Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Do tej dyskusji dołączyłbym filmik z rozmową z kierownictwem okręgu Rzeszów ale obawiam się , że znowu zostanę ukarany za nie reklamę a jedynie podanie źródła skąd podałem dany materiał . Dany materiał troszkę wyjaśnia wszystko jak to się odbywa , no ale przepraszam nie mogę . (wydaje mi się , że wszystkie zasady poprawnej polskiej pisowni zostały zachowane ) .

Edytowane przez darius88
złe umieszczenie przecinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

:mad:Panowie nie wiem dlaczego takie brudy pierzecie w temacie '' Lipie ":mad: zróbcie osobny wątek np: '' mam coś do Ciebie - masz coś do Mnie '' lub " ustawka '', '' drink'n'ring '' itp.:D lub na priv...a swoją drogą to nie wiem gdzie jest moderator :cool: porażka...a do kolegi @kubus - temat tureckiego karpia nie na tym forum bo przynajmniej mnie to gówno obchodzi:mad::mad::mad: taka refleksja @kubus - jak to mówią " uderz w stół a nożyce się odezwą " jeśli chodzi o karpia z Lipia to proponuję wprowadzić stan wojenny - wszak dziś rocznica:) tyle w tym temacie czas na :beer:

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem uczestnikiem tego forum od nie dawna , ostatnio obserwuję że forum to docinki i władza moderatorów, a szkoda bo było tu fajnie,

Moim zdaniem przyczyną takiego stanu rzeczy jest nieumiejętne moderowanie na formu (np.siksa i inni) które często przybiera formę cenzury,

Kasowane są zdjęcia które podobno mają być nie zgodne z regulaminem, a te które dodają sami moderatorzy są jakoś omijane lub ostatnimi czasy porostu obrabiane w photoshopie lub wykonywane profesjonalnym sprzętem fotograficznym.

Panowie Moderatorzy dopóki forumowicze nie używają wulgaryzmów nie powinno byc ingerencji w temat ostatni przykład lipie o odgrzebywaniu tematu, na tym polega wolność w internecie,

Dzięki wam naprawę nie ma już tematów w których warto by coś napisać, włączyć się w dyskusję, czy dodawać zdjęcia,robicie z tego forum akademię sztuk pięknych.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kenia po to jest regulamin żeby go przestrzegać. Po to są moderatorzy żeby mieli władzę i pilnowali porządku. Musimy trzymać jakiś poziom (w tym zdjęć) i nie chodzi o to, czy zdjęcie zostało zrobione lustrzanką czy telefonem. A czy kogoś stać na lustrzankę, umie się nią obsłużyć i dodatkowo obrobi zdjęcie w jakimś programie to chwała mu za to bo możemy oglądać piękne zdjęcia na tym forum a nie tylko wytytłane ryby na ziemi albo podnoszone na smyka na żyłce ledwo wymiarowe.. Odniosłeś się do tematu Lipia. Sam wiesz kto odgrzał tego nieszczęsnego kotleta i że wczoraj zapracował na bana. Fakt, Siksa też czasem mógłby się ugryźć w język;) ale miał rację, po co odgrzewać takie stare kotlety jak jest coś takiego jak PW i przedewszystkim nic nowego do tematu wpis nie wnosi.. Forumowicz Hybel ostatnimi dniami bardzo uaktywnił się na forum (Boże chroń żeby to nie było przez te wiatry) i wypisywał sami wiecie co. Lepiej jest czytać jego wypociny czy oglądać ładne zdjęcia z fajnymi rybami? I jeśli każdy tak narzeka na modów, napiszcie do @krsa że chcecie pomóc w utrzymaniu porządku na forum, może zostaniecie modami i wtedy inni będą oceniać Waszą pracę.

PS Na tym forum tematów do pisania nie mają Ci którzy nic nie łowią, taka prawda :)

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że mam lustrzankę ale nie latam z nią na ryby i jak wcześniej napisałem wolność słowa a nie cenzura a regulamin znam wiec nie musisz mi mówić o regulaminie i widzie że ty też należysz do tej "elity" całego PSW która się tylko napina na tym forum. A kolega hybel jest aktywny bo ma do tego prawo chyba że jeszcze moderatorzy wprowadza ograniczoną ilość wpisów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą sprawą jest że na stronie głównej forum po prawej jest miniaturka zdjęcia z galerii a jak się klika w dane zdjęcie to i tak nigdy tego zdjęcia nie ma tylko na początku są zdjęcia tych samych moderatorów a to zdjęcie które nas interesuje jest gdzieś schowane na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą sprawą jest że na stronie głównej forum po prawej jest miniaturka zdjęcia z galerii a jak się klika w dane zdjęcie to i tak nigdy tego zdjęcia nie ma tylko na początku są zdjęcia tych samych moderatorów a to zdjęcie które nas interesuje jest gdzieś schowane na końcu.

Jakbyś łowił takie ryby też byś był w Taaakiej Rybie a tak to pozostała złość wylewana na forum. Życzę Wam (i sobie) z całego serca tylu złowionych okazów w jednym sezonie ile miał np Siksa :D Trochę pokory..

@Kenia

Tak! Należę do ELYTY, flaj fiszing, klub oczko, snobizm na sprzęt, wywyższanie się że tylko flajfiszing i tylko ja i moi ziomkowie mają rację i że jesteśmy najlepsi a reszta to e-wędkarze.. a Ci co łowią karpie to są mięsiarze choć łowią na kulki. Aaa i poprawiamy swoje fotki w fotoszopie (tzn nie my tylko Oktawian bo on jest uczony w informatyce) bo jesteśmy brzydcy okropnie a jeden z Nas ma łeb jak predator!!:eek::D:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.