Skocz do zawartości

Ulubione dźwięki


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Bronzo77 jak kawałek przesłuchany na youtube bardzo Ci się podoba to pomyśl jak fajnie było by zobaczyć zespół na żywo wraz z masą innego dobrego rocka i nie tylko? :beer:

Na weekendzie szykuje się kolejny festiwal w "Cieszanowie" Cieszanw Rock Festiwal

Byłem na tym festiwalu, jest poświęcony ku pamięci Ś.P. Tadeusza Nalepy i mogę wszystkim polecić z czystego serca. Jest naprawdę bardzo fajny klimat, ludzie z całej polski, niedaleko jezioro, tani karnet z polem namiotowym no i przede wszystkim blisko!! :)

Nie żebym reklamował, ale jak ktoś nie ma planów na weekend, interesuje się muzyką, jest zbuntowany na syf który nas otacza i chce się odstresować to gorąco polecam.

A od siebie ? :D Zwariowana Kanadyjska kapela łącząca z sobą wiele gatunków muzycznych zależnie od piosenki.

http://youtu.be/FLlWlVJUzss

A po za tym ? Ogólnie buntowniczo - przeciwko władzy, zakłamaniu, pozerstwu :o

Różnie, stary polski hip hop kaliber 44, grammatik, kasta, nagly atak spawacza, o.s.t.r no i Rysiu SLU z '96-2001r który w dzisiejszych czasach sprzedał się jak pizdeczka. :D

Troszke współcześniej to Hemp Gru z płytą Klucz, no i przede wszystkim Grubson i Mesajah, który również powoli zaczyna się sprzedawać..

Poza hiphopem na szacunek zasługuje Gutek, Habakuk, The Dreadnourghts, Awariat nato, Jafia Namuel i Akurat :)

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni mówią że się sprzedał, inni że włazi w ... komu trzeba (dre) - fakt jest taki że to "jeden z jak nie jedyny (z białych) raperów który zarabia kasę śpiewając o swoich życiowych porażkach"

Ze starych czasów, jak ktoś lubi dobre kobiece wokale to polecam ( sześć oktaw o ile się nie mylę) Liv Kristine mimo że nie wygląda ;) (Niemka) to vocalem rozbraja - w tym kawałku jej niet :D

Na koniec jako że mam cholerną słabość do Ukrainy i ukraińskiego języka - dumka na dwa serca po ichniemu:

Boże co za faux pas - Liv Kristine występowała w Theatre of Tragedy nie Crematory sorki... Aegis boski krążek niestety nie posiadam na winylu :(

Pm

nagly atak spawacza - hehe Rysiu pewnie dostaje rozwolnienia na samą myśl :D - mi też się podobało do tej pory sobie z ziomkiem podśpiewujemy niektóre hity, z Rysia tera panisko się zrobiło z slu to wielkie nic zostało...nie jest już "prawdziwy"

Edytowane przez Jarek
literówka i fatalna pomyłka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.