Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam użytkowników forum, wczoraj w bezczelny sposób łamiąc regulamin @krs zablokował moje konto - tzn hybel78 blokując nawet ip, ponieważ poruszyłem niewygodny i śliski temat:" czy można zostać zbanowany po wiadomości na priv?" Wykręcał się jak mógł, głupio tłumaczył, ponieważ dobrze wiedział o czym mówię. Było to tak: kiedyś napisałem co myślę w jakimś tam temacie bo mam prawo do wyrażania swoich opinii tak? i dostaję pw od @oktawiana, odpisałem mu też pw: coś o tym jak się mają sprawy na forum, że on i cała ekipa "naczelnych" forum plus paru innych to wielka klika trzymająca razem i robiąca co im się podoba na forum a kto ma inne zdanie - dostaje ostrzeżenie lub ban. Nagle wiadomość: " ZOSTAŁEŚ ZBANOWANY " pkt. któryś tam i oczywiście podkładka w postaci wyrwanego z kontekstu mojego posta do któregoś z użytkowników jako powód.I teraz tak: jakim prawem zostałem zbanowany po tekście na priva? Pytanie padło oficalnie na forum do @krs ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi w tej kwestii regulaminu i w tym temacie..to już daje do myślenia.. @krs nabrał wody w usta i za wszelką cenę chciał żebym mu pisał na priva, nie na forum, bo przecież czytają wszyscy..długo nie odpisywał bo się kontaktował z @oktawian i @siksa co robić..i nagle ban dożywotni..jestem użytkownikiem forum od lat i zostałem potraktowany jak śmieć, być może nie ja jeden, tylko nikt inny nie ma odwagi o tym pisać.Jest ktoś na tym forum kto obiektywnie wytłumaczy ten incydent??? Ps. @krs oczywiście usunął wszyskie posty z wczoraj, żeby nie było dowodów.Nowe konto założyłem tylko po to, aby wszyscy dowiedzieli się jakie tu na forum stosuje się praktyki..przypuszczam, że znów mnie zbanuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku daj sobie spokój i mnie nie obrażaj, dostałeś bana za Twoje zachowanie na forum a nie za jakieś PW. Wczoraj nie było mnie przed komputerem stąd nie mogłem wszystkiego od razu sprawdzić, nie pamiętam każdego bana nie jestem duchem świętym. Za chwilę zostaniesz ponownie zbanowany - pkt 4 Regulaminu.

Po za tym przypomnę ze mamy pkt 10 Regulaminu:

Administrator i moderatorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej treści bez podania przyczyny. Z decyzjami administratora i moderatorów, nie dyskutujemy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dawno nic tutaj nie pisałem ale chce mnie ''WYGIĄĆ'' jak widzę taki wpis.Całkiem świeży na Naszym Forum kol.@pawlica jak można się tylko domyśleć to z bardzo szerokiego opisu uprawia wędkarstwo muszkarstwo-gruntowe,czyli nie wiadomo ni.Jest nowy a może po to aby nabijać posty.Obym się mylił.

Panie i panowie litości czy to tak trudno napisać coś chodżby imię i metodę połowu.

@pawlica przepraszam panią-pana ale musiałem to napisać.

Z wędkarskimi pozdrowieniami dla nowo przybyłych do PSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani/Panie "NUNEK" ,faktycznie długo Pan tu nie zagladał, bo by PAN zauważyl , że akurat w tym temacie może nie co drugi ale dość czesto nowi forumowicze przedstawiają się podobnie i ja osobiście nie widzę w tym nic złego. Nie mam ochoty pisać całego swojego"wędkarskiego życiorysu" czy też i innego bo i po co? Imienia i tak nikt nie zapamięta ,tylko będzie się zwracać do mnie po nicku. Jeżeli będe chciał uzyskać info na temat np. takiego połowu jak Pan wspomniał to albo założe taki temat lub podepnę się pod istniejący bo skoro o takim Pan piszę to zakładam ,że go Pan już stworzył. Co do ilości postów to przykro mi, ale nie jestem tu dla nich.

Proszę się nie obrażać ,ale krytykowanie nowych forumowiczów nie świadczy dobrze o obecny "starych wyjadaczy" co już pewnie nie jeden kij połamali. Lepiej by było gdyby poprowadził Pan ze mną dialog chcąc uzyskać wiecej info niż napisać takiego posta (cyfra rośnie nie? :-) ) lub zostawić bez odzewu nowych przybyłych jak robi to 99%.

ps

Proszę się tak nie "WYGINAĆ " bo pomyśle ,że przez mojego posta straci Pan zdrowiu a tego bym sobie już nie darował!

Pozdrawiam serdecznie.

PAWEŁ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię to w takim stanie jak jest.Bo każdy ma własne sumienie i własny rozum którym się kieruję.Postanowiło się to zalogować by regularnie korzystać z informacji wchodzić na wybrane profile bez żadnych ograniczeń a w zamian jest tylko krótkie ''witam wszystkich''. Biorąc wszystko w zamian nie dając nic.

I wszyscy tacy kolesie dla mnie mają coś do ukrycia .

Pozdrawiam KOGUT Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię to w takim stanie jak jest.Bo każdy ma własne sumienie i własny rozum którym się kieruję.Postanowiło się to zalogować by regularnie korzystać z informacji wchodzić na wybrane profile bez żadnych ograniczeń a w zamian jest tylko krótkie ''witam wszystkich''. Biorąc wszystko w zamian nie dając nic.

I wszyscy tacy kolesie dla mnie mają coś do ukrycia .

Pozdrawiam KOGUT Tomasz

Kolego!Po pierwsze: "tym czymś" to możesz nazywac swoja dziewczynę , chłopaka, siostrę czy kogo tam sobie upatrzyłeś! Dla Ciebie póki co to jestem PAN ! Bo nie pamiętam byśmy przechodzili na "TY". Po drugie: fora są po to stworzone, by ludzie korzystali z informacji w nich zawartych NAWET nie dając nic w zamian, żaden regulamin nie mówi by za przeczytanego posta napisac dwa. Po trzecie : przejrzałem kilka Twoich "postów" i dowiedziałem się z nich co następuje: lubisz jeśc, pic wódkę i handlowac jakimiś wiertarkami! Raczej z nich się nie dowiem nic o żadnych metodach! Poza tym nie muszę się chwalic każdym zakupionym krętlikiem na forum. Po czwarte : z Twojego profilu również niczego o Tobie się nie dowiaduję ( co mnie akurat cieszy). Po piąte: każda konstytucja w demokratycznym kraju daję prawo ich obywatelom do prawa do prywatności i jej ochrony....chyba mi tego nie zabronisz??? Czyżby ?

....jeżeli masz ciągle z tym jakiś problem lub kompleks to jest mi tylko żal.

I proszę dac już sobie na luz bo wędkarstwo ma min. odstresowywac a nie na odwrót.

Pozdrawiam

Tomasz "KOGUT" z...

robin z Trzciany

robin , jak widac tetryków nie brakuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Na główce fin, Nie wiem za co dostałem ostrzeżenie???? admin może się wypowie, szczupak miał 56cm okoń około 27????

te 56 to strzeliłem z głupa bo mierzyłem na szybko i nawet go z wody nie wyjmowałem, więc najważniejsze że pływa dalej a nie czy ma 46 czy 56. Zapiął się to się zapiął nic nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego , trzydziesto cztero letniego wędkarskiego doświadczenia...Wiesz bardzo dobrze ,że ten szczupak nie miał wymiaru.Jeżeli przedstawisz przekonywujące dowody ,że się mylę ,przeproszę a ostrzeżenie zostanie cofnięte.

Aby nie ciągnąć dalej tej dyskusji dodam ,że jedynie zdjęcia znacząco budzące wątpliwości zostają usówane za niezgodność z zasadami zamieszczania zdjęć w serwisie...99% pozostaje w zasobach serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie dostałeś ostrzeżenia za to że szczupakowi niewygodnie było, bo już takie przypadki też tutaj były hehehe :]

Aby nie ciągnąć dalej tej dyskusji dodam ,że jedynie zdjęcia znacząco budzące wątpliwości zostają usówane za niezgodność z zasadami zamieszczania zdjęć w serwisie...99% pozostaje w zasobach serwisu.

Ja bym poprosiuł od admina punkt regulaminu, który mówi o tym zapisku :] BTW na oko to soie można mierzyć długość pysiora, nie elementów na zdjęciach. A wieloletnie doświadczenie w wędkarstwie, to nie wieloletnie doświadczenie w botanice.

Edytowane przez Wilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się narażę ale...

razi w oczy...

Regulamin Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego:

7.Od użytkowników wymagamy znajomości podstaw pisowni.

Dobrze ze to zacytowałeś, za drobne błędy ortograficzne nie upominamy użytkowników, zapis ten dotyczy podstaw pisowni a nie pojedynczych literówek.

te 56 to strzeliłem z głupa bo mierzyłem na szybko i nawet go z wody nie wyjmowałem, więc najważniejsze że pływa dalej a nie czy ma 46 czy 56. Zapiął się to się zapiął nic nie poradzę.

W serwisie mamy ponad 20 tysięcy załączników, jakby zliczyć wszystkie usunięte to może było by tego góra 0,5% może nawet 1 promil. Tak jak pisał @rapala wszelkie fotki budzące wątpliwość moderatorów będą usuwane. Pamiętam jak 8 lat temu usuwaliśmy zdjęcia ryb robionych w warunkach domowych, reakcje były podobne, teraz takie zdjęcia są już nie do pomyślenia :) Nie będziemy tez przesadzać, zdaję sobie sprawę że nie każdy możne zrobić idealne zdjęcie szczególnie w pojedynkę, ryba ułożona na trawie przejdzie przez sito cenzury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dopiero 1 ostrzeżenie na 3 możliwe to wrzucę jeszcze jeden nie wymiar, który skusił się na gumkę w swoim, rozmiarze :Dpost-2975-14545044640273_thumb.jpg

- - - Updated - - -

Jak nie ma...masz miarke przy szczuplym ? Moze nie jest prosto , ale odrazu widac ze wymiar mial...niektorzy nawet jak maja czarno na bialym to do bledu nie sa wstanie sie przyznac...cofnij ostrzezenie dla Kaskadera! :mad:

spokojnie kolego ta miarkę to ja w paincie dokleiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.