Skocz do zawartości

Ulubione dźwięki


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

witam

tez kolego wychowalem sie na KSU!!:D piekne czasy:D gdzies pare plytek lezy i trzeba je odswierzyc!! ostatnio slucham wszystki plytki COMY!!:D klasyk klasyk i jeszcze raz klasyk!! najlepsza polska kapela pod wzgledem muzyki jak i tekstu!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś kojarzy ale bardzo przyjemna muza a na dodatek pochodzą z okolic Rzeszowa, dodam że jako jedyny polski zespół wystąpił na bardzo prestiżowym festiwalu Glastonbury w UK. Wydali dwie płytki z czego pierwsza w bardzo angielskim stylu, ale za to druga to już klasa, super alternatywna muza.... Polecam

http://www.myspace.com/poiserite

Jeden ze starych numerków

I jeszcze występ w tv pytanie na śniadanie

http://www.youtube.com/watch?v=7bM8V6dQp_8&feature=player_profilepage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że jako jedyny polski zespół wystąpił na bardzo prestiżowym festiwalu Glastonbury w UK.

Nie byli jedynym zespołem' date=' bo w tym samym 2007 roku Habakuk zagrał na Glastonbury;)

Osobiście polecam Habakuka ;p

[url']http://www.lastfm.pl/user/bartek_ps

Edytowane przez bartek_ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Habakuka

Dobrze że jest taki temat na PSW. Można posłuchać naprawdę dobrej muzyki.

W rmf czy zetce tego nie usłyszymy, tam tylko sieczka popowa.

My jesteśmy lepsi.

A słucha ktoś Dire Straits. Dla mnie Nr1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Habakuka

Dobrze że jest taki temat na PSW. Można posłuchać naprawdę dobrej muzyki.

W rmf czy zetce tego nie usłyszymy, tam tylko sieczka popowa.

My jesteśmy lepsi.

A słucha ktoś Dire Straits. Dla mnie Nr1

Habakuk bardzo dobry zespół przez ostatnie kilka lat ani jednego ich koncertu w Rzeszowie nie ominąłem :)

Mimo tego że na pierwszym miejscu stawiam ostre brzmienia lubię też reggae i dużo go słucham :)

Polecam Papryczkę git zespół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w styczniu miałem okazję być w Katowicach na koncercie The Australian Pink Floyd.Nie przypuszczałem,że można grać 99,9% tak jak oryginał :):):).To trzeba zobaczyć:):):)(Dżwięk kwadro i wizualizacje 3D):eek::D:eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ludki tutaj lubią ostrzejsze brzmienia;) Ja podobnie, generalnie głównie Hard Rock i Gothic. Wychowałem się na Offspringu, Linkin Parku, Sum-41 etc. obecnie SoaD, Papa Roach, Guano Apes, Nightwish, Epica, Within Temptation a dzięki Aspiusowi do mojego repertuaru muzycznego dołączyła Sirenia - genialnie grają! Jesli chodzi o polską muzykę to KSU i COMA nieprzerwanie od lat:) Lecz jest jeszcze jeden rodzaj muzyki który lubie - chyba jedyny, który może sobie lecieć w tle gdy robię coś wymagającego pełnego skupienia...

Potencjometry w górę - żeby usłyszeć te dźwięki i przejścia trzeba głośnooo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.