Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, zakup zależy od twoich preferencji i budżetu jakim dysponujesz.

Jeżeli ma to być coś tańszego - to proponuje odwiedzić kilka sklepow i przegladnąc oferte. Co sklep to inny kij będzie Ci polecany. I lepiej wiedziec czego sie szuka, a nie zdawać sie ślepo na opinie sprzedawców.

Ja z doświadczenia mogę polecić Ci Karine.

Ale z doświadczenia radził bym pooglądać kije kolegów i albo z wyższej półki kupić używkę ale gdzieś w internecie coś nowego -zpewnościa bedzie taniej jak w okolicznych sklepach.

Jest na naszym forum i w Twojej okolicy kilku posiadaczy typowo pstrągowych kijów - tak więc z pewnością pomogą.

Napisz coś więcej czego szukasz, jaka długość, jaki c.w., na jaką wodę, jakim dysponujesz budżetem, kołowrotkiem itd.

Będzie nam łatwiej.

Powodzenia

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź:).

Przez 2 lata łowiłem szklakiem Larus Super Howk 210m cw.5-25gr.kij za 25zł:D

Pewnie ktoś się uśmieje.:)

Ale nie powiem w tym roku padło z 40 pstrągów,dużo kleni,były okazy.Powiem że rybki ładnie trzymał ten szklak.

Czas wymienić na coś nowszego.

Stać mnie tylko na masówkę do 200zł.Budżet mały wiec wymagania nie mogą być wielkie.

Szukam coś odrobinę delikatniejszego do 20gram w miarę wytrzymałego na różne obicia na przykład.

Rzeka Wielopolka może znasz:).Ciężki teren dużo krzaków, zaczepów itp.

Długość od 210 do 225m max.

Na pewno do zakupu wezmę starego kijka i porównam przede wszystkim ugięcie kijka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak bardzo długo łowiłem kijem Kongera Cross maxx do 18g jak dla mnie super kijek,wada uchwyt kołowrotka szybko się wyrabia i są luzy.Obecnie używam na klenie i pstrągi tylko jednego kija jest to Iri lucky Kongera do 10g jak dla mnie nawet na takie małe ciurki długość 2,75 dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

łączę się w bólu z kolegami z forum

Konwersacje ze Sławkiem uważam za bezcenne :D w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Ciężko jest utrzymać dobre ceny w dobie Internetu. Wiem wiem wolny rynek ok

Ale codziennie słuchać ,że widziałem ten kołowrotek o 5 zł taniej buuuuuu

A to ,że mogliśmy przyjść pogadać i pomacać bezcenne. Dobrze ,że Warszawska zostaje :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby był to problem utrzymania dwóch lokali. Jestem pewien, że Josielewicza miało więcej obrotu niż Warszawska. Podejrzewam, że lokal jest wynajmowany i ktoś zwietrzył dobry interes. Tym bardziej, że jest to praktycznie centrum miasta. Gdyby faktycznie ktoś po chamsku chciał wygryźć chłopaków w ten sposób, to już bojkotuje nowy sklep:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to ja się zastanawiałem, kiedy to nastąpi. Wysokość czynszu w kamienicy, niemalże w rynku musiała być zabójcza dla interesu więc jakieś decyzje trzeba było podjąć. Myślę, że przenosiny z Joselewicza na Warszawską utrudnią tylko dostęp do sklepu niezmotoryzowanej części braci wędkarskiej. Ci, co mają pędzidła nadal będą jeździć na Warszawską, ponieważ jest tam więcej miejsca do parkowania (chociażby parking pobliskiej Biedronki). Na Joselewicza utrudnieniem wielkim było znalezienie miejsca do zaparkowania. Mam nadzieję, że sprzedawca się nie zmieni po przeprowadzce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też było swego rodzaju niedogodnością: sprzęt specjalistyczny-karpiowy na Warszawskiej a specjalistyczny spinningowy na Joselewicza. Mi to nie przeszkadzało, z racji tego, że jestem zmotoryzowany ale chłopakom którzy musieli iść "z buta" to tylko współczuć. Może teraz będzie lepiej jak wszystko będzie w jednym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś wie co sie dzieje ze sklepem To-Tu? Dzisiaj byłem po południu lecz był zamknięty a z jednego niepotwierdzonego źródła sie dowiedziałem, że sklep ma być likwidowany ponoć jakaś karteczka wisiała. Prosił bym o wyjaśnienie. Czyli mam rozumieć że karina na Joselewicza zmienia właściciela?? Ciekawe jak z cenami

Edytowane przez klonek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To-tu pewnie jak co roku będzie zamknięte w sezonie zimowym -tj od grudnia do marca. Przynajmniej przez ostatnie lata tak bywało. Nie sądzę aby Marek zamykał interes definitywnie. Fakt - zawsze wisiała kartka z wiadomością na ten temat. Jeżeli tak owej nie ma - trzeba było zapytać o sytuacje żonę Marka która prowadzi sklep/budkę z ciuchami centralnie vis a vi sklepu wędkarskiego. Wszystkie okoliczne sprzedawczynie wiedza która to Pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.