Skocz do zawartości

Nakładki antypoślizgowe


dred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji tego że moje spodniobuty, a dokładnie bieżnik gumowców się starł i robię takie piruety na trawie i kamieniach że zaliczyłem kilka razy glebę i mało nie pływałem chce zastosować takie nakładki, i pytanie czy ktoś z Was coś takiego stosował i jak to zdaje egzamin http://allegro.pl/raki-raczki-nakladki-antyposlizgowe-na-buty-xl-i2702292356.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tańsze sposoby.

- wygładź na szlifierce i podklej filcem

- to samo i podklej dywanikiem a'la sztuczna trawa

- kup w markecie ze 20 wkrętów hartowanych (bo twarde) krótkich (żeby nie przeszły na wylot) z łbami do wkręcania kluczem (żeby się lepiej wgryzały w podłoże) i ładnie to sobie rozmieść na podeszwie. Nie trzeba wygładzać podeszwy przed zabiegiem

- pierwszy i ostatni sposób można połączyć - oczywiście najpierw filc potem śruby ;)

pzdr,

LJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie śruby, kolce zdają egzamin (nie będziesz wywijał piruetów). Kolega zainstalował sobie do butów wkręcane śruby, ale doszedł do wniosku, że strasznie chrzęćsi to na kamieniach i płoszy ryby. Na następny sezon powykręcał. W wodzie każdy nienaturalny dźwięk rozchodzi się bardzo szybko i bardzo daleko. Tak, że idąc rzeką nawet bardzo ostrożnie będziesz słyszany przez ryby z odległości bardzo dużej. Jak podejśc wtedy ostrożnego pstrąga???;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Chciałbym odświeżyć pytanie kolegi @zolwik_007.

po ostatnim brodzeniu w Sanie odpadły mi oba filce (sprzęt był długo nie używany) i chciałbym je podkleić. Jaki typ filcu można do tego użyć, jaka gramatura nada się najlepiej?

Znalazłem w sklepie Vision filcowe podeszwy, ale ok 100 pln (z przesyłką) to trochę przesada. Na allegro znalazłem np. filc techniczny 8mm, gramatura 3000g/m2 z przesyłką za 35, tylko nie wiem czy będzie ok. są też filce 4000g/m2 i grubość 10mm.

 https://allegro.pl/oferta/filc-welniany-100-techniczny-bialy-8-mm-20x33-cm-8966632996

prośba do was o poradę jakiej gramatury filc polecacie i jaki dobry klej do przyklejenia do podeszwy gumowej?

dzięki

Edytowane przez dany_76
uzupełnienie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.