Jump to content

21 grudzień 2012


Sewer34

Recommended Posts

No właśnie miałem kupić sobie nowy młynek ....Pytanie czy jest sens:D sezon pstrągowy na Roztoczu od stycznia, na Sanie od lutego a tu czas się pakować:eek: 21 grudnia idę na lód nawet jak będzie 1 cm przecież się nie utopię skoro to i tak koniec :eek: A co z rejestrem połowów za 2012 komu go oddam Św. Piotr mi nie uwierzy ,że takie głupoty musieliśmy wypełniać tam na dole ha ha

Edited by rapala
Link to comment
Share on other sites

Na przystanku widniał napis "21 grudnia - KONIEC ŚWIATA" pod nim nieco drobniejszymi literkami byl dopisek "no i hu. !" To jest właściwe podejście do tematu. Badacze pisma świętego na jakiejś górze czekali na koniec świata już 8 razy i NIC! Ja tam zakupiłem nowe sztuczne przynęty na nowy sezon. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie udany.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha ;) Zadnego końca świata nie będzie. Ludzie tylko sobie stracha robią. Tego się nie da przewidzieć.

hm... Z kąd oni wiedzą ,ze akurat 21 będzie? Przez to ,ze kalendarz majów sie kończy ? Ale nasz sie nie kończy ;) Ten konieć świata to według mnie bzdura. "Nikt nie zna dnia ani godziny" ;)

Link to comment
Share on other sites

Majom zabrakło miejsca na kamyku to się kalendarz skończył :)

O nieeeee koniec świata będzie 31.12.2069 - a przepowiedział mi to mój telefon komórkowy, bo to ostatnia data w jego kalendarzu. !

PS. Przed 21.12 chyba pewne sklepy będa przeżywać oblężenie i może nie być zasobów pitnych w tym dniu. Także gromadzić zapasy :P

pzdr :)

Link to comment
Share on other sites

No i jest mały problem...20.12 kończy mi się przegląd na transportera,więc robić czy nie?Gorzej bo 19.12 dobiega końca OC...przedłużać umowę czy ewentualnie liczyć na wyrozumiałość służb mundurowych? wkońcu to prawie pięć stów...ech,jest dylemat.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy