Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam panowie:) wybieram się na weekend w zatokę karpiową (dla mniej wiedzących zatoka za wyspą karpiową:)) polecacie gdzie dokładnie rozłożyć stanowisko? na co najlepiej połapać tam sumy? żywiec wątrobą????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rekord starej gwardii wędkarzy Nowej Dęby ,amur 97 cm (złowiony na kuku 2012-08-11 )

Edit:

1. publikujemy zdjęcia wyłącznie ryb żywych, wymiarowych w dobrej kondycji, czystych, nie oblepionych błotem, wykonane w w miejscu złowienia.

1 .ryba żywa

2 .zrobiona fotka 3 metry od wody w miejscu gdzie była złowiona

3.troche brudna ponieważ cały brzeg jest piaszczysty

4. nie pisze nic więcej na forum bo tu sami mądrusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziwicie się że nie kontrolują ? Jak ryby nie wpuścili to nie mają czego pilnować.

Każdy z koła słyszał lub widział na własne oczy że familia Mic**w to kł*sowniki i gorzej niż wydry przetrzepali te stawy przez parę ładnych lat z karpiów nie patrząc na wymiary.

Zakaz amura i karpia powyżej 60 cm ale niestety żadnej rybie w nocy życia nie darują.

Edytowane przez fishandcheese
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz racje ale....

Polskie prawo (PZW)słabo działa w temacie ochrony małych zbiorników(innych zresztą tez)

Jeśli lokalne kolo zna problem to powinni załatwić to u siebie z policja i załatwić delikwenta..

Forum nie jest anonimowe i ktoś komu nie udowodni się kłusownictwa może mieć zastrzeżenie co do używania nazwiska,,,(osobiście wprowadził bym prawo do używania nazwiska plus zdjęcie):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz racje ale....

Polskie prawo (PZW)słabo działa w temacie ochrony małych zbiorników(innych zresztą tez) ...

Zastrzeżeń nie będzie nazwisko jest ocenzurowane :)

W tym państwie afery wychodzą na jaw w "elicie" mam na myśli afere syna Tuska..

"powinni załatwić to u siebie z policja i załatwić delikwenta.." I w tym właśnie problem Ojciec to były policjant

Ja mam jakieś 15 km do łowiska i ostatnio przy spacerze z miejscowymi wędkarzami poruszyliśmy ten temat i nazywali go "komuchem"

A Synowie poszli jego tropem kuzyni i cała reszta familii. Wszędzie liczą się znajomości i jak się okazuje nawet tutaj. Dlatego przymyka się oczy na ich kłusowanie..

Piszecie że jakiś karp na taczkach w przedborzu wylądował a ten przypadek tolerujecie?

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

A pisałeś że jesteś za opublikowaniem imienia i nazwiska oraz zdjęcia kłusowników. Mój znajomy mi opowiadał że istnieje taki staw w naszym województwie, w którym przy wejściu znajduje się tablica ogłoszeniowa , a na niej znajdowało się zdjęcie "dziadka".

Działa to na takiej zasadzie że kłusownik może uniknąć kary finansowej w zamian za opublikowanie go na tablicy ogłoszeń.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A dziwicie się że nie kontrolują ? Jak ryby nie wpuścili to nie mają czego pilnować.

Każdy z koła słyszał lub widział na własne oczy że familia Mic**w to kł*sowniki i gorzej niż wydry przetrzepali te stawy przez parę ładnych lat z karpiów nie patrząc na wymiary.

Zakaz amura i karpia powyżej 60 cm ale niestety żadnej rybie w nocy życia nie darują.

a ty glabie widziales jak my zabieramy ryby powyzej 60cm????jak widziales to powiedz kiedy!!!!!????

albo zeby ryba byla nie wymiarowa tez widziales dur.niu !!!a szkoda ci ze my za kazdym razem wyciagamy ryby a ty nie bo nie umiesz lowic cieniaku.jak nie umiesz to zamknij ryj i nie opowiadaj ze jestesmy klosownikami bo tego karpia co mial 11kg to my go zlapali 5razy i byl wypuszczany za kazdym razem zreszta nie musze ci sie tlumaczyc jak ktos umie lowic i wyciagac to jego szczescie ty tego szczescia nie masz i jak sie dowiem kim jestes i takie glupoty wypisuje na forum to inaczej pogadamy

- - - Updated - - -

Zastrzeżeń nie będzie nazwisko jest ocenzurowane.

to moze ja napisze jak sie leszczu boisz ze to jest familia Mickow!!gosciu tempy jestes i szkoda mi cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze słownik, książka od polaka (składnia kuleje).

