Skocz do zawartości

mechanik samochodowy


Gochu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy na 100% to czego szukasz – ale sprawdź na rogu Leszka Czarnego i Lwowskiej. Od kiedy pamiętam … gość zajmuje się plantowaniem głowić i szlifowaniem wałów, regeneracją głowić itd. /link street view poniżej/

Jak nie wykonuje usługi której szukasz, to pewnie będzie wiedział kto i gdzie może Ci pomóc.

Ewentualnie zapytaj u kilku mechaników ( np. opisany wyżej KesCar) , może ktoś Ci podpowie kto w okolicy wykonuje usługę która Cię interesuje.

https://www.google.pl/maps/place/Zak%C5%82ad+blacharsko+-+lakierniczy/@50.037768,22.03998,3a,75y,82.63h,88.15t/data=!3m7!1e1!3m5!1sS_RZj775vjdIfLAv0dvTkA!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DS_RZj775vjdIfLAv0dvTkA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D100%26h%3D80%26yaw%3D75.901245%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m7!1m4!3m3!1s0x473cfa932a7283e5:0x3107808f424dcc01!2sLeszka+Czarnego+1,+35-615+Rzesz%C3%B3w!3b1!3m1!1s0x0000000000000000:0x5f264554b7835d41!6m1!1e1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na Leszka Czarnego pytałam oni robią ale tylko po demontażu .A jeśli chodzi o KesCar to na ich stronie pisze ze wykonują a jak pytałam osobiście mówią ze nie robią.

Kurcze obdzwoniłam cały Rzeszów i okolice każdy mówi ze nie robi.

Ale wiadomo przez tel. nikt nikogo nie poleci nawet jeśli wie ze po sąsiedzku wykonują.

Jest to częsta przypadłość tdi napewno ktoś coś takiego robił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostaje Ci szukanie na forach, może ktoś Ci pomoże, a jak nie, to odstaw i nich robią po demontażu.

Są rzeczy których czasem nie ma sensu próbować " przeskoczyć " bo zajmuje to więcej czasu i $ jak załatwienie tego w tradycyjny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!

Kurcze ja wiem o co chodzi .Tylko szkoda zostawiać samochód na cały demontaż wału. Powód z mojej strony jest prosty , robiłam ostatnio remont silnika samochód ładnie pracuje. Jedynie ten czop wału koło pasowe sie lekko giba.:) Jesli znajdę kogoś kto zrobi bez demontażu to koszt (średnia co ludzie piszą około 300zl) Ze ściągnięciem rozrządu .A jesli chodzi o demontaż to muszę sie liczyć z kosztami 1500zl . I tu jest sama robocizna.

:)

Dlatego poszukuje kogoś kto zna jasne ze dałam tez ogłoszenia na innych forach internetowych może sie ktoś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!

Koło pasowe jest nowe . Ja nie mam krzywego wału. Tylko mam lekkie Powiedzmy strupy. I chodzi mi o zabielenie czopa wału. (Jest to na 100% to ponieważ wiem jak sie to objawia) rozrząd przestawia sie o połowę ząbka i samochód ma problem z odpaleniem traci moc i przykopci na biało przy każdym odpaleniu. To są objawy gibającego koła.

Na dodatek ja mam TDI wiec tu występuje NIE KLIN tylko półksieżyc. Czyli chodzi mi tylko o zabielenie tego czopa wału.

Kurcze muszę to zrobić :)

Jeśli ktoś kogoś zna lub słyszał że ktoś robił proszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 28.02.2012 o 19:16, Gabriel napisał:

Gochu, ja polecam zakład "kescar" przy Powstańców (warsztat jest pomiedzy stacja paliw Watkem a spalonym 'Princem"

Chłopaki naprawdę dobrze robia, poza tym staraja sie to robić tanio, jak można to stosuja uzywane czesci, nowe maja w dobrej cenie. Robiłem tam zerwany pasek rozdzadu i naprawde jestem zadowolony.

Kescar Blacharstwo Mechanika Pojazdowa Lesław Kieś - Rzeszów, Aleja Armii Krajowej 16 - mapa Polski, baza firm - Zumi.pl

Ja ich nie polecam. Przy próbie wymiany termostatu doszli do wniosku, że śruby są tak zapieczone, że nie idzie ich wykręcić. Mogą się podjąć tematu ale jak ukręcą śruby, to trzeba wyciągać cały silnik, gdyż nie ma miejsca na wykonanie nowego gwintu. Cena 1000zł. Dziś oddałem auto do innego mechanika, koszt  do 150zł z nowym termostatem.  Wymieniając linkę hamulcową, niezbyt dokładnie ją przymocowali. Po wymianie kół z aluminiowych na stalowe, linka tarła o rant felgi. Starając się być obiektywnym, to wycenę wymiany tarcz, klocków, bębnów, linki hamulcowej i kilku innych dupereli zrobili praktycznie od ręki, a auto gotowe do odbioru było dzień później. 

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.