Skocz do zawartości

Zalew Rzeszowski


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, PSR Warrior napisał:

Info poszło, mięsiarze Ala słoiki juz na łowisku są:]

Kolego nie wiem co tu sugerujesz czy pijesz do mnie czy do ludzi którzy to zobaczą( tych dwoje pływa falej) czyli tzw miesiazy. Jest taki jeden problem ze jeszcze trzeba potrafić je złowić a to nie jest takie proste. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)

To mój pierwszy post na forum. Do wędkarstwa wracam po 12 latach. I mam do was koledzy pytanie. Jak na zalewie wygląda realnie sytuacja z szczupakiem. Tak wiem podobno bardzo mizernie, ale czy naprawdę ciężko jest o szczupaka 60cm+? Z okoniem widze nie jest źle, szczupaczki jako przyłów takie 40+ lub 50+ tez mi siadały. I jeszcze jedno pytanie czy istnieją gdzieś mapy batymetrycznej tego akwenu? Może dla was głupie pytania, ale powracam bo bardzo długiej przerwie. Podsumowując czy na upartego łowiąc dużym gumami 12-16cm dało by radę wytargać coś koło 90cm? Planuję dokupienie cięższego spina 15-50 lub 10-42g do mojej okoniówki właśnie na szczupaki czy lepiej sobie darować. Pytam o zalew bo pracuję w Rzeszowie nie mieszkam, ale miałbym bardzo blisko po pracy. A akwen bardzo ciekawy nie głęboki dużo trzcin woda wolno plynie w maju są miejsca o wolnym nurcie gdzie by się nagrzała , minus tyko ta cholerna kotewka co zabiera tlen i zarasta i presja wedkarska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 5.04.2019 o 22:35, tomek85 napisał:

Odmulić to jedno!!!! Natomiast trzeba przebudować ,,Próg Wodny Rzeszów"!!!! żeby był przepływ dolny i  problem już nigdy nie wróci!!!!!!!

Od dwuch lat i tym trąbie ale wody polskie uważają że w Rzeszowie jest dolny przepływ wody ??? przebudowa progu to jedyny sposó b na zamulenie ..... ale niektórzy tego nie pojmują i wola wydawać miliony na odmulanie aż nóż się sam w kieszeni otwiera ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam głupie pytanie, proszę o wyrozumiałość:)
Czy jak łowicie na Zalewie Rzeszowskim, to wpisujecie w rejestrze w nazwie łowiska Wisłok 3, czy Zbiornik Rzeszów? Wiem, ze to głupie ale dla mnie istotne.

Dziękuje za wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.