Skocz do zawartości

Spodnoibuty z niższej półki ( do 150)


bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rozglądam się za pierwszymi spodniobutami na rzekę. Nie trzeba mi neoprenów ani żadnych droższych udogodnień. Jak rozpadną mi się pierwsze i będę wiedział czego oczekuję to poszukam lepszych. Macie coś do polecenia?

Czytałem o SPODNIOBUTY LEMIGO LEXPO 997, Kameleonach (polska firma) i Cupido ( ciekawostką jest to, że są jako jedyne z materiału i sprzedawca je zachwalał). Nie chcę chińczyzny. Nie oczekuję kosmosu, ale pasuje żeby wytrzymały ze 2 wypady w tygodniu przez co najmniej sezon.

Przerabialiście już taki temat?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem 3 lata temu w Karinie spodniobuty (najtańsze jakie były), sama guma, zapłaciłem 75 zł i do tej pory bez zarzutu się sprawują, do tego używałem je czasami do chodzenia po polach, i pożyczałem bratu do jazdy quadem po błocie, test przeszły pomyślnie :).

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tanszych - to zdecydowanie z doświadczenia moge polecić Lemigo- moje mają już chyba z 10 lat i wszystko z nimi ok. Co prawda nie sa jakieś szczególnie mocno eksploatowane - ale mimo wszystko - naprawdę mogę polecić.

Kolega ma takie sprzętu: Taimen River 5L Hip Bootfoot Waders, 233.35 PLN, Wodery, Sklep Wędkarski, Taimen i jest bardzo zadowolony.

Co prawda używa ich głownie na Dunajcu i Popradzie - gdzie jest mało błota a więcej kamieni. Ale sa z dobrego materiału, nie poci się noga, na filc dobrze trzyma na kamieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkfish

Z czystym sumieniem bierz Patme :) ja śmigam 5 rok i jeszcze zapewne pochodzę w nich a jak zmienię to jedynie na spiochy i tutaj nie będę się rozdrabiał tylko raz, a dobrze.

Kościuszki 5/11, 39-460 Nowa Dęba (15) 846-34-62 dane kontaktowe do firmy

Poszukaj w internetowych sklepach wędkarskich tam znajdziesz na pewno.

A co do Lemigo to słyszałem, że pękają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o wodery to polecam firmę PROS, zakupiłem dwa dni temu ,błyskawicznie przyszły i po dzisiejszych testach jestem bardzo zadowolony.

Dla zainteresowanych podaje linka: WODERY PERFEKT PROS rozmiar [[ 45 ]]/11/ +gratis ! (2377381361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę firmę pros tylko jeszcze nie wiem czy wodery :

1-PROS STANDARD WODERY WĘDKARSKIE WYKONANE SĄ Z DZIANINY POLIESTROWEJ POWLECZONEJ POLICHLORKIEM WINYLU

- GRAMATURA: 700 gram/m2 I GRUBOŚĆ: 0,70 mm.

czy:

2-WODERY PERFEKT PROS serii PLAVITEX HEAVY DUTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżeli chcesz wodery a nie spodniobuty ( moim zdaniem duużo poręczniejsze są wodery) to kup wodery Prosa, używam już 2 rok i nie narzekam. Solidna, robota, a co ważne nie wymiękają przy średnio 5 wypadach po kilka godzin w tygodniu. Przyznam szczerze że za bardzo ich nie szanuję ale wytrzymują, w każdym razie polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.