Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Drobne zakupy po promocji, dwie sztuki 25cm Dragon Reno Killera, przynęta bardziej jako cikawostka dla mnie, nie mam tak mocnego sprzętu żeby ją obsłużyć, jak i na warunki podkarpacie zdecydowanie za duża przynęta :D Na fotce porównanie z Mannsem 8-9cm. Do rybek dobrane rękawiczki od SavaGear.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie będę miał dostęp do Belgijskich miejskich sandaczy gdzie bardzo wysoka linia brzegowa uniemożliwia łowienie 

ps. Ma ktoś pomysł jak zamontować przetwornik od echo

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez tomek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2022 o 10:37, krs napisał:

Drobne zakupy po promocji, dwie sztuki 25cm Dragon Reno Killera, przynęta bardziej jako cikawostka dla mnie, nie mam tak mocnego sprzętu żeby ją obsłużyć, jak i na warunki podkarpacie zdecydowanie za duża przynęta :D Na fotce porównanie z Mannsem 8-9cm. Do rybek dobrane rękawiczki od SavaGear.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Nie ma za dużych przynęt 60+ już będą walić jak głupie .

Trzeba się tylko przekonać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupione a znalezione na strychu i dostałem w prezencie. To co na foto plus karp płoć i inne. Porcelana BavariaAby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Drobne zakupy spinningowe, kilka sztuk przyponów Spinwala, cenowo mało atrakcyjnie okolice 9zł za 2 sztuki, motek plecionki na metry TCB 8, na próbę przynęty od Fishup`a - Catfish 3" i 1 sztuka pływającego Slidera tu cena też niemała bo jedyne 44 zł za sztukę :ph34r: I do tego kilka obrotówek Meppsa w jedynie słusznym kolorze.

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryb na łowiskach coraz więcej ;)  stąd potrzeba zakupu nowego sprzętu, tym razem padło na kołowrotek Shimano Stradic FL 2500,  na sucho wygląda dobrze, kręci fajnie, plecionkę układa ok, na dniach okaże się co jest warty. Wymieniłem mu na starcie knoba jakby kto pytał.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 godzin temu, krs napisał:

Kilka drobiazgów, żyłka Mikado LX Shapphire 0,18mm, wydaje się nie przegrubiona, do tego dwie sztuki lekkich kogutów 10g Manyfik oraz garść meppsów.

 

 

Ciekawy dobór kolorów jeżeli chodzi o obrotówki. Czarna to czarny koń :D Białą koniecznie muszę sprawdzić, bo podejrzewam, że będzie wiele sytuacji, gdy będzie biła na głowę inne. A niebieska? Mi osobiście taki kolor kojarzy się z małą przejrzystością wody. To eksperyment, czy masz jakieś większe doświadczenia z takimi Agliami? Seledynowa i Fluotiger u mnie na topie zdecydowanie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Piotr Madura napisał:

 A niebieska? Mi osobiście taki kolor kojarzy się z małą przejrzystością wody. To eksperyment, czy masz jakieś większe doświadczenia z takimi Agliami? Seledynowa i Fluotiger u mnie na topie zdecydowanie :ph34r:

 

Ostatnio mało łowię na obrotówki, zakup bardziej do uzupełnienia pudełka na przyszły sezon może kilka razy je użyje :cool:  Niebieska aglia w rozmierza 2 sprawdziła mi się całkiem dobrze późną wiosną/latem, parę fajnych szczupaków udało mi się na nią wyciągnąć, rozmiar 3 już tak dobrze mi się nie sprawdził, jednak najlepsze wyniki na aglię miałem zdecydowanie na kolor fire tiger i  na klasyka srebrną w czerwone kropki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.