Skocz do zawartości

Ulubione dźwięki


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Rr0EB_vdWQA

stare czasy eh :(

ciekawy kawalek ;) pierwszy raz slysze ten zespol ;) pewnie za mlody jestem ;) szczerze mowiac nie lubie gatunku rock ale czasem jak cos jest fajnego to wpadnie mi w ucho i ten kawalek akurat wpadl ;)

PS. 14 lat to nie tak duzo ;) wsumie 2/3 mojego zycia ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Thunder, ACDC, Buddy Guy, B.B.King, Eric Clapton, Stevie Ray Vaughan, ZZ Top, Geogrge Thoorogood... i tym podobne ogółem stary rock i zdecydowanie bardziej Blues ;) chociaż obydwa gatunki mają ze sobą wiele wspólnego. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ysiT0P6OtvU&feature=related

(gdyby ktoś miał lepszą jakość bardzo proszę o linka)

http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że podobne gusta mam jak kolega; dorzuciłbym jeszcze: Deep Purple (numer JEDEN), King Crimson, Black Sabbath, Jethro Tull, Creedence (...), Led Zeppelin, rewelacyjny Pink Floyd (z kilkunastominutowymi suitami), Thin Lizzy, Molly Hatchet, Marilliona, Sepulturka (jako jedyni w oryginalny sposób potrafią przekazać tragedie choćby dżungli Amazońskiej), Metallica (do czarnej), genialna Kate Bush (z jej hipermegawypasgenialnym utworem "Wuthering Heights), Martyna Jakubowicz (... w domach z betonu...), mało znany lecz piękny polski Nurt, Peter Gabriel (numer DWA), a z czegoś bardziej współczesnego to w pierwszej dziesiątce:Tool (numer TRZY), Anathema, Rage Against The Machine - nie słuchać podczas spaceru z discmanem bo w chwili uniesienia można przez przypadek kopnąć policjanta w dupę (pisał tak o ile się nie mylę nieżyjący już Beksiński w "starym" Tylko Rocku).

Na dziś Archive z ich chyba najlepszym i najbardziej klimatycznym kawałkiem:

No i jeszcze wspomniana wcześniej Kate Bush, którą kocha każdy kto kocha muzykę:

(większość kojarzy ten kawałek lecz nie wie kto to taki)

Deep Purple z dwoma najlepszymi płytami w historii rocka m.in.(UWAGA! - nie słuchać podczas jazdy autem!!!) :D

http://www.youtube.com/watch?v=Dg3o-fL4GC0

I na koniec najlepsze smaczki czyli Ci których już nie ma wśród nas: Nirvanka, AC/DC (za ich drugi w kolejności najlepszy koncert w historii rocka, czyli live at donington - mimo, iż bez Bona :(), Dżem (bez komentarza)... Tyle tego jest - niestety nie są tak cenne w postaci zerojedynkowej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie jestem pod wrażeniem. Jestem tu krótko i widzę że nie tylko świetni z Was wędkarze, ale i znakomici znawcy muzyki. Ja bym dodał jeszcze polskie kapele: TSA i rzeszowski Monstrum, zwłaszcza ich pierwsza płyta. A co do AC/DC to koncert w Donington powala na kolana, tak samo jak ich moim zdaniem najlepsza płyta The Razors Edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak żeby zachęcić tych którzy gustują w muzyce innej niż stary rock - zagadka:

Deep Purple - koncert w Japonii, utwór "Child in Time" w 9 minucie i ok. 40 sekundzie słychać dźwięk iny niż pozostałe. Związana jest z nim pewna historia (która sam nie wiem czy jest prawdą) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre, LukaszZ, Kamil, Krs, Miko:)- same bratnie dusze, ja od siebie dorzucił bym jeszcze Huntera i nasze rzeszowskie Monstrum;

Kolego Dzienciol wiesz może czy można ściągnąć skądś ten kawałek który wrzuciłeś z poprzedniej strony na którym oglądamy sceny z "Trophy bass 2007"?

Edytowane przez wróg publiczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.