprawde pierwsza klasa jeśli tylko ktoś zechce nawet może mieć swoje imie na spłąwiku . Wzory są dowolone jakie tylko kto zechce nawet moża coś samemu wymysleć i ten Gośc zrobi ja jestem zadowolony w czwartek bede mail nastepna dostawe tych spłąwików .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar wrócić trochę do rzecznego spławiczka, jak za dawnych dobrych czasów. Nie zawsze mam kilka godzin by uganiać się ze spiningiem bądź muchówką.

Dlatego też zakupiłem z drugiej ręki, w rozsądnej cenie bolonkę Trabucco Energhia TXL Allround 700.

Z mniejszych zakupów... metr rzepa w pasmanterii, do "wiązania" wędek, za śmieszną cenę w porównaniu do firmówek wędkarskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też zakupiłem z drugiej ręki, w rozsądnej cenie bolonkę Trabucco Energhia TXL Allround 700.

)

Daj znac jak sie łowi tą siódemką. Ja mam taką 6m i przy zakupie 7m zdecydowałem sie na ProLighta. Cena troche wyższa ale przynajmniej nie jest tak sztywna jak Allround a i tak akcja bardzo szybka. Można wiedzieć ile zapłacileś i w jakim stanie był kij?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Krakowie w odwiedzinach u pana A.Sikory i wkoncu zakupiłem śpioszki Ikon i buciki :) Obsługa na najwyższym poziomie, mam nadzieję że posłuża na długi okres, chociaż z tego co słyszałem to serwis w Visionie jest na 6+ :)

Widzisz ja też wczoraj tam byłem i też kupiłem Ikony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowy sezon nówki Tiki Taki:D,kilka pierdółek-jak zwykle;) i dwie pary portek:beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.