Jump to content

Zróbcie jakiś dział dla sklepów żeby mogły przedstawić oferty.


Sasanek

Recommended Posts

W zamian za reklamę można by było uzyskać zniżki w sklepach dla ludzi z forum. Jakieś pieniądze na utrzymanie serwisu, oraz podarki na ewentualne konkursy.

Pierwszy krok do utraty niezależ☺ności / wiarygodności.

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi mi o wyskakujące okienka i reklamy po bokach. O niezależność mają dbać administratorzy a na wiarygodność pracują użytkownicy, (takie moje zdanie). Myślę że da się to zrobić w taki sposób aby nie zatruć serwisu a czerpać z tego korzyści.

Link to comment
Share on other sites

W każdym, w którym sprzedawca takowego udzieli:) Poza tym śmiało można powiedzieć, że w Rzeszowie są dwa liczące się sklepy wędkarskie. W każdym przy zakupie powyżej 100zł, dostaje się 10% rabatu. A od stycznia do końca lutego 20% na "poważniejszy" sprzęt. Oczekujesz czegoś więcej?

Link to comment
Share on other sites

W Krosnie też niema problemu na rabaty,w jednym nawet na każdy zakupiony towar nawet 1 zł sprzedawca daje 5%,tylko trzeba byc stałym klientem,w innych równeż można liczyc na rabaty nawet do 15%,tylko zależy za ile sie kupuje

Edited by piter13
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Każdy może się pochwalić zakupem i nakierować kolegów na dobry sklep w już istniejącym wątku. Poza tym wyszukanie i porównanie ofert sklepów internetowych nie jet takie trudne, jeśli chodzi nam o coś konkretnego. Ze stacjonarnymi to nie ma sensu, bo i tak każdy chyba uda się do jednego z najbliższych, żeby dojazd nie przewyższył rabatu.

Jestem jak najbardziej za tym, żeby to forum ewoluowało w stronę "hand made", nie w reklamę czegoś co każdy może znaleźć :)

Link to comment
Share on other sites

Również uważam że nadmierny sponsoring może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jeżeli chodzi o rabaty w sklepach to każdy ma swoje ulubione, gdzie robi zakupy w odpowiednio niskich cenach. Jeżeli tylko portal posiada środki finansowe na swoje utrzymanie to nie widzę potrzeby jego nadmiernego zaśmiecania. No bo jak mamy być obiektywni względem danego producenta lub sprzedawcy sprzętu wędkarskiego skoro otrzymaliśmy od niego jakieś bonifikaty.

Link to comment
Share on other sites

O jakimkolwiek większym sponsoringu nie może być mowy. Nie wykluczam że co jakiś czas pojawią się reklamy na stronach PSW ale nie będą to jakieś cuda wyskakujące i przeszkadzające w oglądaniu serwisu, co najwyżej pojedynczy bannerek. PSW jest niezależne i takie pozostanie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

Reklamy prawdopodobnie będą, jeden góra dwa "delikatne" bannery więcej nie planujemy. Powoli zmieniamy PSW, jak widzicie zmienia się wygląd, strona staje się bardziej przejrzysta, pozbywam się niepotrzebnych rzeczy z wyglądu tak aby pokazać tylko to co ważne. Nie będą to jedyne zmiany, ale o tym może innym razem :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy