Skocz do zawartości

Zbiornik Otałęż


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Dziś miałem nieprzyjemną sytuację z dziadkiem mięsiarzem ładował do siatki małe karpiki nawet z tym się zbytnio nie krył zwróciłem mu uwagę a on do mnie że są wymiarowe ja na to że limit wynosi 2 szt. dziennie a on ma już 20. On na to "e nie ma 20 tylko 15". Po czym wyciągnąłem telefon i udawałem że dzwonię po straż a on w kilkanaście sekund złożył swoje ruskie teleskopy szybko do samochodu i odjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem nieprzyjemną sytuację z dziadkiem mięsiarzem ładował do siatki małe karpiki nawet z tym się zbytnio nie krył zwróciłem mu uwagę a on do mnie że są wymiarowe ja na to że limit wynosi 2 szt. dziennie a on ma już 20. On na to "e nie ma 20 tylko 15". Po czym wyciągnąłem telefon i udawałem że dzwonię po straż a on w kilkanaście sekund złożył swoje ruskie teleskopy szybko do samochodu i odjechał

Witam podobna sytuacja była na zbiornikach w Męciszowie ale jego mościa złapała PSR.Też miał ok 20 karpików i w dodatku z jedynki a tan jest no kill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla karpi chyba duża. :cool:

Koledzy zwracajmy uwagę co kto robi nad naszymi wodami.Nie pozostajmy bierni jak goćie robią takie rzeczy.My złapaliśmy gościa w Rzemieniu jak zaciukał Amura.Zastanowiło nas to że widzieliśmy jak gośç wycholował go ale zbyt długo niie wypuszczał a potam zarzucał wędkę ponownie.Głupio się tłumaczył że wypuścił do st.1.ale pod nogami miał jego wnętrzności.Rybka była już bez głowy i ogona. A cała sytuacją miała miejsce w niedzielę ok 14. 10.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co roku jeżdżę na Otałęż na zasiadki 2-3 dniowe. Łowię w odległości około 15 m od brzegu, nęcenie gotowaną kukurydzą. Na około 5 wyjazdów wpadł 2 kilogramowy karp, nieduży węgorz ...... Miałem raz bardzo mocny odjazd na kulę jednak nie byłem przygotowany na taką rybę i żyłka "prysła". Moim skromnym zdaniem zbiornik nadaje się na dłuższe zasiadki i dłuższe nęcenie kukurydzą. Bardzo fajnie jest pojechać na nową część z przyczepą kempingową lub namiotem i uprawiać rekreację :) Jednak na krótkie zasiadki moim zdaniem to jest słabe, nigdy nie łowiłem na tej części gdzie wydobywają żwir - może tam warto zasadzić się na białoryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie !!! Co się stało z Otałężą ? 

Rok rocznie jeżdżę tam na wakacjach na kemping, zawsze w jedno miejsce, sam róg zbiornika. W tym roku zajeżdżam z niewiadówką a tam płoty, zagrodzenia, barykady. Pytam się chłopa o co chodzi i mówi mi że właściciel ogradza coraz większe obszary i sprzedaje to ludziom.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.