Skocz do zawartości

Fotel, krzesło turystyczne


matti151

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od wagi wędkującego,zakupiłem takie krzesełko w markecie i dwa wypady i złom,za to brat zakupił w tym samym dniu identyczne i śmiga już drugi sezon tylko że on waży 60kg a ja tak że przemyśl to dobrze @ rapala radzi dobrze tylko jak ty będziesz śmigał z krzesełkiem po dwa km z buta to raczej przydało by się coś lżejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam krzeseł podobnych do tych w linku KRZESŁO OGRODOWE LEŻAK FOTEL OGRODOWY PLAŻOWY (2410149026) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., zakupiłem 2 takie jakieś 3 lata temu, i do tej pory się nie zepsuły i 100 kg spokojnie utrzymają, wprawdzie nie są to typowe krzesła wedkarskie , mi to nie przeszkadza, ważne że się nie drą tak jak te z marketów, i jak dla mnie wygodniejsze są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie jak @matti151 już 2 sezon i nie sypie się. Podstawową wada jest to, że człowiek wygodnie się w nim rozsiada, a to nie sprzyja szybkości zacięcia, jak się łowi na DS. Dużo lepsze wyniki osiągam na krzesełku bez oparcia, na którym trzeba się pochylać do przodu :D

Pozdrawiam,

LJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trzeci rok używam takiego Krzesło Fotel Wędkarski Elektrostatyk F7R Promocja (2389308013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,zakupione z myślą o krótkich,kilkugodzinnych wypadach na ryby.Nie zauważyłem większych oznak zużycia,może jedynie na nogach od spodu lekko zeszła farba ale to szczegół.Mocne ,dobre wykonanie i nawet nie skrzypnie gdy usiądzie ponad sto kilo a przy tym mało waży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to w sklepie. Na jakieś krótkie wypady po dziurkach się nada ale to tak jak byś siedział na desce więc po 2 godzinach na pewno będzie już siedzenie bolało. Co do tego pierwszego krzesła „ Kapitańskiego” to mam je już 3 lata i kupiłem za 29 zł. Bardzo fajne i mało miejsca zajmuję . Wchodziło do pokrowca razem z wędką. Ma jednak wady. Mianowicie mi po roku zaczęło się pruć tam przy podpórkach na ręce i przy mocowaniach siedziska. Przyszyłem jeszcze raz i już problemów nie było. Ktoś kto krótko ma to siedzenie to polecam od razu zrobić z jeszcze jeden szew. Krzesło wygodne i mało miejsca zajmuje lecz trzeba na początku je poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to w sklepie. Na jakieś krótkie wypady po dziurkach się nada ale to tak jak byś siedział na desce więc po 2 godzinach na pewno będzie już siedzenie bolało.

Też to w sklepie widziałem. Wydało mi się strasznie niskie, chyba miałbym kolana pod brodą :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chetnie kupie krzesło turystyczne jak na zdjeciu. Może ma ktoś do sprzedania lub wie gdzie można dostać np. w Rzeszowie.

O takie cos mi chodzi:

Tydzień temu w takim samym kolorze nabyłem w hipermarkecie real ( 45zł są jeszcze niebieskie i biało- czerwone) :D wygodne duże siedzonko mieści się do pokrowca - waga 3.1 kg :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Myśle, że tu o cenę raczej nie chodzi.... tylko o gabaryty ów przedmiotów. Sam miałem pare krzeseł z Lidka czy innych sieciówek takich do 50 zł i posłużyły z sezon max dwa.....wygoda dość średnia ...no ale lekkie i mało miejsca zajmowało ....teraz mam FK5P gabaryty spore i waga ale jest super wygodny i prawie niezniszczalny -3 sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak epo jak mówisz nie jest problem dołożyć parę złotych ale nie wyobrażam sobie jak elektrostatyk będę targał do okoła stawu razem z całym majdanem na razie zabieram się na raz. Miałem okazje siedzieć na elektrostatyku i potwierdzam wygodne to jest nawet mógłbym na nim spać ale ma jedną wadę nie mówię o cenie.Gdybym rozkładał się zaraz przy aucie to był by super . Teraz mam Podobne krzesło jak w pierwszym poście tylko dużo mniejsze nie da się komfortowo na nim usiąść bo się nie mieszczę na nim .Przygiąłem te rurki na oparciu bo tak jest skonstruowane że siedzi się pod kontem prostym . Smigałem na nim drugi sezon i nic się tam nie pruje  ale czas na nowe wygodniejsze.

 

Cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel kupiłem i jestem bardzo zadowolony jest on solidnie wykonany pod siedzeniem ma wszyte pasy coś podobnego jak pas bezpieczeństwa u auta jest on bardzo wygodny siedzi się nie gorzej jak na elektrostatyku. Ma wysokie oparcie głowę można oprzeć materiał z jakiego jest wykonany też nie ma się do czego doczepić między tkaninami jest jakaś gąbka  a nie tak jak na jaxonach tylko szmata. Fotel pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.