Skocz do zawartości

Zlot Wiosenny 2013.


DawidĆwikła

Rekomendowane odpowiedzi

@ordy ja jadę z drugą połowicą i dwójką dzieci. Coś się wymyśli na miejscu i atrakcje będą. Tak jak pisał @robin jest impreza po drugiej stronie z atrakcjami dla dzieci. Mam nadzieje, że jakoś w tym wszystkim znajdę miejsce i czas na "zlotowanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety panowie ale za duża odległość do pokonania i z tego powodu nie będzie mnie tam z wami.Ale życzę wam wszystkich przyjemnie spędzonego czasu,smacznych ''kotłów''. Na pewno kiedyś się tam pojawię .Miłej zabawy i dobrej edukacji:beer:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przyjadę sam ale później pewnie dojedzie żona z dzieckiem więc dzieciaki też będą miały towarzystwo. Po drugiej stronie zbiornika jest plac zabaw. W niedzielę jest tam jakaś impreza więc na pewno rodziny będą miały zajęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z okolicy Mielca,kto by mnie zabrał na ten zlot, autko mi dzisiaj padło.I przez to szukam transportu.Koszty paliwka zwrócę.:)Będę wdzięczny za pomoc.Bardzo bym chciał być razem z uczestnikami zlotu bo to są bardzo miło spędzone niezapomniane chwile.Pozdrawiam.

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.