Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

Można też odwiedzić sklep Murena w Rzeszowie-miewa dobre ceny na niektóre rzeczy, np woblerki siek'm po 11zł, a przy 10sztukach po 10zł:D do tego sporo gum, główek, jakieś zanęty czy tańszy sprzęt(wędki, kołowrotki..itp)też się znajdzie:) Gość twierdzi, że jest najtańszy w Rzeszowie, co prawda jak sprawdziłem nie na wszytko ma takie super ceny, ale warto odwiedzić;)Aha....mam nadzieję, że nie podniesie cen jeśli ruch mu się zwiększy:D

A na jakiej ulicy ten sklep można znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś polazłem do sklepu koło stacji PKP przy zejściu z kładki dla pieszych, zamówić zestaw przyponów do samodzielnego montażu firmy Dragon po tym jak w innym sklepie zupełnie mnie zlali...przy okazji udało się dogadać co do nowej wędki:D Teraz pozostaje czekać na zamówiony kijek:D

No i z czystym sumieniem sklep mogę polecić, ceny całkiem ok i idzie się jeszcze coś dogadać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem tam wczoraj bo chciałem kupić trochę główek jigowych,ale powyżej 10g.nic nie było.Zapytałem o kołowrotki spinningowe a pani pokazała na puste półki,zapytałem więc czy likwiduje sklep powiedziała że nie.Poszedłem gdzie indziej i kupiłem to co chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten gościu jest dziwny. Wybrałem sobie 3 wobki, później jednego odwiesiłem z powrotem i chciałem za te dwa zapłacić a on się pyta gdzie trzeci i zaczął szukać, dopytywać się i mówi, że nie lubi jak mu coś ginie. Myślał, że mu zajumałem:) ..żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja bardzo chętnie jeżdżę do kolegi z Kolbuszowej, chociaż mam tam ładnych parę kilometrów i ze 4 sklepy pod nosem. Bardzo polecam Grześka, konkretny muszkarz, wędkarz posiadający wielką wiedzę, którą bardzo chętnie się dzieli. Byłem ostatnim razem u niego, przyznam się że miałem dziki zapał na pewną rzecz, ale po przeanalizowaniu kilku wariantów odradził mi zakup "owego" akcesorium, chociaż miał przed sobą człeka, który nie krył zainteresowanie zakupu i chęć wydania pieniędzy. Aaaaa dodam jeszcze, że dobrze się targuje. Zakupiłem wędkę i wyszło mnie taniej niż kupiłbym ją na internecie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

http://warciak-fishing.pl/

STANOWCZO NIE polecam!! Zamówiłem 3 rzeczy i żadna z nich nie zgadzała się z zamówieniem:mad: Niestety nie odbierałem przesyłki osobiście, i nie mogłem jej sprawdzić przy odbiorze.Z rozmowy telefonicznej z pracownikiem sklepu wywnioskowałem że to już nie pierwsza taka pomyłka. Odniosłem dziwne wrażenie że było to zrobione świadomie:mad: Na pytanie czy mogę towar wymienić, usłyszałem: " powinien pan sprawdzi paczkę przy odbiorze". :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już problem z tym warciakiem, pisałem już o tym gdzieś na forum. Pieniądze odzyskałem po ok. 2 miesiącach. Panowie strzeżcie się tego sklepu, poszkodowanych i niezadowolonych jest znacznie więcej.

Wiem, że ceny kuszą ale opinie kupujących rozwiewają wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem woby u Warciaka, wpłaciłem kasę za całość i przyszły paczką pobraniową:D poprosiłem o zwrot kasy i dopiero poszedłem je odebrać(kwota pobrania równa tej wpłaconej), kasę oddał błyskawicznie, więc niby ok, ale w paczce na 8 zamawianych woblerów 4 były inne niż chciałem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponieważ w tym wątku często pojawiają się kwestie nierzetelności lub błędów popełnianych przez sklepy internetowe: np ograniczające prawo do zwrotu ,chciałem uświadomić wszystkim ,że zgodnie z Ustawą o Ochronie Niektórych Praw Konsumenta z dnia 02 marca 2000 r art 7 ust 1. każdy kupujący w sklepie internetowym ma prawo do 10 dni od otrzymania towaru odstąpić od transakcji oraz zwrócić towar. I nie ma tu nic do rzeczy czy odebraliśmy przesyłkę czy nie lub czy oglądaliśmy towar przy kurierze. Co więcej nawet nie trzeba podnosić kwestii niezgodności towaru z zamówieniem. Po prostu możemy się rozmyślić. A konkretne brzmienie art 2 jest następujące :

" Art. 7.

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem."

Odnośnie formy pisemnej składania oświadczenia o odstąpieniu od transakcji, uznawane jest ,że w przypadku zakupu w sklepie internetowym wystarczające jest wysłanie maila na podany na stronie sklepu adres.

Termin 10-dniowy liczy się zgodnie z art. 10 ust 1 , od dnia wydania towaru czyli otrzymania przesyłki.

Tak więc nie dajmy się nabijać w butelkę nierzetelnym sprzedawcom wysyłającym towar niezgodny z zamówieniem i odrzucającym prawo do zwrotu jakimś sloganem typu "było oglądać przy kurierze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.