Skocz do zawartości

Smar do kołowrotków


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie poleccie jakiś dobry smar do smarowania kołowrotków. Mam jakiś specyfik Jaxona ale nie specjanie mi odpowiada ;) Dobrze żeby był dostępny w małych tubkach. Używał ktoś z Was smaru Penn ?

[Wysłano z Tapatalk HD]

Quantum Performance Tuned Fishing Tackle | Freshwater | Accessories | Lubricants | HOT SAUCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z praktyki staram się bardziej oliwić moje kołowrotki niż smarować.

Stosuję zwykłą oliwę do maszyn do szycia KonVesT - konfekcja i dystrybucja materiałów przemysłowych

Tam gdzie występują duże tarcia daję odrobinkę smaru KonVesT - konfekcja i dystrybucja materiałów przemysłowych

Środki te można nabyć np w Unimecie.

Wszystkie moje kołowrotki działają bez zarzutu nawet przy dużym minusie na zewnątrz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle to co dobre u nas jest niedostępne, chętnie bym kupił tubkę tego specyfiku, może zna ktoś sklep w pl który tym handluje ? A może ktoś używał smaru ABU, ten od biedy można u nas dostać i ma równie dobre opinie jak ten Quantum. Cena smaru Abu u nas to ~30zł w stanach ~2$, niewielka różnica w cenie :D

http://www.abugarcia.com/products/equipment/reel-lube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle to co dobre u nas jest niedostępne, chętnie bym kupił tubkę tego specyfiku, może zna ktoś sklep w pl który tym handluje ? A może ktoś używał smaru ABU, ten od biedy można u nas dostać i ma równie dobre opinie jak ten Quantum. Cena smaru Abu u nas to ~30zł w stanach ~2$, niewielka różnica w cenie :D

Abu Garcia

Oj tam niedostępne.

Quantum Hot Sauce Reel Oil Lubricant | eBay

Świat to globalna wioska, wszystko jest do dostania.

Quantum Hot Sauce Reel Grease Lubricant | eBay

Jak masz problem to ci to ściągne :)

średnio w tydzień jest w Polsce.

Zapas na parę dobrych lat, może i sobie wezmę na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej.Za rozkręcanie kołowrotków na czynniki pierwsze narazie wolę się nie zabierać:D Może poczekamy z 1-2 dni i jeszcze paru chętnych się znajdzie?

Za duzo to tez nie ma co brac bo cło dowalą :)

Nasz kochane służby sa czujne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.