Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Za to powinna być sprawa w sądzie, a nie mandat. Jeżeli faktycznie tak było to ktoś złamał RAPR, a nie zarządzenie okręgu.

Nie nie spokojnie Panowie ja nie mowie dokładnie ze mandat - słyszałem tylko ze złapali takowego delikwenta i ze zostanie oczywiście ukarany, niepotrzebnie użyłem słowa "mandat". Po prostu cieszmy się ze chłopaki tam działają :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie z tym szczupakiem:( widać baranów nie brakuje .... dlatego ja jestem przeciwko spinningowaniu już teraz czyli przed 1 maja, bo wiadomo gadka "poluję na okonia" a jak sie trafi duży szczupak to myślicie ze taki jegomość wypuści? w życiu ..... Spinning powinien byc od 1 maja i koniec dyskusji

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łowienie na kulki proteinowe od lipca, coby sum ich za wcześnie nie zeżarł .

Nie zgodze się. Zakaz powinien być do września bo w lecie woda kiśnie od kule i pelletu. Ja to w ogóle bym zakazał bym łowienia wszelkimi sposobami tak na okres 20 lat. Może by się wtedy rybostan poprawił. Oczywiście składki dalej byśmy płacili na zarybienia;) Można by było wprowadzić jeszcez jakieś daniny albo więcej zakazów wkońcu tak mało ich jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy któryś z szanownych kolegów jest mi w stanie przybliżyć łowisko? chodzi mi głównie o karpie i amury :) chciałbym się dowiedzieć jaka jest średnia głębokość i wogóle bardzo prośze kogoś kumatego o napisanie na priv ewentualnie jezeli ktos by się pofatygowal i wrzucil mape z glebokosciami , bardzo proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Czy mógłby mi ktoś z szanownych kolegów podpowiedzieć, jak tam na Lipiu ze spinningiem? Aż się boję zapytać po przeczytaniu wcześniejszych postów :P...

Niedawno "powróciłem" do starej pasji. Nie łowiłem chyba z 15 lat, ale lepiej późno niż później. Zawsze moją ulubioną metodą był spinning, ale jak przechodzę się po starych miejscówkach to trochę się to wszystko zmieniło. Wisłok za mostem kolejowym zakrzaczony, na "betonkach" od zapory do Lwowskiej to różnie bywa, a i na zalewie różnie z miejscówką. Pomyślałem więc o Lipiu, no bo przecież z Rzeszowa rzut beretem. Więc ponawiam pytanie: Jak sytuacja ze spinningiem? Czego poza szczupakami można się spodziewać? No i może Koledzy mają wiedzę tajemną, w czym się te rybki tam lubują? Żeby im nie podrzucać byle czego - mało atrakcyjnego...

pozdrawiam

manek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.