Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na ten zbiornik dziś będę tam pierwszy raz, gdzie najlepiej usiąść ?

Najlepiej usiądź tam gdzie będzie wolne miejsce, bo będziesz go długo szukał. A dobrych miejsc na tym zbiorniku nie znam bo nigdy tam nic nie wyciągnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz91 dlaczego śmiech Cię ogarnia przecież łowili tam chłopaki i co łowią tam od dawna i co powiesz że nie umieją łowic? jak piszesz że bez brania z Lipia nie wracasz to dlaczego nie startujesz na żadnych zawodach na tym zbiorniku przecież miejsce na podium miałbyś pewne a u nas na Grand Prix Sekcji Karpiowej w tym roku są bardzo dobre za wszystkie trzy miejsca zapraszam wszystkich zainteresowanych na rozdanie po drugiej turze 27-29 lipiec 2012.Krytykujący są zawsze ale do zorganizowania czegoś niema nikogo to jak ma by propagowane wędkarstwo karpiowe jak nikt nic nie robi w tym kierunku a może Podkarpacki Serwis Wędkarski zorganizuje zawody na Lipiu wraz ze znawcami sztuki karpiowej to się od nich nauczą inni łowic i organizowac pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykuje WAS że nie umiecie łowić, bo pewnie od niejednego mógłbym się nauczyć wiele. Tylko mówię że 4 rybki, na tyle dni to słaby wynik braniowy. Chyba nie muszę Ci tłumaczyć że efekty nie wychodzą jedynie z umiejętności ale przede wszystkim od tego czy ryba żeruje, czy też nie : /. Ja jakbym był, to też bym pewnie bez brania wyjechał bo nie mam cudownych kulek, ani sprzętu magicznego co przyciąga ryby. Nie wiem po co te animozje dotyczące "znawców" z PSW. Mam pisać że nic nie złowiłem bo nie jestem członkiem klubu karpiowego? Piszę jak jest i tyle.

Odnośnie tematu: byłem dziś od 17-22 efekt to jedno branie, nie ważony ale taki na oko 3kg. Szpilka zaraz po przyjeździe złowił ładnego karpia, ale pochwali się pewnie zdjęciem jak wróci :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt nocki z poniedziałku na wtorek - amur 7,5 kg , który wziął koło 8 nad ranem . Do tego tej samej wielkosci amur wszedł w szuwary i już nie wyszedł .Ale ogólnie dobre brania . Koło mnie gość złapał suma na około 80 cm na żywca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt nocki z poniedziałku na wtorek - amur 7,5 kg , który wziął koło 8 nad ranem . Do tego tej samej wielkosci amur wszedł w szuwary i już nie wyszedł .Ale ogólnie dobre brania . Koło mnie gość złapał suma na około 80 cm na żywca .

I jeszcze zdjęcie jednego z pływających tam amurów.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.