Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z dniówki ... kreatywność wzrasta mimo spadku temperatury ;P jeden strzał jedna rybka :D o tej porze roku cieszy niesamowicie mimo że nie digant :D aha i 2worki śmieci zostawionych przez "kolegów wędkarzy":confused::mad:Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z dniówki ... kreatywność wzrasta mimo spadku temperatury ;P jeden strzał jedna rybka :D o tej porze roku cieszy niesamowicie mimo że nie digant :D aha i 2worki śmieci zostawionych przez "kolegów wędkarzy":confused::mad:[ATTACH=CONFIG]13111[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13110[/ATTACH]

Jakie to łowisko?? Rzemień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z @Mankiem udało nam się posiedzieć na późnojesiennych karpikach.Nocki nam nie straszne,zima też

a karpie dalej ziewają.Miałem jeszcze jedno branie,ale niestety upitoliło wszystko:eek: .Rano podczas zwijania zestawu,kulki atakuje kolejna zębatka:D.Łowiłem na tuńczyka zmieszanego z konopiami,rzepikiem i drobnym pelletem,a wszystko zapakowane w nierozpuszczalną siatkę Foxa,podbite popkiem CCMora Dark Addiction 12 mm.Woda bardzo zimna i ma ok.2,5 stopnia.Kusi żeby jeszcze raz się wybrać,ale zobaczymy czy się uda.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 19 ładnie zaczęło jechać, ale strasznie ostrożne, do dolnika i po braniu, później cała noc nic poza przymarzniętą żyłką :). W dzień brały kolegom obok na kukurydzę i to dość intensywnie, tylko że takie do zabawy na Federera. Jeszcze raz może się uda w tym roku wyskoczyć zobaczymy co nam pogoda pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie z innej beczki, używał ktoś fluorocarbon w otulinie do majstrowania przyponów? :)

Gdzieś ty znalazł takie cudo???,używałem gotowe kawałki Carp'r'us ale z takim się nie spotkałem.

A tak nawiasem to sezon 2012 przeszedł do historii :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiałem gdzie @Mateusz znalazł takie cudo:confused:, gdyż nigdy o czymś takim nie słyszałem-no ale ja sie nie znam:D

Tak @lenox sezon 2012 zakończony!! Za pare chwile ktoś założy nowy temat-SEZON KARPIOWY 2013:beer: i mam nadzieje że będzie sie cieszył takim samym zainteresowaniem jak poprzednik, a może i lepszejszym!

Wytworzyło sie już grono stałych bywalców "naszego tematu",a myśle że w przyszłym sezonie dołączą do nas nowi KARPIOHOLICY, którzy będą korzystać z zasobów "biblioteki karpiowej" jak i będą wnosić dużo ciekawych informacji, które z kolei my będziemy mogli wykorzystywać w domu jak i nad wodą:)

Wszystkim KARPIOHOLIKOM w przyszłym sezonie życze dużo cierpliwości, pomysłowości-będą nam potrzebne do złowienia niejednego miśka oraz SZACUNKU dla naszych PRZYJACIÓŁ:),aby bezpiecznie powróciły do swojego środowiska naturalnego, co da nam możliwość do kolejnych wspaniałych przeżyć, łowiąc GO ponownie!!!

Tyle ode mnie (bo poemat stworze:eek:)

Do zobaczenia nad wodą w nowym sezonie:beer:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to mądre posunięcie,ale dziś atakujemy po raz ostatni a jak sobie myślę o tej nocy to już jest mi zimno:D.Nigdy nie łowiłem i nie złowiłem karpia w zimowej scenerii i trzeba to w końcu zmienić.Jak nie zamarzniemy to pojutrze się tu zamelduje.zdr:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.