Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam w Maju wywiozłem z Lipia pełny 120 litrowy wór nie swoich śmieci a w Lipcu 120 litrowy + drugi do połowy + 23 butelki po browarku to wpadło na umycie auta po prostu nie lubię jak jest syf dookoła  . Ale zauważyłem że na weekendzie mało kto zostawia choćby buteleczkę ale za to w poniedziałki i wtorki kiedy jest mało ludzi na zbiorniku i nikt na nikogo nie patrzy NO TO PANY się zaczyna świadome robienie syfu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/21/2017 o 07:50, 19john92 napisał:

Dobre posunięcie :) kryjówka dla ryb i nie będzie już przerzucania się zestawami z przeciwległych brzegów :) Gałęzie widziałem są dobrze przyczepione do płyt betonowych. Choć już widziałem w niedziele jakiegoś wędkarza, któremu ten pomysł się nie podobał i zaczął ściągać te gałęzie i chyba je zaczął odwiazywac od obciążenia. Pozatym jak komuś się nie podoba to co się dzieje na Lipiu to w naszym okręgu jest dużo innych łowisk. Przed zajęciem się zbiornikiem przez koło CarpPub na zbiorniku było pełno śmieci i pełno plażowiczów obecnie jest dużo lepiej co jest zasługa koła. Bardzo dużym obecie problemem w mojej ocenie są przyjezdni "karpiarze" który o lipiu dowiedzieli się niedawno i zostawiają po sobie syf i myślą, że ktoś po nich posprząta. Dodam, że nie łowię karpi ale widzę jak przyjezdni się zachowują. 

A kiedy się Tobie takie coś jak przerzucenie przytrafiło bo jak od bardzo dawna nie widziałem takiej sytuacji a naprawdę bywam często ... a na Lipiu zacząłem łowić jeszcze za Wałęsy i to że karppab prowadzi koło nie mam wątpliwości że robi to bardzo dobrze ale te gałęzie to nie był dobry pomysł i już niebawem  się wszyscy przekonamy.  Jak w tym sezonie nie zerwę zestawu lub karp nie wplata się w...... to prezesowi za całokształt postawie flachę .... 

 

Edytowane przez zlotyhak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała ci za to zlotyhaku że coś zrobiłeś 2 razy na tym zbiorniku oby więcej takich inicjatyw ale chodzi o to że wszyscy mają dużo do powiedzenia a nic nie robią a ryb na lipiu ubywa a co do przerzucania zdarzyło mi się i to 2 razy w tym sezonie i w tym momencie nie sciemniam ale nie ważne. Gałęzie zostały ściągnięte i już ich nie ma więc panowie koniec napinki a zebranie dla tych co mają dużo do powiedzenia już za tydzień więc zapraszam tam będziecie mogli wylać wszystkie swoje zale i to co was trapi i co byście chcieli zmienić na zbiorniku lipie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że krzaki zostały przeznaczone na opał i w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak podziękować wszystkim którzy o to walczyli na tym forum oraz Prezesowi super człowiekowi który słucha głosu ludu i dba o to aby zbiornik Lipie był i stawał się jednym z bardziej łownych zbiorników w okolicy Rzeszowa . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na zwiadach. Brzeg na wprost wjazdu już zajęty w połowie. Fotki:

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Matew napisał:

Siemanko. Rusza już  coś  na lipiu? Da się  polowic przy weekendzie. Czy zaczął  się wyścig  o miejscówki, że  wszystkie stanowiska od środy  pozajmowane?

Z tego co pytałem w sobotę, to bez brań. Byłem około 14. Co się działo potem, to już nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ORINOKO napisał:

Założę się, że już są rezerwacje do końca roku na miejscówki :P. Więc możesz liczyć tylko na fart, że ktoś nie przyjedzie B). A poza tym są inne łowiska.

Wiem że  są  inne ale to nie oznacza że  to należy  wyłącznie do karpiarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiem tak. Szkoda nerwów :beer:. Na Lipie mam 2 km ale nie jeżdżę tam bo wiem, że nie połowię ( spinning) bo karpiarz zamiast podjechać pod miejscówkę i rzucić 10 metrów to woli wyj....ać zestaw na 60 metrów i blokować kilka miejscówek. Lepiej kolego albo na prywatne obok albo szukaj czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ORINOKO napisał:

Może powiem tak. Szkoda nerwów :beer:.

Tu masz racje ale powiem tak lubie to łowisko. Prywatny też  jest ok. Ale juz się nie przejmuje tym ze ktoś  wypier....... zestaw na 100 metry przecinajac tym 3 stanowiska widze wolne muejsce siadam i pakuje na wprost czy z gruntu czy spinem. Najwyrzej becie sciaganie zestawów. Co już  kilka razy mi sie przytrafiło, ale widok wpienionego pijanego zazwyczaj karpiarza bezcenny tak jakby dziecku lizaka wyrwał istny kabaret. I w tym roku za ch... też  nie odpuszczę  ( ciekawe czy zgodnie z nowym przepisem to miejsce dla niepełnosprawnego będzie  wolne caly czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Matew napisał:

I w tym roku za ch... też  nie odpuszczę  ( ciekawe czy zgodnie z nowym przepisem to miejsce dla niepełnosprawnego będzie  wolne caly czas)

:beer::beer::beer::beer:

 

Też przydarzyła mi się taka akcja ale gość nie sapał jak mnie zobaczył. A miejsce dla niepełnosprawnych jest dobre dla spina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.