Jump to content

A kuku!


Jola

Recommended Posts

Cosik pustawo na tym forum... Pan Wiesław zapraszał a tu nudą pachnie! A wiadomo czego nie lubią blondynki? Wiadomo! Dużych menów z małym sprzętem (chodzi oczywiście o . krótkie wędki icon_smile.gif ) oraz kiedy ryby nie biorą :)no i przede wszystkim NUDY! A jak zbiorą się te trzy naraz to nic tylko się upić icon_smile.gif (Kozim mlekiem oczywiście jak na białogłowę przystało).

Mam nadzieję, że nie będziecie bardzo na wściekli, że wam baba w waszym męskim forum miesza ale od czasu do czasu pozwolę sobie wpaść (nie dosłownie oczywiście) i dorzucić swoje trzy grosze.

Narka

do zobaczenia przy kijach

Jolka

Link to comment
Share on other sites

Koobiety ach Wy wiecznie niecierpliwe. Spookojnie - dopiero wystartowaliśmy, a o naszym serwisie wie tylko kilka wtajemniczonych osób. W dodatku są to meny mało komunikatywne. Dlatego tylko czasem coś tam burkną Dlatego tym bardziej cieszy fakt, że sympatia ze świata się do nas odezwała icon_razz.gif

Link to comment
Share on other sites

Mówię Ci, że zrobiłabym niezłą kasę na tych koszulkach. Później kupiłabym sobie jakieś jeziorko, wpuściłabym rybek. Z łóżka w sypialni mogłabym zarzucić wędki.... hm . to by było życie! Jakby mąż się do mnie wieczorem "dobierał" miałabym gotową orginalną wymówkę: " Cicho zaraz będzie branie karpia :)" a nie jakieś oklepane "głowa mnie boli".

Pomarzyć tylko można albo.... zabrać się za produkcję koszulek icon_smile.gif

Co do fotki .hm.. może conieco znajdę icon_smile.gif Poszperam dzisiaj troszkę w kompie i postaram się podesłać ale nie obiecuję, że będzie to fotka dokładnie z tamtej wyprawy icon_smile.gif

Jolka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Jak widzę jestem trzeci na forum.

Cieszę się niezmiernie że powstała ta strona i forum z nią związane.

Jestem raczej czytaczem niż pisaczem na forum ale od czasu do czasu coś skrobnę.

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię Janoz. Powolutku, powolutku nasza społeczność się powiększa. Cieszy fakt, że jesteśmy postrzegani również poza granicami powiatu. Mam nadzieję, że z czasem forum się zapełni a tematów nie zabraknie.

Jeden taki wydaje się być bardzo gorący i na czasie. Myślę tu o tym co stało się z Ożanną.

Był to zbiornik króry zawsze dawał gwarancję spotkania z rekordem. Teraz to martwa woda.

Link to comment
Share on other sites

witajcie . Jak na razie oprócz JOLI to niewiele ciekawych wypowiedzi ale sezon jeszcze się nie skończył. Ale przyznajcie , że dziewczyna jest jakby to powiedzieć hmm "interesująca", szkoda tylko, że nie przysłała obiecanych fotek

Link to comment
Share on other sites

Ryba jak ryba: jeden ogon, jedna głowa, kilka płetw... a ja ot jak "baba" : jedena głowa, dwie nogi, dwie ręce no i. chyba zboczona jestem bo ryby łapię... :0 To znaczy więcej zrywam :0 ale zawsze. Dokładnie się opisałam więc teraz troszkę wyobraźni i. już widzicie Jolkę ze szczupakiem :0

Jolka

No dobła wysyłam dzisiaj ftkę icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

no i dobrze, że kobiety też dzierżą wędkę icon_smile.gif jestem za icon_smile.gif może dlatego, że sama też jestem kobietą "prawie " wędkującą

Link to comment
Share on other sites

Jola ciągniesz jak magnes. Nie jesteś już sama wśród chłopców z ... kijami. Masz koleżankę. Teraz to już pójdzie. Piszcie, prowokujcie i rozruszajcie towarzystwo.

BOBO może i Ty przeżyłaś jakąś ciekawą przygodę z wędką lub obok? icon_razz.gif

Link to comment
Share on other sites

obok icon_wink.gif wędki to ja praktycznie spię icon_wink.gif)))) owszem, bywały różne fajne lub mniej fajne przygody z wędką i bez niej ale by to wszystko spisać to tego forum mało...icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zastanawiałem się w którym wątku opisać to co stało się na dzisiejszym zebraniu sprawozdawczo wyborczym. Ten, choć już od dawna zapomniany wydał mi się do tego najbardziej odpowiednim.

<div align="center">UWAGA!!!</div>

Aby ośmielić i zachęcić PANIE do wstąpienia w nasze szeregi, podjęto uchwałę niemalże rewolucyjną. Otóż w tym roku wszystkie Panie które zechcą zostać pełnoprawnymi członkiniami PZW otrzymają zniżkę w opłatach w wysokości %50. Uchwała jednak nie precyzuje jak ta zniżka będzie się miała w stosunku do Pań w wieku szkolnym. Wiadomo że młodzież i tak korzysta już z pewniej ulgi. Wychodzi na to, że te najmłodsze koleżanki otrzymają ulgę podwójną. No to macie dziewczyny niezły prezent walentynkowy. Korzystajcie puki możecie.

Podtrzymana została również ulga dla 75-latków w wysokości 100%.

Przy okazji chciałbym zwrócić się do osób które często zaglądają na naszą stronę, ale jakoś ciężko im się odważyć do czynnego zaistnienia w naszej społeczności.

<div align="center">SŁUCHAJCIE!</div>

Jeżeli macie jakieś pytania, wątpliwości, pomysły, nowatorskie rozwiązania, to właśnie tu możecie podyskutować czy podzielić się swoimi uwagami. Tu też zawsze znajdzie się jakaś kompetentna osoba która odpowie na wasze pytania. Tu nikt nikogo nie wyśmiewa i nie obraża. Jesteśmy otwarci w stosunku do wszystkich. Przypadkowo stało się tak, że większość z nas dyskutantów, to miłośnicy spinningu. Nie oznacza to jednak, że negujemy inne metody. Wręcz przeciwnie. Nie uważamy się też za ludzi którzy "pozjadali" wszystkie mądrości.

Z wielką chęcią widział bym wątek typowo dla gruntowców. Tylko od Was zależy o czym będziecie pisać i co będziemy czytać.

ZAPRASZAM i to nie tylko wędkarzy.

Gorąco też zachęcam po raz kolejny do pisania artykułów.

Jeżeli zechcecie się podzielić swoimi doświadczeniami, lub zrobiliście jakiś fotoreportaż wystarczy że prześlecie to na mój adres [email protected] lub napiszecie do mnie na prv.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy