Skocz do zawartości

Tuszymka


Bastuś z Bratko

Rekomendowane odpowiedzi

.Dziś miałem trochę zabawy,byłem bardziej nastawiony na klenie.No ale 5 kleni od 15-25 cm ,6 kropkowanych 20-32cm największy 38 cm.A spadło mi kilka też.Ogólnie jestem zadowolony z wyprawy :) Nie mam jak dodać fotek bo jestem na telefonie jutro mogę wrzucić.Jeśli chcecie.

PS: Często widzę takie niebieskie auto na rzeszowskich blachach to ktoś od nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młynie niedaleko Ciebie ciekawe ... Ja myślę że lepiej sobie kartę wyrób łap sobie spokojnie , ja pamiętam czasy bardzo młodego dzieciństwa łowiło sie i tylko gałąź zaszeleściła i nas nad wodą już nie było wspomnienia mile i śmieszne ale wtedy nam nie było do śmiechu więc lepiej zrób kartę siedź sobie spokojnie na rybach i ciesz się przyrodą i każdym spotkaniem nowych osób nad wodą a nie patrz żeby nie przysłowiowi karciarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie lepiej zapłacić te 120-130 zł chyba że masz, mniej niż 16 lat to chyba jest 15+35 lub 40.

Sprawdził bym dokładnie,ale mam kartę w garażu z sprzętem :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny wypad :) A o to efekty :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatele tego forum,proszę was o kilka rzeczy.Starajcie się aby fotki z rybkami były "przyzwoite"(czyt.etyczne)

Jakoś źle mi się kojarzy niewymiarowy lub ledwo miarowy pstrążek wytargany na spodnie za żyłę do góry!

Przecież można fotkę zrobić kiedy rybka jeszcze w wodzie,ewentualnie fota po wypięciu z rybka nad wodą w dłoni itp.To forum oglądają różni ludzie.Od starych wygów, gdzie pewnie serce im się kraje po najmłodszych, gdzie powinni złapać prawidłowo wykonywany bakcyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatele tego forum,proszę was o kilka rzeczy.Starajcie się aby fotki z rybkami były "przyzwoite"(czyt.etyczne)

Jakoś źle mi się kojarzy niewymiarowy lub ledwo miarowy pstrążek wytargany na spodnie za żyłę do góry!

Przecież można fotkę zrobić kiedy rybka jeszcze w wodzie,ewentualnie fota po wypięciu z rybka nad wodą w dłoni itp.To forum oglądają różni ludzie.Od starych wygów, gdzie pewnie serce im się kraje po najmłodszych, gdzie powinni złapać prawidłowo wykonywany bakcyl.

@geo jak Cie lubie tak przesadziłeś tutaj foti złe nie są i spodnie mięciutkie:D rybce krzywda sie nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klenik nie jest moja zdobyczą i też widać ze innym telefonem Robione zdjęcie.A po drugie dopiero chłopak zaczyna.Dla mnie moim zdaniem lepiej na spodniach niż na piasku :) Sorki za pisownie piszę z telefonu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam.Ale to nie moja wina że się przyciął.. Z przyzwyczajenia robię zdjęcie, buzi i do wody ;).

Nie rozumie jak ktoś może zabrać taką ładną rybkę :/.. Nie raz już widziałem jak brali do koszyka z wikliny ;( I to nie taki gorszy wędkarz chłopak, full osprzęt ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle że piesze to w tym wątku ale przy okazji ostatniego tematu.Taka prośba do "szefów".Myślę że forum doszło do poważnego etapu gdzie powinien być BAN za pokazywanie niewymiarowych,niewłaściwie pokazywanych ryb na tym forum.Zwłaszcza filmików ryb w tarle które ostatnio miało miejsce.Co prawda jestem za stworzeniem wideoteki Psw ale na litość jakieś standardy muszą tu obowiązywać.:confused:Jeszcze jedno, może dobrze że mam okazje nie w temacie.Sprawa progu w mielcu.Po jaka ch....ę wypisywać ciągle i bez końca że ryby się trą ,że świnki,certy,brzany są pod progiem itp,itd...Chyba tylko po to aby durnota miała info o sytuacji aktualnej.Na Wiśle jest setki miejsc grupowania się ryb tak samo dostępnych jak pod progiem w Mielcu.Brak info o tym powoduje że w tym roku widzieliśmy piękne stada trących się ryb. Tu kolejne spostrzeżenie ,czyżby jednak niektóra część wędkarskiej braci była odpowiedzialna za spustoszenia?Pozdrawiam wszystkich fanatyków wędkarstwa:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pijesz do mnie, wątpię że osoby które kłusują pod progiem czytały to forum, zresztą ktokolwiek zajmuje się wędkarstwem bądż kłusownictwem nie wiedziały że ryby na wiosnę się trą, pewnie lepiej od nas wiedzą kiedy i gdzie się to zaczyna.Więc nie rozumie twojego oburzenia, i pokaż w którym to temacie piszą "ciągle i bez końca" o tym że ryby się trą?

