Skocz do zawartości

UEFA Euro 2012


krig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako zagorzały kibic naszej Reprezentacji pozwoliłem sobie założyć nowy wątek :) proszę o Wasze sugestie, uwagi i... emocje :) pozdrawiam i trzymam kciuki za Polaków :)

szkoda dzisiejszego meczu... była szansa na "ugryzienie" Greków, jednocześnie szczęście z karnego :):beer:

zachęcam do dyskusji :)

Edytowane przez krig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) będzie bardzo ciężko o mistrzostwo... brakuje "ostatniego" podania w ataku, no i te błędy w obronie, stres jednak robi swoje, niepewna gra mnie irytuje, czekam na "otwarcie" Naszych i luźną grę, wtedy będzie na co patrzeć. Niebawem kolejny mecz w grupie (Rosja - Czechy) remis będzie dobry :):beer:

kondycje maja dobrą, moim zdaniem brak wiary i spotrowego wqrwienia...

Edytowane przez krig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało" i to by było chyba tyle, może poza jeszcze jednym. Franek przygotował reprezentację dobrze , ale tylko na 25 minut gry. Niestety mecz trwa 90, a czasami więcej. Niektórzy łodzą się, ze będzie lepiej, ja jestem realistą i nie wierzę w cuda.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle z czerwonymi przegrać nisko, ustrzelić jakąś bramkę. Jak wygramy z Czechami to mamy jakieś tam szanse na awans, bo liczą się też bramki a Czesi ich troche potracili. Grecja musi przegrać dwa mecze i mamy awans :) Ciężko będzie, z ruskimi przegramy na pewniaka. Pasuje cud z Czechami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zero kondycji:( a technika niech się schowa:pTylko chwalą się co oni nie są... Zamiast na zgrupowania na jakieś kurorty to na wyludnione miejsca zapodają i na treningach i niech ganiają za butelką wody.I jakimś mięskiem do jedzenia a nie do zaliczenia:o Wtedy kondycha będzie i będzie widać że chcą grać a przynajmniej za piłą zaczną biegać.:eek: Tak jak myślałem i tak się stało żenada.:mad:A z grupy to oni mogą wyjść jak Kacapy zrezygnują z EURO bo wątpię żeby nie wygrali następnych meczy...I tyle.A co do trenera jakiego by nie mieli to nie mają serca do gry i tyle.Wiadomo kasa też się liczy!!!Ale to mistrzostwa i trzeba mieć jaja i honor a nie pokazywać swoje słabości czyli w tym przypadku świeżość na 45 morze 55 minut....:cool:

Co do wilgotności na stadionie ze względu na zamknięty dach...nie tylko nam przeszkadzało Grecy też grali w tych warunkach:)I siły rozłożyli umiejętnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to że Smuda nie zrobił żadnej zmiany.Przecież Obraniak i Błaszczykowski oddychali już rękawami.

I bardzo miły prezent zrobił nasz selekcjoner Kamilowii Grosickiemu. Miejmy nadzieje że z " kacapów" ujdzie powietrze

do wtorku.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.