Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mniejsza waga od poprzednika,ale też całkiem inna metoda.Nowe powierzchniowe PB na chleb :DZestaw z końcowym fluorocarbonem 8 lb:eek: i prawie godzina stania nieruchomo w krzakach.

P.S Obżarciuch z tego pełnołuskiego hehe.Gratuluje nowego Personal Best

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z nocki bez pik i powiem Ci szczerze @lenox, że podziwiam Cię za tą godzinę stania nieruchomo w krzakach przy tych temperaturach:D Ja się grubo zastanawiam czy już może zakończyć ten sezon karpiowy a tutaj gość pisze na forum że siedzi w krzaczorach nieruchomo i łowi z powierzchni - respect :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem na szybkich dwóch nockach i na jednej fajnie mi pojeździło-złowiłem 5 ryb,chyba z jednego rocznika.Niestety nie mogłem zostać dłużej i po mnie siadł kolega.Gdy przyjechałem do domu dostałem od niego info,że na moja kulkę i przypon który mu dałem no i oczywiście z tej miejscówki gdzie łowiłem wyciągnął pięknego karpia dobrze ponad 15 kg.

Cieszy mnie,że to już kolejny wypad na którym jeździ na kulki ze swojej kuchni:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowania kulek ze swojej kuchni ciąg dalszy-dwie jazdy na swojaki .Znajomy łowił na firmowe wynalazki i nie miał ani piknięcia.To już następne łowisko,na którym ta receptura się sprawdziła hehe:D.Tym razem do nęcenia zrobiłem rybkom ,,zupę,, z konopi i rzepiku uzupełnioną o aminokwasy Imperiala.Do całości dodałem odrobinę pelletów różnej maści i pokruszone kulki.Rybkom posmakowało takie zestawienie i mimo zimnej wody ok.7 stopni udało złowić się dwa karpie.Zastosowałem zamiast PVA nowe Chain Reactions Nasha o zapachu Squida.Jest to naprawdę ciekawy produkt bo po kilku minutach całkowicie się rozpuszcza pozostawiając wokoło przynęty aromatyczną zawiesinę.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co taka cisza w temacie???:eek: Czyżby koniec sezonu?? Pogoda za oknem wspaniała na listopadowego grubaska:D Mam nadzieje że jeszcze w tym roku ujrze jakieś zdjęcia tłuścioszków;)

Pozdrawiam i połamacia:)

Do zobaczenia nad wodą w sezonie 2013:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chyba jutro rano spróbuję swoich sił, tylko mam dylemat, czy jest wystarczająco ciepło, żeby ryba żerowała na płytkiej wodzie, czy lepiej próbować już na głębokiej wodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, karpie nie chciały współpracować...przynajmniej ze mną.

Znajomy obok miał 3 brania, 2 delikatne, efektem czego był karpik kroczek, 30cm, na kulkę 20mm.

3 branie to potężny odjazd z kołowrotka, niestety pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listopadowych popikiwań ciąg dalszy.Rybki dalej dają się złowić mimo temperatury wody ok 4 stopni.Squid swojak nie zawodzi.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się zaliczyć wypadzik w piękny listopadowy dzionek :) Łowiłem krótko, bo od 11 do 18. Udało mi się zaliczyć 4 brania, 3 karpie i jednego stwora, który namieszał sporo na macie:D Rybki nie powalały wielkością, ale fajnie sobie połowić późną jesienią :) Pogoda jak na listopad - marzenie :) Oby jak najdłużej! Show must go on! :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem, co prawda tylko parę godzinek ale nie zaliczyłem żadnego brania. Ale dopóki ciężarek się od lodu nie będzie odbijał, to będę jeździł.:D Tylko pasuje rejestr wymienić na nowy bo w starym już brak miejsca:mad: Ale pogoda była mega :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.