Skocz do zawartości

Staw w Polance


djdyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego odpuść sobie tą kałuże!! Byłem raz i to był ostatni raz!! Jak tylko ludzi troszke jest na stawie to zestaw trzeba rzucać pod nogi!!

To jest wyłącznie moja opinia!!

Niby pare (chyba 5) większych karpi tam pływa, ale zdecydowanie bardziej moge polecić Balaton!

Pozdrawiam

Ps: wjazd to 10zł za dniówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Balatonie już byłem i chciałem jeszcze inne łowiska w okolicy sprawdzić dlatego założyłem ten temat.Często jeżdżę do Rymanowa na staw "U Waldka",polecam bo jest tam co połowić:)a jakie stawy na Polance czy w Turaszówce jeszcze są?? i czy jest w ogóle z jeden darmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze stawy w Jedliczu oraz Łowisko Besko! Darmowego stawu to teraz nie uświadczysz!:-)) Jeżeli chcesz pobawić sie Z karpikiem (30-35cm) to śmiało możesz jechać na Polanke!! Tylko tak jak pisałem wcześniej, jak jest ścisk to ciężko połowić!!

Aha masz jeszcze obok drugi stawik!:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam ponownie.Byłem dzisiaj w Polance na stawach bo na Balatonie były zawody z okazji dnia dziecka.Przyznaje Ci racje:)-kałuża i nic więcej.Pierwszy i ostatni raz tam byłem,8 wędkarzy i faktycznie można sobie rzucić tylko pod nogi!Masakra jakaś,na 5 godz łapania 2 brania i 2 karasie:)tyle!!!nie polecam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam łowiliśmy we dwóch na polance od 12 do 20 lipca oprócz soboty i niedzieli po 5-6 godzin dziennie rezultaty 6-7 sztuk karpia na głowę kazdego dnia po 1.80 kg do 2.4 kg rekord 17 lipca 76 cm 7.3kg i jeden amur 3.5 kg Nastepne wędkarstwo 28 lipiec rezultaty 4 wędkarzy ani jednego brania.Pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @sokolek1 jeśli już o to pytasz to zdjęcia nie podobają mi się!! Koledzy już Ci wytłumaczyli o co chodzi!! A jak dobrze pamiętam to w Polance te większe karpie i amury muszą wrócić do wody, więc Twoje obchodzenie sie z tymi rybkami nie wszystkim musi sie podobać!!

Pozdrawiam i mam nadzieje że następne fotki będą już oki!:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manitu chyba dawno na polance nie byłeś, górny limit (55 cm) jest tylko na karpia,ten ze zdjęcia powędrował oczywiście z powrotem do wody zaraz po zrobieniu zdjęcia.Za zdjecia przepraszam ale jestem "początkujący" i do tej pory nie trzymałem tak "dużej" ryby (zdaję sobie sprawę że dla większości to tylko mały karpik ale dla mnie to dotychczasowy rekord).Przy nastepnych zdjęciach postaram się poprawić. A co do ryby na polance to jest naprawdę dużo jak na tak mały zbiornik .W tygodniu roano nie ma dużo ludzi i naprawdę można spokojnie połowić.Jeżeli ktoś chce się "pobawić" z dużą rybą to zapraszam na nocne łowienie do Jedlicza jak na razie w każdą w sobotę ,28 lipca chłopak wyciągnął suma 160 cm a podobno jeszcze pare takich i wiekszych okazów tam pływa.Pozdrawiam i dziękuję za uwagi odnośnie zdjęć w przyszłości będą już ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżam kotleta :D

Może ktoś wie czy w tych stawach pływają jakieś większe karpie? Z tego co wiem to nikt tam nic wielkiego nie łowi, ale tam zasiadają raczej same "dziadki" na gruntówkę z bazaru, przypon z żyłki 14 i kuku na haku 10 ;) więc siłą rzeczy nie jest łowione nic wielkiego. Słuchy chodziły że jest tam kilka sztuk 15-20 kg. ale jakoś w to wątpie, może ktoś potwierdzić takie informacje? Jaką tam największą rybę złowiliście? Opłaca się zasadzać na coś większego, przynajmniej tak +10 kg? Wiadomo że to kałuża jak ktoś wcześniej napisał, ale ludzi tam chyba za wiele nie chodzi, a odkąd usłyszałem te rewalacje o tych kilku wielkich sztukach myslę żeby spróbować je wyciągnąć.

P.S. dlaczego temat jest w "Łowiskach komercyjnych"? Przecież to stawy PZW tak jak np. Balaton w Turaszówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.