Skocz do zawartości

V Urodziny - Zlot PSW - Solina 2012r


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się nie zgodzę. Zostało:D Ale tylko na chwilkę:cool: Gdy w niedzielne południe nad wodą został Gochu, Mapet, Dziencioł i ja, dzielny Gochu znalazł w trawie czyjąś wiśniówkę. Jako, że Mapet z Dzienciołem prowadzili, wspólnie z Gochem chcielibyśmy w tym momencie szczerze podziękować pechowemu koledze:beer: Pyszna była;)

To ja zgubiłem tą wiśniówkę, bardzo mnie to cieszy, że uratowała komuś życie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na miejsce rezerwowe rzeka San w miejscowości Słonne.

Gminne pole namiotowe 100m poniżej kładki. Opłaty symboliczne, dojazd ja po stole. Woda dla wszystkich: mucha, spinning, grunt itp. W tym okresie wczasowiczów brak. Idealne miejsce na taką imprezę.

Podoba mi się propozycja Słonnego, Byłem tam parę razy (także pod namiotem) Ceny pola namiotowego rewelacja, blisko sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne rozpoczęcie Zlotu zaplanowane jest na sobotę (15.09) ale nic nie stoi na przeszkodzie aby Ci ,którzy chcą przyjechać wcześniej (czwartek ,piątek) i dysponują wolnym czasem, tak uczynili.Zrobią małe rozeznanie w terenie oraz będą witać przybywających staropolskim obyczajem czyli kromką wódki i szklanką chleba .:):beer:

Ja wybieram się w piątek o ile "ktoś" nie zmieni tych planów:beer:.Tradycyjnie ,przytargam kociołek,karkówkę na grila,parę "kistek" :beer:,krajową;)...i sam Bóg wie co jeszcze:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja zawitam, fajnie by było połowić w takim towarzystwie. Wszystko zależy od tego jak się moja 3-miesieczna córeczka będzie zachowywać, jak będzie OK to żona nie będzie gderać :) Jak coś to bym miał jedno miejsce wolne w aucie.

Tradycyjnie ,przytargam kociołek
Zajączek nadał by się do tego kociołka? Z miesiąc temu jadąc o świcie na ryby wpadł mi pod koło i szkoda było zostawić, leży w zamrażalce, a ja nie bardzo wiem co z niego można zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajączek nadał by się do tego kociołka? Z miesiąc temu jadąc o świcie na ryby wpadł mi pod koło i szkoda było zostawić, leży w zamrażalce, a ja nie bardzo wiem co z niego można zrobić.

Zajączek nada się na grila,ognisko i do kociołka,zresztą do kociołka nada się wszystko ,no prawie wszystko:).

Jak Solina będzie dla nas łaskawa i rybki będą współpracować to będzie fajnie ale jeżeli nie będą chętne to też tragedii nie będzie,najważniejsze aby pogoda dopisała i miło spędzić czas w wspólnym gronie:beer:.Mam nadzieję ,że odwiedzą nas również Ci ,których nie ma na liście a mieszkają w bliższej lub dalszej okolicy Soliny,lub będą nawet przejazdem.Miejsca na Werlasie wystarczy dla wszystkich;).

Mapka dojazdu na miejsce Zlotu jest tutaj http://www.fishing.org.pl/content/249-v-urodziny-psw-solina-2012.html

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z Bieszczadów, wczoraj wpadłem na jeden dzień na Werlas głównie na zwiad.

Sytuacja jest taka: Do kościoła dojedziemy asfaltem bez problemu, dalej jest trochę gorzej, ale osobowym da radę, co widać będzie na fotkach. Fotki przedstawiają najgorsze,ale krótkie, odcinki drogi.

- - - Updated - - -

Do wędkowania będziemy mieli całą plaże. Nawet w sobotni piękny dzień turystów tylko kilku. Miejsca na biwak i parking jest sporo, na pewno wystarczy. Ostatnia fotka pokazuję że osobowym można dojechać nad samą wodę.

post-951-14545024778965_thumb.jpg

post-951-14545024779465_thumb.jpg

post-951-14545024779926_thumb.jpg

post-951-1454502478163_thumb.jpg

post-951-14545024782385_thumb.jpg

post-951-14545024782826_thumb.jpg

post-951-1454502478475_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.