Po drugie to troszkę kultury osobistej by się przydało.

Po trzecie groźba karalna - jak sama nazwa wskazuje jest karalna...

Po czwarte chyba zacznę jeździć na ww zbiornik :D z familią...swoją <::-::>

Edytowane przez Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarek, szkoda się wtrącać, co do postu @Micek Marcin, to rzeczywiście, jak ktoś nie ma dowodów na to, że ktoś kłusuje, to NIE MA PRAWA oczerniać kogoś na forum publicznym, nawet z ocenzurowanym nazwiskiem. @Micek Marcin z tego, co pisze, jest w UK, więc może dlatego nie ma polskich znaków. Nie raz widziałem, jak w/w "familia" łowi ryby na Weryni, ale jakoś nigdy nie widziałem, żeby zabrali karpia +60, bądź nie wymiarowego. Wg limitu karpie może zabierać każdy i to jest jego sprawa, byleby było to zgodne z przepisami PZW.

A co do karpia 11, potwierdzam, był łowiony przez w/w rodzinę kilkukrotnie, ale zawsze wracał do wody, ale niestety, ktoś inny, bodajże z Rzeszowa już nie pozwolił mu się cieszyć wolnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko ;)

ale, ale

Że składnia kuleje to nie wina klawiatury z UK :P

Rozumiem wzburzenie, jednak można je ubrać w bardziej odpowiednie słowa

ty glabie, dur.niu !!!, i jak sie dowiem kim jestes i takie glupoty wypisuje na forum to inaczej pogadamy ,jak sie leszczu boisz, tempy jestes i szkoda mi cie

Nie tędy droga.

Wybieramy się na weekend na owe stawy połowić, Panowie gryzie tam coś drapieżnego czy skazany będę na gruntówki?

Pm

Edytowane przez Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - na tych stawach drapieżnik raczej kuleje, no może poza szczupaczkami do 40 cm, które jest stosunkowo łatwo złowić, ale też trzeba trafić dzień.

Na stawach są b. małe ilości sandacza oraz dużego szczupaka. Co do gruntu, dzisiaj byłem na nocce, jedna spinka, łowiliśmy w sumie z kumplami na 8 kiji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarek, szkoda się wtrącać, co do postu @Micek Marcin, to rzeczywiście, jak ktoś nie ma dowodów na to, że ktoś kłusuje, to NIE MA PRAWA oczerniać kogoś na forum publicznym, nawet z ocenzurowanym nazwiskiem. @Micek Marcin z tego, co pisze, jest w UK, więc może dlatego nie ma polskich znaków. Nie raz widziałem, jak w/w "familia" łowi ryby na Weryni, ale jakoś nigdy nie widziałem, żeby zabrali karpia +60, bądź nie wymiarowego. Wg limitu karpie może zabierać każdy i to jest jego sprawa, byleby było to zgodne z przepisami PZW.

A co do karpia 11, potwierdzam, był łowiony przez w/w rodzinę kilkukrotnie, ale zawsze wracał do wody, ale niestety, ktoś inny, bodajże z Rzeszowa już nie pozwolił mu się cieszyć wolnością.

(.

Wiesz co kolego pisalem to szybko i zdenerwowany bo nikt nie będzie mnie i mojej rodziny oczernial bez byle powodu i bez dowodów.Lowimy zgodnie z regulaminem lowiska.Karpie powyżej 60cm znaczymy opaskami i jest ich bardzo dużo zaznaczonych.Wszystkie ryby po wyżej zostały sfotografowane i wypuszczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.