Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałby abyście napisali a właściwie polecili w których sklepach lubicie najbardziej zakupy i dlaczego? :) (prosiłbym od nazwę sklepu oraz jakie to miasto, ulica i nr jeśli ktoś wie jaki :) ) i możecie również napisać których sklepów nie polecacie i dlaczego ? nie długo się sezon zaczyna i pora na zakupy już jest dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili praktycznie chodzę do tylko dwóch sklepów:

- "To-Tu" w Rzeszowie na Placu Wolności, ceny są według mnie w porządku, spory wybór i co dla mnie najważniejsze można tam trafić na różne nietypowe przynęty, oprócz tego jest to jedyny sklep w Rzeszowie w którym widziałem przynęty Rapali. Istnieje również możliwość oddania tam wędki lub kołowrotka do naprawy czy posezonowej konserwacji.

- "Karina" w Rzeszowie są chyba dwie. Jedna jest na Joselewicza(przy samym rynku), druga naprzeciwko spożywczaka(o ile jest tam sklep a nie tylko wielki plakat). Chyba najbardziej popularny sklep w Rzeszowie, na forum wiele osób już go polecało. Bardzo duży wybór, ceny niskie, dodatkowo przy zakupach powyżej 100zł dostajemy 10% rabatu. W tej chwili dają nawet 20%(z tego co kuzyn mi mówił) więc dobrze jest się tam teraz wybrać jeśli planuje ktoś jakieś większe zakupy.

Nigdy nie byłem, ale w najbliższym czasie będę musiał: http://madler.pl/ z tego co słyszałem to jedyny sklep z sprzętem muchowym w Rzeszowie. Sklep jest na Podwisłoczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili praktycznie chodzę do tylko dwóch sklepów:

- "To-Tu" w Rzeszowie na Placu Wolności, ceny są według mnie w porządku, spory wybór i co dla mnie najważniejsze można tam trafić na różne nietypowe przynęty, oprócz tego jest to jedyny sklep w Rzeszowie w którym widziałem przynęty Rapali. Istnieje również możliwość oddania tam wędki lub kołowrotka do naprawy czy posezonowej konserwacji.

- "Karina" w Rzeszowie są chyba dwie. Jedna jest na Joselewicza(przy samym rynku), druga naprzeciwko spożywczaka(o ile jest tam sklep a nie tylko wielki plakat). Chyba najbardziej popularny sklep w Rzeszowie, na forum wiele osób już go polecało. Bardzo duży wybór, ceny niskie, dodatkowo przy zakupach powyżej 100zł dostajemy 10% rabatu. W tej chwili dają nawet 20%(z tego co kuzyn mi mówił) więc dobrze jest się tam teraz wybrać jeśli planuje ktoś jakieś większe zakupy.

Nigdy nie byłem, ale w najbliższym czasie będę musiał: http://madler.pl/ z tego co słyszałem to jedyny sklep z sprzętem muchowym w Rzeszowie. Sklep jest na Podwisłoczu.

Karin w Rzeszowie jest dwie. Tak jak pisał Bastuś jedna jest na Joselewicza a druga na Warszawskiej na przeciwko szkoły zwanej Mleczakiem, tuż obok autokomisu a dokładnie w budynku gdzie na parterze jest sklep z dewocjonaliami. Ceny faktycznie mają dobre i na dzień dzisiejszy to najlepsze sklepy wędkarskie w Rzeszowie. Z innych sklepów można polecić "To-Tu" oraz sklep zoologiczno-wędkarski tuz przy dworcu PKP za promocje Meppsów, które są w cenie 8zł.

Rapale są bądź też były u Tomaki tuż przy moście Lwowskim ale tam nie chadzam. Oprócz sklepu na Podwisłoczu , który zresztą należy do muszkarza sprzęt do tej metody połowu można znaleźć w Karinie ale w małych ilościach.

Ps. Na Podwisłocze też nie zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklep wędkarski w Brzozowie "ZOO Hobby" prowadzony przez p. Leszka Żyłkę.

