Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Żarnowa 2012


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania należą się również sponsorom. Przypomnę tylko że albumy piłkarskie otrzymaliście dzięki uprzejmości Kol. Stanisława Mączki - Browar Leżajsk.Katalogi i czapki od firmy JAXON

Komplet spławikowo żyłkowy od firmy BALSAX.

Sponsorom to za dużo powiedziane :) Zlot był finansowany z własnych środków - kolegów z Teamu oraz forumowiczów - za co wszystkim bardzo dziękuję! Za upominki od ww. firm oczywiście dziękujemy.

Średni pomysł. Jeszcze dojdzie do rękoczynów ;)

Ja też uważam że to nie najlepszy pomysł.

PSW jest niezależnym serwisem i niech takim pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy na następny - rocznicowy nie zaprosić kogoś z władz Okręgu. W przyszłym roku odbędą się zebrania wyborcze. Myślę że mogła by to być okazja do wyjaśnienia wielu nurtujących nas kwestii. Co o tym myślicie?

Myślę że to nie najlepszy pomysł .Robienie ze Zlotu propagandowego show ,mija się założeniami funkcjonowania Naszego portalu.Podkarpacki Serwis Wędkarski tworzą ludzie,skupieni w różnych Okręgach naszego regionu,którym w większości nie po drodze do problemów z jakimi boryka się O.Rzeszowski.Przynajmniej takie mam odczucie i pewnie się nie mylę.Zostawmy styl i formę, corocznie organizowanych Zlotów, takim jakim są ,bez niepotrzebnych dyskusji i rozmów o sprawach na ,które i tak nie mamy wpływu.Zloty organizowane przez Nas wszystkich to okazja do wymiany doświadczeń oraz poznawania nowych ,często nieszablonowych ludzi,którzy ze względu na swoją pasję ,niejako zostali zmuszeni do "niewychodzenia" ze swoimi poglądami poza sztywne ramy Statutu PZW.Nasze spotkania to nie czas i miejsce na dyskutowanie o problemach PZW - takie jest moje zdanie na ten temat.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się; zlot tylko dla forumowiczów i ewentualnie osób towarzyszących. Nawiasem mówiąc, chodzi mi po głowie zorganizowanie "rodzinnego" zlotu PSW. Może nasze lepsze połowy znalazłyby w tym przyjemność i także się poznały? Niektórzy chętnie wzięliby swoje małe pociechy. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w Żarnowej same chłopy były, wydawało mi się, że przynajmniej kilka osób będzie z osobą towarzyszącą (niestety byłem tylko ja:( ) no ale to był mój pierwszy zlot, może na soline bedzie lepiej :)

kilka fotek z zlotu (na fotce 2 muj pierwszy kiełb od nie wiem sam ilu lat, nawet wyrosnięty, ucieszył mnie bardzo bo dawno dawno tej rybki nie złowiłem :).

post-385-14545023051706_thumb.jpg

post-385-145450230522_thumb.jpg

post-385-14545023052704_thumb.jpg

post-385-14545023053819_thumb.jpg

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy poddać pod dyskusję taką formę zorganizowania Zlotu-Urodzin nad Soliną,czasu mamy dużo.Oczywiście każdy osobiście bierze całkowitą odpowiedzialność za osobę (-y),które zaprosi.Jest to ważne z tego powodu,że nasze Zloty organizowane są nad rzekami albo jeziorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu urodzinowego to z mojej strony jestem za, nawet Moja żona oraz Córcia jest zainteresowana tego rodzajem spotkań no i to że zlot będzie w górach:):):)więc jakby co to z mojej strony 3 osoby by były.Jak ma być rodzinnie to rodzinnie:D Żonka na pewno przy przyrządzaniu posiłków pomoże bo głodni po rybkach będziemy na pewno.A i w końcu piwka się napiję bo kierowca będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla wszystkich za przybycie na zlot, szczególnie dla tych z którymi nie zdążyliśmy się pożegnać (koledzy z Bieszczad). http://www.fishing.org.pl/members/galeria-934/albums/zlot-zarnowa-2012-233/

Koledzy z Bieszczad (całe dwie sztuki) musieli wyjechać wcześniej, żegnając się na szybko z kim się dało. Niestety, kilometry + koniec weekendu + imprezy rodzinne nie pozwoliły na dłuższe posiedzenie i pełną integrację.

Ale w lecie będziemy mieli większe możliwości :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.