Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Was boli ta Kolbuszowa, że nawet opony buraki potrafią przebijać? Koleżanka zostawiła auto przy szlabanie w nocy,  dwie dziury w przednich oponach po kosie. Czy Wy mądrzy jesteście? 

Mamy zacząć robić to samo? Na Werynie dużo ludzi jeździ na RZE albo RZ...

Szkoda byłoby, gdyby w nowych oponach dziury sie pojawiały. Ale chyba tak trzeba będzie robić - na CHAMSTWO CHAMSTWEM odpowiadać

I możecie mi wpieprzać kity, że to jacyś gówniarze, ja jestem stu procentowo pewien, że to któryś mądry, łowiący tam, możliwe że na forum tez jest z nami:)

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kali napisał:

Tak Was boli ta Kolbuszowa, że nawet opony buraki potrafią przebijać? Koleżanka zostawiła auto przy szlabanie w nocy,  dwie dziury w przednich oponach po kosie. Czy Wy mądrzy jesteście? 

Mamy zacząć robić to samo? Na Werynie dużo ludzi jeździ na RZE albo RZ...

Szkoda byłoby, gdyby w nowych oponach dziury sie pojawiały. Ale chyba tak trzeba będzie robić - na CHAMSTWO CHAMSTWEM odpowiadać

I możecie mi wpieprzać kity, że to jacyś gówniarze, ja jestem stu procentowo pewien, że to któryś mądry, łowiący tam, możliwe że na forum tez jest z nami:)

 

Ehhh bardzo źle się to czyta :( Aż trudno uwierzyć , że takie rzeczy dzieją się na prawdę. Szkoda , że niema tam monitoringu to byłoby wiadomo kim był sprawca a tak to można się zastanawiać bo tak bez konkretnych dowodów to też nie można nikogo oceniać co nie  zmienia faktu,że sytuacja bardzo nieprzyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2017 o 13:22, kali napisał:

Tak Was boli ta Kolbuszowa, że nawet opony buraki potrafią przebijać? Koleżanka zostawiła auto przy szlabanie w nocy,  dwie dziury w przednich oponach po kosie. Czy Wy mądrzy jesteście? 

Mamy zacząć robić to samo? Na Werynie dużo ludzi jeździ na RZE albo RZ...

Szkoda byłoby, gdyby w nowych oponach dziury sie pojawiały. Ale chyba tak trzeba będzie robić - na CHAMSTWO CHAMSTWEM odpowiadać

I możecie mi wpieprzać kity, że to jacyś gówniarze, ja jestem stu procentowo pewien, że to któryś mądry, łowiący tam, możliwe że na forum tez jest z nami:)

 

Popieram - CHAMSTWO  trzeba tępić:mad:..przyczajkę zrobić i mordę obić cwaniakom bo to nie jedna osoba zrobiła..nie wiadomo Kali czy to ktoś nie lubiący Kolbuszowian czy zwykły idiota z przypadku:confused: przypuszczam że to któryś z rywalizujących" karpiorzy" i myślę, że czyta chat - DO CIEBIE GNOJU :mad: - rzadko jestem na Lipiu ale dobrze się rozglądaj ze swoimi kolesiami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju na Lipiu dwóm moim znajomym paru ,,wędkarzy’’ groziło przebiciem opon. Znajomi rozłożyli się ok godziny 16 w pobliżu stanowiska nr 11 i praktycznie od startu mieli brania karpie 6-8 kg. I już przy chyba drugim braniu jakieś tam fotki sobie robili podjechała mała terenówka, wyskoczyło ze trzech typków alkohol było czuć już z metra i z tekstami: po co tu przyjeżdżacie macie Werynie, wszystko widzieliśmy ten karp ma połamane żebra, przebijemy wam opony i to wszystkie cztery i sobie nie wymienicie. Znajomy ich wyśmiał i goście sobie pojechali, rano po przemyśleniu sprawy, gdy jechał do domu spisał sobie ich nr rejestracyjny, siedzieli na stanowisku 5 albo 6 samochód nie wiem jakiej marki rejestracja RZ 4KC5. Z tego co mi wczoraj mówił widział ich też na Lipiu jakieś jeden czy dwa tygodnie temu. Nie byłem bezpośrednim świadkiem tej rozmowy widziałem tylko jak przyjeżdżali i odjeżdżali, siedziałem miejscówkę obok. Nikogo nie posądzam, być może to tylko zbieg okoliczności. Opisałem tylko zdarzenie.

Edytowane przez ender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ender napisał:

W maju na Lipiu dwóm moim znajomym paru ,,wędkarzy’’ groziło nożem i przebiciem opon. Znajomi rozłożyli się ok godziny 16 w pobliżu stanowiska nr 11 i praktycznie od startu mieli brania karpie 6-8 kg. I już przy chyba drugim braniu jakieś tam fotki sobie robili podjechała mała terenówka, samochód  rejestracja RZ 4KC5. Nie byłem bezpośrednim świadkiem tej rozmowy.. Nikogo nie posądzam, być może to tylko zbieg okoliczności. Opisałem tylko zdarzenie.

 

Witaj.

Napisałeś jasno i wyraźnie. Mam nadzieję, że jesteś dorosły i bierzesz odpowiedzialność za swoje wpisy. Jak nie jesteś pełnoletni to też jesteś odpowiedzialny za to co napisałeś i kogo i za jaki czyn posądzasz. (groziło nożem i przebiciem opon). Jesteś zarejestrowany, a admin ma obowiązek udostępnienia twoich danych gdyby zaszła taka konieczność.

Nie byłeś świadkiem, ale oskarżenia wysuwasz, a po nr samochodu to niewielki problem ustalić właściciela.

Jestem przeciwny wszelkiemu chamstwu i patologicznemu zachowaniu tak samo jak Wy.

A znajomy, jeśli zaszła taka sytuacja, POWINIEN i to NATYCHMIAST powiadomić policję, tym bardziej, że miał świadka w osobie swojego kolegi a nie żalić się do ciebie a Ty to wypisujesz.

Takie tutaj, wypisywanie i biadolenie nic nie da. Na przyszłość, wszelkie tym podobne zachowania proszę zgłaszać odpowiednim organom, i to od ręki.

 

 

 

Art. 190 kodeksu karnego
§1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu ender ściemę delikatną walisz;) marki auta nie znasz, piszesz że ze trzech wyskoczyło, czyli ilu tak naprawdę? Nie zareagowali gdy kolega ich wyśmiał tylko odjechali  i to jeszcze pod wpływem%? dziwne:eek:  Rozumiem że byłeś wydygany i ze strachu miałeś pomroczność jasną:) pomimo tego faktu widać, że jednak są jacyś kałboje na tym zbiorniku co szukają guza..warto przyjrzeć się bliżej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kubus

Po pierwsze nikogo nie posądzam, noża tam nie było za szybko mnie zacytowałeś edytowałem wpis. Zgadzam się że powinien dzwonić od razu na policję. Już żałuję że podałem pochopnie nr rej może admin to wykasuje żeby nie było eskalacji jakiegoś konfliktu.

Edytowane przez ender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hybel78 napisał:

Coś tu ender ściemę delikatną walisz;)

To był maj śledztwa nikt z nas nie prowadził, przypomniałem o tym wczoraj znajomemu jak przeczytałem o tych oponach, on ich dalej rozpoznaje z twarzy.

Poszukał w domu tego nr. Widzę że niepotrzebnie trzeba było reagować wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hybel78 napisał:

Rozumiem że byłeś wydygany i ze strachu miałeś pomroczność jasną:) 

Czy wydygany bym był jak bym wiedział o co tam chodzi to nie wiem może tak, nie zwracałem większej uwagi myślałem że ktoś tam sobie pogadać przyjechał, potem się dowiedziałem o co chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hybel78 napisał:

warto przyjrzeć się bliżej sprawie

Witam.

Nie ma sie co przyglądać i czekać na jakieś zbawienie czy cudowne nawrócenie.

Wszelkie takie incydenty zgłaszać bezpośrednio policji.

I w drugą stronę tak samo!! Wszelkie łamanie regulaminu łowiska i tu dochodzi też PSR i SSR. A nie ktoś coś wie, widział, a kolega powiedział koledze, a ten pisze choć nic nie wie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kubus.. oczywiście, że takie sytuacje zgłasza się odpowiednim służbom ale jak jest paru chłopa a ktoś podskakuje no to chyba wiadomo:)  można PSR i SSR zapoznać z tematem w końcu to oni są od utrzymania porządku na łowiskach PZW..nawet klamki mają:D

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ender napisał:

 Widzę że niepotrzebnie trzeba było reagować wtedy.

To nie jest wyjście "chowania głowy w piasek"!

 

Takie zachowania trzeba naswietlać i piętnować. Tylko konkretnie, i odpowiednim organom do tego powołanym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hybel78 napisał:

Jak już to RZE 4KC5  nie ma rejestracji RZ i liter w środku..cyfry i aktualnie S..ender chyba miałeś pełne portki:D

Teraz to mam nadzieję że on to z jakimś błędem przepisał, wtedy to śmiechu z tego było a portki to mam trochę teraz, bo trzeba było na miejscu po pały dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kubus napisał:

To nie jest wyjście "chowania głowy w piasek"!

 

Takie zachowania trzeba naswietlać i piętnować. Tylko konkretnie, i odpowiednim organom do tego powołanym.

 

 

Zgadzam się, ale też nie mogę brać odpowiedzialności z czyjeś zachowanie, ja bym to załatwił inaczej. Opisałem tylko zdarzenie, którego relację otrzymałem z pierwszej ręki i za to w pełni odpowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hybel78 napisał:

 ale jak jest paru chłopa a ktoś podskakuje no to chyba wiadomo:)

W sumie to siedzieliśmy na tej miejscówce obok we trzech ściśnięci, bo miejsca nigdzie nie było, ale jak napisałem wcześniej o całej akcji dowiedzieliśmy się po odjeździe gości. Chodziarz nikt z nas nie ma ochoty na żadne szarpaniny, trzeba było to inaczej załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.