Skocz do zawartości

I ZLOT LSW


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Zaglądnijcie do galerii. Zastanawiam się czy w opisach użyć prawdziwe nazwiska czy loginy. Jutro powinna się pokazać relacja ze zlotu. Na razie coś się posypało na serwerze i nic nie jestem wstanie wsadzić. Tuna - wychodzi na to, że jako jedyny nic nie przyhaczyłeś na zlocie, albo ja zapomniałem wpisać.

Popierajcie APEL STASZKA o nie opuszczanie wody w Ożannie i wysyłajcie maile do UG w Kuryłówce. Zobaczymy czy przyniesie to jakieś efekty. Ale im będzie większa reakcja z naszej strony tym większa szansa na powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. Siksa

2. Tuna

3. BumeL + kumpel + karton

4. Oktawian

5. Wiślak?

6. Wifer

7. Marcin H.

8. Staszek + opady śniegu icon_biggrin.gif

9. akuku + Mychas

10. Krzychu

11. Marcin

12. Andrzej T.

13. ...

Spotykamy się pod mostem w Rzuchowie 19 października o 9 rano. Lista nadal otwarta.

Ps. Akuku dojedziecie do Leżajska, w Leżajsku odbijecie w prawo na Wierzawice. Jakieś 2km za Wierzawicami jest Rzuchów. W którym momencie odbić w Leżajsku to Ci już muszą powiedzieć lepiej zorientowani. Wiem, że jak odbijesz w prawo to po lewej stronie zaraz będziesz miał stacje Orlenu.

Ps2 Dogadajcie się z Marcinem nr 11 icon_biggrin.gif On też jedzie z Rzeszowa to się razem zabierzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę zażalenie do pkt. 8 ;-): "..+ opady śniegu" - przewidywanie dotyczyło 26.10.

Więc nam się uda a GP będzie ze śniegiem...

Co do dojechania do Rzuchowa, w Leżajsku trzeba się kierować na Jarosław i przy wyjeżdzie z Leżajska zwrócić uwagę na kierunkowskaz: Sieniawa 16 km (droga w lewo), przejeżdzą się tory i potem to już jest się praktycznie nad Sanem. Lepsze miejsce do postoju jest z leżajskiej strony, więc przed mostem trzeba zjechać w prawo lub lewo - bo są dwie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg miał być jedną z atrakcji ale obejdziemy się bez niego. Nie pomyślałem ze most ma dwie strony. Oczywiście spotykamy się po leżajskiej stronie Sanu. Osobiście proponowałbym lewą stronę do zjazdu pod most, po prawej ma być ustawiona scena i plac zabaw. Gościem specjalnym ma być Doda a rozgrzać publikę ma szalona Tola z Blog 27, więcej atrakcji zdradzić nie mogę... A chętnych zachęcam do zapisania się, takich gwiazd nie zobaczycie nawet na rzeszowskim rynku podczas sylwestra icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie Doda to już nic więcej nie trzeba. Też ją uwielbiam a zwłaszcza jej zaraźliwy śmiech icon_biggrin.gif

Dojazd do Rzuchowa jest prost jak drut. Stach już opisał dość dokładnie. W każdym razie w Leżajsku najpierw trzeba się kierować na rondo w Rynku a potem kierunek na Jarosław. Kilkaset metrów za rondem trzeba skręcić na lewo i po około 5 km dojedziecie do mostu w Rzuchowie. Gdyby woda na Sanie nie była sprzyjająca to podjedziemy na Ożannę. Tam znajdziemy scenę dla Dody pod palmą. Oświetlenie już jest. icon_razz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.