Skocz do zawartości

Zestawy woblerów z allegro


MB.karp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o tym zestawie woblerów?

ZESTAW WOBLERÓW 30 SZT WOBLER WOBLERY SPINING HIT (2484715525) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

albo

ZESTAW WOBLERÓW 30 szt. szczupak okoń sandacz kleń (2500777682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Będą nadawać się także na klenia? Nie chcę kupować drogich firmowych wobków. Na Wisłoce i tak dużo zaczepów więc nie stać mnie by codziennie zostawiać w wodzie np. 2 woblery o wartości ok 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie ten chłam, do niczego się to nie nadaje.

Miałem w łapach : byle jakie tworzywo, byle jaki drut - gnie się przy minimalnym nacisku i zatopiony jest dość licho, śmiem twierdzić że przy pierwszym zaczepie któreś oczko musowo puści.

Szkoda nerwów i pieniędzy...

Rozglądnij się lepiej za jakimiś hand - made używkami z alledrogo, mi się udało 4 dni temu trafić 8szt wobków Lipki za 29pln z przesyłką.

Pm

Zaczepy - dobre rozeznanie miejscówek to podstawa, mi bardzo rzadko zdarza urwać woblera nad Wisłoką (nad Wisłą inna sprawa czasem i 30 w wodzie zostanie), w miejscach wyjątkowo czepliwych zmieniaj przynętę na gumę (plecionka również ogranicza straty)

Edytowane przez Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczepy - dobre rozeznanie miejscówek to podstawa, mi bardzo rzadko zdarza urwać woblera nad Wisłoką (nad Wisłą inna sprawa czasem i 30 w wodzie zostanie), w miejscach wyjątkowo czepliwych zmieniaj przynętę na gumę (plecionka również ogranicza straty)

No właśnie rozeznanie...

W jednym miejscu byłem o godzinie 6 rano i nie miałem zaczepów, ale wieczorem już je miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre wobki miałem okazje oglądnąć, na ebay kupiłem coś podobnego, na zdjęciu wydawały się małe, a dostaje przesyłke w pudle wielkości mikrofalówki, otwieram a tam same takie wielkie , i dotego wszystkie plastkikowe, dałem za to 20 funtów, i oddałem kumplowi za darmo, nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z tej aukcji WOBLERY KAMATSU 15SZT-15kolorów + 5 GRATIS ŁOWNE (2482897758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeżeli chodzi o kleniowe, to są ciut większe niż te którymi łowie klenie. Co prawda w miejscówkach kleniowych ich nie testowałem więc się nie wypowiem.

Szczupaki za to łowię głównie tymi woblerami. Wykonanie ok.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB.karp odradzam ci te wobki. Kupiłem je kiedyś z kolegą na spółkę. Taki szajs że szok :D. Zresztą szoku nie było bo za taką kasę nie ma się co dziwić. Za taką kasę kupisz góra 6 dobrych wobków ( polecam kolegę dzienciola lub Leszka) . To coś nie zostało zrobione z myślą o łowieniu tylko chyba jako brelok do kluczy. Jedyne co można z tego użyć to kółeczka łącznikowe bo kotwiczki to są tępe jak obuch od siekiery. One w ogóle nie pracują. Po prostu ciągniesz plastik po powierzchni wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.