Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Żarnowa 2012


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, obok jakiej miejscowości to jest? Jak wpisuje w google maps żarnowa wyskakuje mi 200 kilka km.

Wpisz w google "mapa szukacz" zaznacz na wyszukiwarce "Strzyżów" albo przy odpowiednim powiększeniu znajdź. Miejscowość "Żarnowa" jest w kierunku "NE" jadąc drogą 988. Jak przełączysz na zdjęcie satelitarne przy powiększeniu 17 zobaczysz sobie jak płynie tam Wisłok, gdzie są mosty, jakie są brzegi, itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio fotki z Waszego ostatniego zlotu na Wisłoce koło Brzeźnicy. Atmosfera widać przyjacielska zwłaszcza przy kociołku i :beer:. Żal mi strasznie, że się nie załapię na zlot. Umówiłem się na wędkowanie za szczupakiem nad Soliną w tym czasie. A że jestem słowny i nie zwykłem robić z gęby cholewy więc będzie Solina. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa zdjęcia zrobiłem 300m poniżej mostu w Żarnowej ,płytka i szybka woda z małymi rynienkami i fajnym głębokim"bełcikiem". Dwa następne to 2km niżej Glinnik Charzewski też kawał rwącej wody z długą rynną . Wyżej tego miejsca są skalne progi z głęboką wodą .Cały odcinek Wisłoka od ujścia Stobnicy w Strzyżowie do mostu w Zarzeczu to bardzo urozmaicony fragment rzeki tak że i gruntowcy i spiningiści znajdą coś dla siebie ;) Pozdrawiam.

post-1200-1454502251349_thumb.jpg

post-1200-14545022513984_thumb.jpg

post-1200-1454502251834_thumb.jpg

post-1200-1454502252056_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rych tak dla małej ciekawostki dodam,że ten "bełcik",o którym wspomniałeś nazywany jest Kubusiowym Dołkiem - nazwa od chłopaka,który się tam utopił kilkanaście lat temu.Między dwoma miejscami,które przedstawiłeś na zdjęciach ( oba znam) jest jeszcze sporo fajnej i ciekawej wody do obłowienia ale rozumiem też doskonale żeby porobić zdjęcia w każdym ciekawym miejscu trzeba było by iść na nogach dobry kawał "wody" i chyba trochę więcej niż wspomniane przez Ciebie 2 km ;)

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim niepełnoletnim członkom PSW ,iż warunkiem uczestnictwa w Zlocie jest przedstawienie pisemnej zgody rodziców (opiekunów) na udział w imprezie.W/w zgodę wraz z potwierdzeniem,wydanym przez Urząd Miasta (Gminy),należy przesłać najpóźniej do dnia 01.05 w formacie pliku pdf. na adres PSW(zakładka KONTAKT).

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.