Skocz do zawartości

Motoryzacja


kafel

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat ze względu na to że lubię samochody motory i inne burczące - wieże że także Wy :beer:

Na początek perfekcyjny samochód na wyprawę na ryby (szkoda że niemiec bo nie przepadam za samochodami od naszych sąsiadów )

Edytowane przez kafel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

ZaSzybko - baza zdjęć z fotoradarów Niniejsza strona pomoże ustalić osobom, które sądzą, że fotoradar zrobił im zdjęcie, czy i jakie przewinienie zostało utrwalone przez urządzenie. Często wraz z informacją o dacie przewinienia dostępne jest także zdjęcie pojazdu oraz kwota mandatu, jaki kierowca będzie musiał zapłacić.

PS. Mi idą dwa!! 500 i 200zł!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że bardzo interesują mnie motocykle, uwielbiam jeździć na swoim moto i często bywam na zlotach, więc mam pewne pytanie:

Czy ktoś z PSW również ma taka pasje, jakim motocyklem śmiga i od jak dawna :)

Ja zaczynałem w wieku 15 lat od Simsona, po 2 latach Mz-ka 150 2 lata przerwy i teraz bedzie drugi sezon na Ducati Monster 620 Dark

Zadałem pytanie bo jestem ciekawy, być może widzieliśmy się na zlotach, mijaliśmy na drogach a nawet o tym nie wiemy :)

Pozdrawiam .

post-3029-14545026380828_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym sezonie latałem kawą ZZR 600, wcześniej były Suzuki GS 1150EF, CBR 1000 Dual, Fj 1200 i kilka innych "japanonii". Zaczynałem jak chyba każdy od komarkow, rometów, miałem jawy z lat 60-tych, Ifa Bk 350, jaskółki, tropiki, następnie rosyjskie boxery (Ural, Dniepr, K-750, M72) i wiele wiele innych maszyn. Jazda na weteranach miała swój urok a i zloty 10-15 lat temu były inne i miały swój niepowtarzalny klimat. Teraz to są festyny a nie zloty i panuje na nich dziwny wyścig kto ma lepsze moto, droższe buty, itd. Dlatego już dałem sobie spokój ze zlotami.

Na ten sezon planuje zakup jakiegoś dużego enduro np Transalp, Africa Twin, może Super Tenere. Na foto kawa z ubiegłego sezonu.

post-68-14545026381841_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałeś trochę tych motocykli, gdybyś je wszystkie miał do dziś potrzeba by Ci było naprawdę dużego garażu :)

co do Ural, Dniepr, K-750, M72 to niestety nie miałem takiej okazji aby się przejechać ale bardzo mi się podobają i za kilka lat z pewnością będę myślał nad kupnem M72 z całym osprzętem (wykrywacz metali, piła motorowa, radiostacja, wyciągarka, siekiery, saperki itd itp)

A co do dużego enduro wybrał bym chyba Transalp'a bo jest piękny

Edytowane przez Jandzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z twoją opinią zlotów, zaczynają się zmieniać w festyny oraz rewię mody ze snobizmem jeśli chodzi o sprzęt, typowy wyścig szczurów. Najczęściej sprowadza sie do do opłaty za wjazd na jakiś plac(najczesciej nie przygotowany do tego typu imprezy), pokręceniu sie i z powrotem do domu. Ja preferuję chopery albo duże turystyki, ostatni sezon spedziłem z Hondą Magna, Yamahą V-Star Silverado 650 a na koniec była Yamaha Royal Star Venture 1300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa sezony, latam własnoręcznie wykonaną trajką. Silnik o pojemności 1,6L ,skrzynia manualna, oraz tylne zawieszenie pochodzą z VW Garbusa. Przednie zawieszenie i rama zbudowane jest z rur grubościennych, to konstrukcja własna. Podłoga, bagażnik i tłumiki, wykonane ze stali nierdzewnej. To, tak w kilku zdaniach, to mniej więcej wygląda. Dołączam kilka fotek obrazujących moje dzieło.

post-140-14545026382383_thumb.jpg

post-140-14545026383359_thumb.jpg

post-140-14545026383994_thumb.jpg

post-140-14545026384439_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze lubiłem teren, i jeździłem YZ 250 2t. Wcześniej bzycznki Typu Simson, Yamaha DT 80. Aktualnie chwilowo mam ZZR600 ale chcę zmienić na KTM EXC 450, EXC 525 lub Yamaha WR 450. Na Zloty to jeżdżę od 4 lat do Zemplinskiej Siravy, do Leska tylko na parade, wcześniej jeździłem do Małej, Radawy no i przeważnie tylko na te na Podkarpaciu.

post-1791-14545026386352_thumb.jpg

post-1791-14545026386805_thumb.jpg

post-1791-1454502638746_thumb.jpg

post-1791-1454502638787_thumb.jpg

post-1791-14545026389778_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Avo Simsona i z chłopakami jezdziłem na zloty ale to było 20 lat temu . Pewnie na starość kupie jakiegoś starego grata bo mnie nachodzi . A trajka jest zajfajna.

- - - Updated - - -

Ja miałem Avo Simsona i z chłopakami jezdziłem na zloty ale to było 20 lat temu . Pewnie na starość kupie jakiegoś starego grata bo mnie nachodzi . A trajka jest zajfajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji polatać na tej "bejcy', ale może to i dobrze. Maszyna potwór! Nawet z urody potwór i nazywana bywa Kwazimodo, bo taka brzydka(czasza). Mi się podoba, ale mieć to bym raczej jej nie chciał. Ja już emeryt i podobają mi się inne "spokojniejsze" sprzęty. Prawie 200 kucyków i 2,9s do setki to dużo za dużo na mój spruty beret.

BMW - sztuczka z obrusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.