Jump to content

Sezon karpiowy 2012


Recommended Posts

Witam

Myśle że już najwyższy czas aby zacząć ten wątek!!!:),zapraszam do wpisów!:cool:

Ja pierwszą zasiadke planuje dopiero po świętach!!:(,a do tego czasu może wyskocze gdzieś na dzionek!

Pozdrawiam i życze w tym sezonie taaaaaakiego Miśka!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Jakie łowiska polecacie, okolice Rzeszowa, lub okolice Krosna ?

Chodzi mi o łowiska specyjalne, lub prywatne, w których rybek nie brakuje.

Chciał bym w Besku sprawdzić to łowisko karpiowe, jeszcze jedno niedaleko jest chyba w Zarszynie przy drodze głównej z Rymanowa na Sanok, możeie cos napisac na temat tych łowisk?

Link to comment
Share on other sites

Mi wczoraj udało się po raz pierwszy w tym sezonie zarzucić karpiówki.Piękny dzionek spędzony nad wodą może nie zakończony rybą,ale było fajnie.Widać że przyroda i rybki budzą się z zimowego snu,woda co prawda jeszcze nie karpiowa bo ma ok 5 stopni,ale z każdym dniem i tygodniem będzie lepiej..Widziałem pierwszy spław,pierwsze oznaki żerowania i pierwsze amurki skubiące trawska usłyszałem też pierwsze piknięcia.Sezon 2012 rozpoczęty.:D

Link to comment
Share on other sites

Witam

Zapraszamy na wędkowanie w Besku. Łowisko, karp, szczupak, sandacz i inne tu masz kolego stronke łowiska w Besku!!;), miedzy Krosnem a Turaszówką masz łowisko "Balaton"!! Za Jasłem masz zbiornik Wróblowa i Siepietnica!! Jeszcze w Rymanowie masz łowisko "U Waldka"!! To chyba najciekawsze propozycje!!;)

Ps: Lenox gdzie moczyłeś kije???

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Byłem na Besku i chyba niedługo znów tam pojadę.Chciałbym zaliczyć nockę,ale nie wiem czy zmontuje trzyosobową ekipę.Może jesteś chętny na taki wypadzik??

Ja bym mógł pujść na nocke, mam stosunkowo blisko, kiedyś się zgadamy , pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z pewnego źródła, dowiedziałem się że dziś z rana padł na Lipiu karp o wadze 18,600 :eek: Jest to najprawdopodobniej jeden z największych karpii tam pływających i nowy oficjalny rekord łowiska :eek: kosmos:eek: Fotkę wrzucę jak znajdę kabel od komórki

Edited by Mateusz91
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pierwszy wypadzik w tym sezonie:-)) Kilka godzin na Besku wraz z @Lenoxem szybko i miło upłynęło,ale niestety u mnie bez brań!! Kolejny wypad prawdopodobnie po świętach:-))

Pozdrawiam:-))

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wróciłem z nocki spędzonej na Wróblowej koło Jasła , ale bez brania. Koledzy z naprzeciwka widziałem z daleka że coś połowili , około 4 sztuk. Pozatym widać że się już rybki ruszyły - bąblują i się spławiają. Jeden to się tak spławił , że aż kaczki wystraszył z odległości 20 metrów!

Link to comment
Share on other sites

Kolego @Mateusz91 byliśmy tylko na pare godzin, więc efekt nie dziwi!:-)), poza tym woda jest jeszcze troszke zimna!!

@Uchal a z której strony siedziałeś? Ludzi dużo? Pytam bo pewnie w następnym tygodniu udzerze na Wróblową lub na Trzciane bo w piątek otwierają tam łowisko!!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam(

Dzis złowione 2 karpiki..40 i 50cm..ten większy złowiony przez moja żonę:)jeziorka w UK

(wszystkie przynęty zawiodły,,palet halibut.czekolada,ryba,kulki tuti frutti halibut,krab..ale jak zwykle kukurydza spisała się na medal...:)

Edited by strongbow
Link to comment
Share on other sites

Mi udało się złowić karpika w czwartek i miał 4.40 kg.Do tego kilka karasi w tym jeden ok 40 cm,brały nawet na bałwanka z 2x18 i karpik 3 kg u kolegi..W piątek miałem popołudniową powtórkę z @Maniut i tylko karasie zagryzały.Łowiliśmy na Besku.

Co do łowiska w Trzcianie to chodzi o tą koło Dukli na trasie na Barwinek.Coś więcej o tym łowisku napiszę po świętach jeżeli info z otwarciem się potwierdzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy