Skocz do zawartości

V Urodziny - Zlot PSW - Solina 2012r


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym poście wątku ,została zamieszczona,tymczasowa lista chętnych do udziału w Zlocie nad Soliną.Znaki zapytania,które znajdują się przy niektórych pozycjach ,oznaczają ,że osoba nie jest pewna swojego udziału.Prosimy tych,którzy chcieli by wziąć udział w Zlocie o podjęcie w miarę możliwości ,szybkiej decyzji ,ponieważ chcielibyśmy zobaczyć na jaką przybliżoną frekwencję możemy liczyć.Lista będzie na bieżąco aktualizowana.

Jak na razie miejsce Zlotu mamy "teoretycznie" określone.Myślę ,że pogoda okaże się łaskawa i na kilka dni przed Zlotem nie zaskoczy nas jakimiś opadami,które uniemożliwiły by dojazd na miejsce a tym bardziej wyjazd z niego;).Niemniej jedna musimy wyznaczyć miejsce rezerwowe i już nie koniecznie nad Soliną (zbiornik rzeka np. Słonne).Warunkiem jest bardzo dobry dojazd w okolice Zlotu.Prosimy o podawanie swoich propozycji.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również chętnie pisałbym się na taki zlot. Jechałbym zapewne z dziewczyną pojemnym Audi 80 w kombi więc mógłbym jeszcze kogoś z okolicy zabrać.

Proszę o dopisanie mnie do wstępnej listy, jeżeli mi nic nie wypadnie w tym terminie to na pewno się zjawie na wspólne :beer: i wędkowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jedna musimy wyznaczyć miejsce rezerwowe i już nie koniecznie nad Soliną (zbiornik rzeka np. Słonne).Warunkiem jest bardzo dobry dojazd w okolice Zlotu.Prosimy o podawanie swoich propozycji.

Moja propozycja na miejsce rezerwowe rzeka San w miejscowości Słonne.

Gminne pole namiotowe 100m poniżej kładki. Opłaty symboliczne, dojazd ja po stole. Woda dla wszystkich: mucha, spinning, grunt itp. W tym okresie wczasowiczów brak. Idealne miejsce na taką imprezę.

Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajskie -zatoka bardzo dobry dojazd z głównej drogi ,leci polna droga.Ja jechałem kombiakiem jesienia w czasie weekendu deszczowego auto dawało radę.Miejsce fajne na namiot wodowanie i browara:D.Wakacje szkolne,kiedyś spedzalem nad Solina co roku,więc troszkę się zwiedziło:) poznało tereny.Bawcie się tam dobrze.Awaryjny może być też Chrewt-zatoka, jest pole namiotowe,wsio jednym słowem.Solinęi Sandaczyki odpuszczę na korzyść J.Białego/Okunika bo tam woda zarybiana pilnowana-kontrole i też od domu mam 200km.

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i totalna pustka.

W weekend we wrześniu na pustkę w tym miejscu nie ma co liczyć. Natomiast rzeczywiście można podskoczyć na San z lekkim spinningiem lub muchą, a i na Solinkę w okolicach Terki czy Bukowca nie jest daleko. Jednak do sklepu daleko.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli musimy podjąć decyzję o lokalizacji naszego Zlotu.Poniżej zamieszczam zdjęcia miejsc zaproponowanych przez Was ,czyli Rajskie,Werlas i Sarzyna (kolejność przypadkowa) .Osoby zorientowane w charakterystyce tych miejsc proszę o zaznaczenie konkretnej lokalizacji,kierując się założeniem np.dobry dojazd, miejsce na min. 10samochodów + biwak w miarę przyjemna okolica czyli o tym ,o czym dyskutujemy w tym wątku.Wystarczy skopiować zdjęcie na swój dysk,otworzyć go w dowolnym programie graficznym (np.Paint) ,zaznaczyć określone miejsce korzystając z odpowiedniej funkcji programu i dołączyć do swojego postu:).

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.