Skocz do zawartości

Serwis, naprawa kołowrotków


donkaletone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam Kolegów

Aby ułatwić przekaz kołowrotków do mnie, można zostawiać je w sklepie wędkarskim Karina na ul.Warszawskiej w Rzeszowie,

Wszystko zostało ustalone z Kierownictwem sklepu. Dobrze jest aby każdy zostawiony kołowrotek posiadał kartkę z nr. telefonu, imię nazwisko właściciela , ewentualne uwagi

 Reszta będzie ustalana telefonicznie.(generalnie jak nie obieram tel to w miarę szybko oddzwaniam)

Moje numery to 669700143 lub 533773558.

Pozdrawiam i życzę żeby jednak kołowrotki działały bezawaryjnie długie lata:D

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Czy to te wiosenne waleczne klenie dały mu radę, czy może wada fabryczna ?. Trzeci sezon użytkowania Twin Powera made in Japan i kołowrotek zaczął wydawać dziwne odgłosy podczas zwijania przynęty, czuć było lekki opór jakby żyłka o coś obcierała. Miałem wysyłać na serwis Shimano ale Pan w sklepie o jakimś ptasim pseudonimie :D powiedział że Przemek z Dębicy zrobi ci to lepiej niż w serwisie. Kołowrotek przesmarowany, wymienione łożysko w rolce i kręci jak nowy. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 29.12.2016 o 19:54, kabar84 napisał:

Witam Kolegów

Aby ułatwić przekaz kołowrotków do mnie, można zostawiać je w sklepie wędkarskim Karina na ul.Warszawskiej w Rzeszowie,

Wszystko zostało ustalone z Kierownictwem sklepu. Dobrze jest aby każdy zostawiony kołowrotek posiadał kartkę z nr. telefonu, imię nazwisko właściciela , ewentualne uwagi

 Reszta będzie ustalana telefonicznie.(generalnie jak nie obieram tel to w miarę szybko oddzwaniam)

Moje numery to 669700143 lub 533773558.

Pozdrawiam i życzę żeby jednak kołowrotki działały bezawaryjnie długie lata:D

Przemek

Wystarczy cofnąć się o kilka postów w tym wątku :)

Ja już się "wpisałem na listę oczekujących"... Ferie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.