Skocz do zawartości

UEFA Euro 2012


krig

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakbyśmy z kacapami przegrali, to byliśmy w grze. Wystarczyło żeby Rosja z Grecją wygrała, co jest pewne i wygrać z Czechami. Czesi widać było wyciągneli konsekwencje z meczu z Ruskimi, może być ciężko. Jak dla mnie to mogą i wylecieć z grupy, ważne że z komuchami nie przegrali i to jest już MOC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gratuluje naszym! poprawmy lewe skrzydło i z Czechami zapowiada sie piekny mecz!

2. Mateusz91 - czy TY masz jakis problem z drużyną Rosyjską? to jest sport i kieruj sie zasadami fair play, nie życze sobie wiecej takich komentarzy, bo będe musiał zwrócic sie do admina z prośba o interwencje! Swoją dorga - co TY możesz wiedzieć o komunizmie, itp - poczytaj lepiej kilka podręczników do histori! Jak nasze stosunki z Rosja układały się a przestrzeni wieków.

Poniżej baner który pojawił sie dzis na trasie przemarszu kibiców z Rosji ... i mysle ze jest to jedyny właściwy kierunek myślenia. Szczególnie młodych pokoleń Polaków ...

post-214-14545023676358_thumb.jpg

Edytowane przez Gabriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy. Reprezentujesz pogląd ciemnoty "Za komuny było lepiej"? Mam swoje zdanie na pewne tematy i nie pouczaj mnie z łaski swojej, bo czytając Twoją wypowiedź, to nie ja powinienem zaglądnąć do książek z historii i doczytać pewnych faktów związanych z historią polski. Rozumiem, że miała być to prowokacja z Twojej strony a flagi caratu oraz symboli sierpa i młota widoczne na manifestacjach i stadionach w Polsce są jedynie żarcikiem ze strony Rosyjskich Euro-fanów, nierozumianym przez nas. Polecam mniej TV i łykania Euro propagandy. Bez odbioru.

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy z reprezentacją Rosji, nie ZSSR, więc Gabriel ma jak najbardziej rację i zaglądanie do książek historycznych nie ma tu nic do rzeczy. Tak jeszcze nawiasem mówiąc, trochę kultury by się przydało, podobno sport uczy szacunku dla rywali.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy. Reprezentujesz pogląd ciemnoty "Za komuny było lepiej"? Mam swoje zdanie na pewne"

Pogląd ciemnoty to Ty kolego reprezentujesz pisząc takie komentarze jak cytuje "czerwona hołota" lub " jak zagazowac żyda". Czym Ci ludzie współcześnie żyjący w rosji zasłużyli na takie traktowanie? Pomyśl dziecko zanim coś palniesz. Jak kolega wyżej pisał to jest sport i wara ze sportu z polityką:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Mateusz91 - czy TY masz jakis problem z drużyną Rosyjską? to jest sport i kieruj sie zasadami fair play, nie życze sobie wiecej takich komentarzy, bo będe musiał zwrócic sie do admina z prośba o interwencje! Swoją dorga - co TY możesz wiedzieć o komunizmie, itp - poczytaj lepiej kilka podręczników do histori! Jak nasze stosunki z Rosja układały się a przestrzeni wieków.

Widzę że Tobie potrzebna jest lekcja historii a fair play to może być na boisku bo na ulicach raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!

PS. Żeby nie było że jestem gołosłowny kacaby z swoimi pokojowymi czerwonymi falgami http://foto.niezalezna.pl/thumbnails.php?album=133

PS. Widzę że któryś mod nie lubi jak się ciśnie ruskim:) Aż się ostrzeżenia posypały:D kończę temat wojny polsko-ruskiej każdy ma własny rozum i wiedzę choć niektórzy informację czepią tylko

z Faktów w tvnie;)

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sobie zasłużyli? Bardzo prosta sprawa - pewnie widzieliście, co robili przed meczem z Czechami i w trakcie meczu?! Rzucili się na nikomu nie wadzących stewardów, którzy byli tam, żeby pomagać ludności, która przyjechała.

Do tego cyrki ze Smoleńskiem i ogólnie wszystkie jaja polityczne, które Ruscy odwalają.

Możecie nazywać mnie ciemnotą, lub nie, dla mnie i tak Ruscy to prawie jak wrogowie, za to co zrobili podczas 2 wojny światowej np, czy wszystkich zaborów, zsyłek na Syberię, do Kazachstanu etc.

Być może ludzie współcześni są inni, ale uraza i tak pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy. Reprezentujesz pogląd ciemnoty "Za komuny było lepiej"? Mam swoje zdanie na pewne"

Pogląd ciemnoty to Ty kolego reprezentujesz pisząc takie komentarze jak cytuje "czerwona hołota" lub " jak zagazowac żyda". Czym Ci ludzie współcześnie żyjący w rosji zasłużyli na takie traktowanie? Pomyśl dziecko zanim coś palniesz. Jak kolega wyżej pisał to jest sport i wara ze sportu z polityką:mad:

To zaglądnij w takim razie Panie Starszy do rzetelnych mediów, jak zachowują się jak Ty to nazwałeś "współcześnie żyjący w rosji" Zwijając nasze flagi, obijając zdrowo niezainteresowanych walką Januszy, obnosząc się wszem i wobec w koszulkach z sierpem i młotem, wywieszając flagi caratu itp. itd. No ale tego nie zobaczysz na TVNie, bo przecież koko, koko EURO SPOKO. Miłościwie nam panujący zapanował nad wszystkim, jest sielanka i święto futbolu.

No ale co ja mogę wiedzieć, TVN i Polsat i tym podobne Gazety Wybiórcze podają niusy o super atmosferze i święcie futbolu.

Tak jak napisał kolega wyżej, Ruskie powinny znać swoje miejsce w szeregu i tyle. Koniec tematu bo swoje zdanie już wyraziłem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pustynię idzie Polak, Niemiec i Rosjanin.

Są bardzo zmęczeni.

Nagle widzą dwugarbnego wielbłąda.

Polak usiadł na jednym garbie, Niemiec na drugim.

- A gdzie ja? - pyta żałośnie Rosjanin.

Polak podnosi ogon wielbłąda i mówi:

- A ty, Sasza, do kabiny.

tam ich miejsce i tak powinni ich transportować na stadiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.