Jump to content

I ZLOT LSW


wifer

Recommended Posts

Robi się coraz cieplej. Jeszcze parę dni a świat będzie znowu zielony. Czas leci jak odrzutowiec. Minęło pół roku jak spotykamy się na tej stronie. Co sądzicie o spotkaniu nad wodą?

Moja propozycja jest następująca. Ożanna - maj - piątek na sobotę.

Każdy przywiezie takie wędki jakie najbardziej lubi icon_smile.gif . Ze strony twórców LSW - zorganizujemy bezpieczny teren do parkowania aut (bez opłat) i na rozbicie namiotu. Będzie jeden domek z bieżącą wodą, sanitariatem i elektryką - tu pewnie będzie trzeba parę złotówek rzucić.

Za dnia wędkowanie - po zmroku ognisko i bajanie. Na drugi dzień rozjazd.

Wybierajcie termin.

Warunek jeden - musi być przynajmniej 7 osób.

Zarejestrowanych jest ponad dwadzieścia więc jakieś szanse są.

Link to comment
Share on other sites

Jak bedzie finansowo do przełknięcia to czemu nie:-)

Wynajęcie domku na kilkadziesiąt godzin na kilka osób to sprawa zapewne kilkunastu osób/na głowę. Nie ma więc nad czym się zastanawiać. Napisz tylko jaki termin Ci pasuje aby można było cokolwiek ustalić.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nikt nie określił konkretnej daty więc wstępnie ustalam że spotkanie nastąpi z soboty na niedzielę 24-25 maja. Sprawą domku nie ma się wiele co przejmować bo myślę że nie będzie to więcej jak 5 zł od osoby a może i bez tego się obejdzie, natomiast zastanawiam się nad wsadem do ogniska. Na razie mamy jeszcze trochę czasu na obgadanie szczegółów.

Z tego co piszecie widzę że minimum frekwencji powinno być. Czekam na kolejnych chętnych i wcale mie muszą to być sami panowie icon_smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam swój akces do zlotu.

Zawsze chętnie zjawiam się nad Ożanną. Do tego bliskość Sanu, więc wędkarsko czas będzie wybornie spożytkowany, o ile pogoda będzie łaskawa icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Panowie-jutro minie miesiąc od ostatniego postu w tym miejscu.Pytanie do organizatorów-"zlatujemy się".Stanisław Mączka pisze że termin zlotu koliduje z zawodami GP.Może więc jakis inny termin-szkoda żeby zabrakło człowieka , który napędza to forum.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Zgadzam się całkowicie. Bez Staszka nic nie wypali, poza tym było by nas raptem 4-5 niewielu. W związku z tym odkładamy temat do września czyli rocznicy powstania strony. Może do tego czasu coś się wydarzy. Życzę wszystkim Przyjemnych Wakacji.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda.Miałem nadzieję ,że bedę miał okazję poznac kilku wędkarzy z tych okolic-do tej pory znam tylko jednego.Niejako ubiegając fakty przypominam,ze we wrzesniu też są zawody GP.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jako, że do września już niedaleko odgrzewam ten wątek. Są nadal chętni na wspólne wędkowanie? Myślę, że Tuna załatwiłby łódkę, Wiślak ponton, ja ze swej strony też się postaram o ponton pod warunkiem, że ktoś by z Rzeszowa jechał samochodem. Szansa na sandacza by niezmiernie wzrosła:) Termin pozostawiam do wyboru z zaznaczeniem, że we wrześniu jest GP Okręgu.

Link to comment
Share on other sites

Jak już zaznaczyłem trochę jestem zniechęcony tym co się ostatnio działo w moim świecie. Brak mi jakoś motywacji do organizowania czegoś. Jednak Siksa popieram Twój pomysł na wspólne wędkowanie nie tylko z brzegu. Była by okazja do wymiany doświadczeń i kilku fotek.

Ostatnio trochę sobie spacerowałem z wędką i wydawało mi się że spotykałem kogoś z forum. Szkoda że kończyło się na krótkim dzień dobry. W końcu łączy nas coś więcej icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy