Skocz do zawartości

Chłodne noce-ogrzewanie .


Expiress

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.!

Mam pytanie do osób jeżdżących pod namiot (Zasiadki i nie tylko)

Czy ktoś z Was używał piecyka na chłodne noce na wypadach.?!

Chce więcej czasu poświecić w tym sezonie z dzieciakiem pod namiotem z wędka.A wiadomo w nocy różnie bywa.

Zastanawiałam się nad :

Colemanem (ale problem jest aby go dostać)

Nagrzewnica na karusze

(http://allegro.pl/nagrzewnica-promie...864753888.html)

Wiadomo kartusze sa takie 3-4 zł na allegro. Kartusz wystarcza na 3-4 h max) wsumie coś takiego wystarczy ale jak się sprawdza bez nadmuchu ? Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć?

Lub innym rozwiazaniem jest KATALYT

Na naftę lub benzynę

http://www.festungbreslau.wroclaw.pl...target=katalyt

Zastanawia mnie co wybrac .Moze ktoś miał lub używał coś do ogrzewania namiotu .

Była bym bardzo wdzięczna za pomoc w wyborze

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie turystycznym w Rzeszowie na Mickiewicza widziałem jakieś promienniki na gaz. Na allegro kupisz SMYKa za około 50 zł. Chociaż trochę bałbym się spać przy czymś takim w namiocie.

A to jako ciekawostka. Ogień jest otwarty, więc do namiotu bym tego nie brał, ale za to można podładować komórkę, albo łódkę do wywozu zestawów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam może na miejscu w Rzeszowie dostane

Popatrz może jeszcze w sklepie z artykułami gazowymi na rogu Kochanowskiego i Siemieńskiego/Żółkiewskiego (przy wytrzeźwiałce). I zwróć uwagę do jakiej butli to ma być (czy reduktor jest w zaworze czy osobno), wydaje mi się, że to może mieć znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak jak pisze "rapala" BlacCat Coleman'a. Dobre i sprawdzone są też piecyki na naftę Zibro, ale to już wielki klamot i do tego trzeba wielkiego namiotu. Jeśli grzanie w namiocie to, namiot tylko z narzutą, bo bez niej będzie intensywnie się para skraplała, a co za tym idzie będzie deszcz w namiocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uważajcie na wszelkie ogrzewania gazowe. Mój znajomy przytruł się oparami ze spalania gazu kiedy ogrzewał się na nocnej zasiadce. Ja z kolegą skoro używamy (słoneczko gazowe) to zawsze przy uchylonym oknie w przyczepie lub samochodzie. I jeszcze jedno, podobno do spalenia 1 litra gazu potrzebny jest 1 metr sześcienny powietrza. Czyli gaz zabiera nam z pomieszczenia powietrze, dlatego należy pamiętać o uchylonym okienku. Sprawa oczywiście nie dotyczy ogrzewania namiotów, bo te nie są tak szczelne jak przyczepy czy samochody (ścianki z materiału mają znacznie wiekszą przepuszczalność niż plastik czy blacha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.