Warto tam wstąpić na zakupy, bo ceny są niższe niż w Rzeszowie. Można również dostać tam sporo ciekawych przynęt (np. te małe wahadłówki, które w Rzeszowie są takim hitem można tam dostać po sporo niższych cenach). A jeśli nikt zakupów nie planuje, to można tam zaciągnąć języka o warunkach na okolicznych łowiskach - zawsze jest tam ktoś, kto ma aktualne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ze Karina to nr 1 w Rzeszowie ale odwiedzając wszystkie Rzeszowskie sklepy zauważyłem ze ceny np.obrotówek,woblerów są bardzo rózne.Przykładem niech bedzie np;salmo hornet-cena w Karinie-15zł-17zł a ten sam wobler w sklepie przy stacji to 24zł co jest grubą przesadą.Godny polecenia jest sklep P.Czekały na Podwisłoczu z racji np.na obrotówki które mozna kupić juz od 3zł.Natomiast sklep P.Kosiorowskiego na rynku przy hali dobry jest pod wzgledem naprawy;kołowrotków,wędek jest tam takze komis i można czasem trafić na dobry kijek za niską cene jak i oddać wędke do komisu.Można tam kupić także dobre woblerki robione przez gościa z rzeszowa a co do cen przynęt i sprzętu to w miare może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko bywam w wędkarskich w Rzeszowie, a jeśli bywam to właśnie w tych o których piszecie i w tej kolejności. Zwłaszcza jeśli mam w planie zakupić jakiś kijek lub kręcioł. Można dotknąć, pomachać kijem czego nie można doswiadczyć w sklepach internetowych. Ale jesli chodzi o przynęty to chyba z 80 % moich zakupów robię w sklepach internetowych, tudzież aukcjach na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Najstarszy sklep wędkarski w Rzeszowie MUMA (mieszczący się dawniej obok nieistniejącego już dziś HOTELU RZESZÓW) mieści się teraz kawałek dalej za wiaduktem śląskim. Dokładnie ul Ks.Jałowego 28 i nazywa się teraz MAGGOT.

Jadąc ulicą Ks.Jałowego przed rampą kolejową należy skręcić w prawo.Pierwszy blok po prawej stronie.Doskonały dojazd parking przed samym sklepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak jak wyżej kolega pisze ze to dawna Muma,sklep w którym można dostac prawie wszystko, tylko jeżeli chodzi o np.przynęty spiningowe to ceny są jakby troche z innego świata.Poza tym prowadzi go miła Pani z którą można porozmawiać o wędkowaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęsciej bywam w Karinie na Warszawskiej ale robię tam tylko drobne zakupy,80% zakupów robię w sklepach internetowych albo allegro ponieważ produkty takich firm jak Fox,Korda,Kryston,Dynamite Baits czy Mainline są w Rzeszowie praktycznie nieosiągalne.Czasami kiedy przejeżdżam przez Tarnobrzeg zaglądam do "Makarona" ul. Piłsudskiego 18.Bardzo fajny sklep,duży wybór sprzętu karpiowego i spiningowego,przy dobrym targowaniu się można naprawdę sporo urwać.Kolega w ubiegłym roku "wyrwał" Daiwe INFINITY-Q 3000 XP za 1300zł ja swoją echosondę Eagle FishMark 480 kupiłem za 800zł a "chodził" wtedy na allegro po 1100zł.Tak że polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Karinie jest po 80zł. Cena dobra bo w zeszłym roku kosztowała jeszcze ponad 100zł. Na Twoim miejscu kupiłbym plecionkę na allegro od gościa o nicku aspius. Kupowałem od niego w tym roku i macham, macham i jestem pewien, że to oryginał. Cena to 65zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

Odradzam sklep w Rzeszowie przy pl. Wolności "TO-TU".

Kupiłem żyłkę karpiową (60 zł), nawijając na szpule okazało się że ma węzły w celu łączenia. Ponowne odwiedziny i parę ostrych słów, pieniążki zostały zwrócone.

Chamstwo i draństwo. Szkoda, że musiałem ponownie tam zawitać, ale to była moja ostatnia wizyta w tym pseudo sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gdybanie zostawiam myślicielom,

świstaki zamiast zawijać w sreberko zaczęły wiązać supełki.:D

Poszkodowanym byłem ja, dla mnie 60 zł wydane na żyłkę to bardzo dużo,

nie oczekiwałem że będzie mnie ktoś chciał oszukać.

Gdybym chciał żyłkę z komisu, to pozwijałbym jej trochę z krzaków wokół niektórych zbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.