Podejrzewasz kolegów z forum o kłusownictwo?

Przepraszam za offtop.

Edytowane przez adamus78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolega Adamus 78 ma racje nikt tego bez konca tutaj nie pisze że sie ryba trze tam koło progu , ale jest jedno ale jeśli już tak jest to ktos powinien sie tym zająć i działać w tym kierunku . Powinien ktos tych kłusoli gonić z tego miejsca i to czym prędzej , bo jest to nagłasniane a nikt temu nie może zaradzić nie rozumię tego , boją się ich czy co ? .Są chyba ludzie którzy się tym zajmują i mogliby coś w tym kierunku robić aby nie dopuścić do kłusowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młynie niedaleko Ciebie ciekawe ... Ja myślę że lepiej sobie kartę wyrób łap sobie spokojnie , ja pamiętam czasy bardzo młodego dzieciństwa łowiło sie i tylko gałąź zaszeleściła i nas nad wodą już nie było wspomnienia mile i śmieszne ale wtedy nam nie było do śmiechu więc lepiej zrób kartę siedź sobie spokojnie na rybach i ciesz się przyrodą i każdym spotkaniem nowych osób nad wodą a nie patrz żeby nie przysłowiowi karciarze ;)

Jak bym mógł to bym i opłacił ale nie mam lat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wczoraj z nudów zabrałem sobie spininga i poszedłem na godzinę,przed mostem na Woli przyciąłem szczupaka pistolecik , kilka metrów dalej znów ale słabo się zaczepił, miał jakieś 35-40 cm :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema Wędkował ktoś może powyżej Młynu w Ociece ,Zdzary Kamionka ? Myślę się tam wybrać z małym woblerem na klenia i Kropkowane i też twisterem 2-3cm :)

Wczoraj Byłem na odcinku Wola Ociecka Most -Dąbie 5 Kleni i 3 Kropi dwa nie wymiarowe jedne 35:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem dziś pogoda dopisała,więc wybrałem się z woblerkiem i obrotówka..Złowiłem 35 kleni i 15 okoni...

Zdradzi mi ktoś sekret,jak wyciągnąć Klenia takiego po 40-45 cm waga jakieś 1-2kg .... Bo idzie mi w korzenie i się odczepia.

Poszukuje kumpla do wspólnego polowania na te klenie.

PS: Nawet nie wiedziałem ze w tuszymce są jeszcze takie wielki Klenie :)

Więcej info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś jak nigdy nabiłem 18KM na nogach w jedną stronę,jestem taki zmordowany jak bym nie spał dwa dni.;)

W niektórych miejscach czułem się jak Bear Grylls w dzikiej puszczy,trawa krzaki ostrężyna po samą szyje,no ale jakoś się udało.Po drodze spotkałem Jelonka w zbożu i Boberka jak próbował powalić dużą Topole.

Rybki za bardzo dziś nie chciały współpracować,moje okazy to kilka Kleni 20-25cm i jeden Garbusek,no ale co mnie zaskoczyło nie było nawet wejścia Kropkowanego,no to tyle jeśli chodzi o rybki.A teraz o swoje zdrowie i życie,macie może jakiś sposób na Psy? Dziś była maskara na jednym odcinku musiałem uciekać na drzewo,bo wypadło z domu z 5 dużych psów.:(Dopiero szedłem z drzewa jak przyszedł właściciel,usłyszał takie słowa (Panie weź Pan te psy zamknij lub uwiąż)Powiedziałem delikatnie z kulturą,a on na to cytuje (To jest moja posesja i rzeka mogę dać ci po pysku gówniarzu i moje pieski mogą sobie chodzić jak chcą.A ja mu na to po pierwsze,rzeka nie jest Pana tylko Państwa i po drugie,ja mam pozwolenie opłaconą kartę żeby można było sobie spokojnie połowić a nie tak jak wy ładujecie,na prąd czy czerwonego robaka.

No jak mu to powiedziałem to myślałem ze mnie pobiję.Jednym słowem PATOLOGIA:(

Zdjęcie Garbuska

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.