Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kto zmienił datę pierwszych Gp(znów penie komuś nie pasowało :mad:) i tak na prawdę to myślałem że otwarcie też będzie w Zarzeczu a tu patrze jakaś Nowa Wieś , Tarliczka , jak ktoś wie to niech opisze co tam za woda i to tam pływa, czy da się brodzić trochę nie w tym temacie:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i 25-tego, może faktycznie się pogoda wyklaruje ponieważ po wczorajszych i dzisiejszych opadach woda na Wisłoku na pewno będzie podniesiona.

Ciekawe kto zmienił datę pierwszych Gp(znów penie komuś nie pasowało ) i tak na prawdę to myślałem że otwarcie też będzie w Zarzeczu a tu patrze jakaś Nowa Wieś , Tarliczka , jak ktoś wie to niech opisze co tam za woda i to tam pływa, czy da się brodzić trochę nie w tym temacie

Napisz @dred na priv co chcesz wiedzieć,tak się złożyło że tam się wychowałem i dość dokładnie znam te wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota raczej nie wypali. Poza tym stan Wisłoka w Rzeszowie prawie 150 cm, a zapewne jeszcze troche pójdzie w górę. Marcin z Siksą musicie złożyć wniosek o przełożenie zawodów GP na 9 maja i gitara.:D Ponoć zawody dlatego miały być w maju by można było łowić szczupaki i bolenie. Kalendarz na GP jest jak widać elastyczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich opadach woda mocno poszła w górę,tak że z łowienia na Wisłoku "dupa blada":mad: a tu jeszcze straszą jakąś chmurą ,która dotrze znad Islandii:D

Ciężko jest zorganizować zlot:(. Katastrofa,żałoba, wysoka woda, zawody GP i jeszcze wulkaniczny pył;). Myślę,że nie ma co kombinować - spotykamy się 25 . Trzeba mieć nadzieję że już nie będzie padać i woda opadnie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod artykułem na stronie głównej „Wisłok w Zarzeczu – przed zlotem” wrzucone zostały fotki z wczoraj, z praktycznie całego opisywanego przeze mnie odcinka. Tak aby mieć pogląd jak wygląda Wisłok wiosenny, gdzie za tydzień będziemy biegać podczas zlotu. Z informacji jakie uzyskałem nad woda – a spotkałem około 10 osób na całym odcinku - to ryba nie brała, woda była mocno podniesiona – około 50 cm, i była „trącona”.

http://www.fishing.org.pl/wislok-w-zarzeczu-przed-zlotem/

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Adminowie – jakieś ostateczne ustalenia co do zlotu?:confused:

O której, gdzie, do której, jak ?

Każdy grilla przywozi we własnym zakresie? Czy grill czy „coś” podobnego - wspólnego będzie na miejscu? a trzeba tylko zabrać mięso z sobą?

Ja w zasadzie jadę sam z Rzeszowa dość dużym autem - tak że mogę kogoś lub coś zabrać z sobą, lub po drodze. A w Rzeszowie mogę podjechać na dowolne osiedle :) gdyby był ktoś zainteresowany.

A jakaś ostateczna lista uczestników – bo w sumie nie wiem co z tym GP, co z pogoda itd.

Pozdrawiam i apeluje o informacje i organizację :)

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin to oczywiście niedziela 25 kwietnia. Tak jak było już mówione spotykamy się o ósmej koło mostu w Zarzeczu. Grilla zawsze przywoził Siksa, tym razem go nie będzie.Stąd prośba do kogoś kto posiada grilla by przywiózł.. Jeden oczywiście wystarczy. Mięso zawsze każdy po trochu przywozi i jeszcze nie było tak by brakło. Napitki również co kto lubi:).

Lista

1.Andre

2.Gochu

3.Bogol

4.Oktawian

5.Krs

6.Mapet77

7.Mr. R

8.Gabriel Kozdraś

9.ŁukaszZ

10.Siwy

11.Rapala

12.Stiff43

13.Kolega Stiffa

14.MaksGie

15.Dziencioł

Nie będzie na pewno Siksy i Marcina. Dred się jeszcze waha. Beret również, z tym że jego na liście nie ma. Nikogo już nie skreślam. Oczywiście z poza listy tez przygarniemy gdyby się pojawił takowy:D.

A na pogodę to raczej wpływu nie mamy Gabriel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy ktoś melduje się z bolonką albo federkiem na zlocie?I jeszcze jedno pytanko do tych którzy znają tą wodę a mianowicie czy są niedaleko mostu jakieś fajne miejsca aby można było połowić na federa ,chodzi o to aby nie targać daleko gratów?

Atak na marginesie,wezmę ze sobą kilka z moich znajomych

http://fishki.net/comment.php?id=65416

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre, ja mogę przywieść grilla, ale na zlocie mogę być max do 15 - tak więc grillowanie trzeba będzie zakończyć najpóźniej o 14:30 - tak aby przestygł przed włożeniem do auta.

Jeżeli nikomu to nie przeszkadza - to ja zabiorę grilla z sobą + węgiel +podpałkę i sztućce do niego.

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, mam koc w samochodzie - żebyś nie zmarzł z rana, zrobisz sobie termos ciepłej herbatki i będziesz się ładnie opalał i grilla pilnował:). A z czasem,,to i od słońca sie opalisz, jak będzie tak pięknie jak dziś. A myślę, że na słońcu szybciej ozdrowiejesz jak w murach domu.

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipunia z mojej strony. Przeziębiłem się na rybach wczoraj dosyć poważnie i cały dzień leże w łóżku...Podejrzewam że nic się do jutra nie zmieni. W razie gdyby coś się zmieniło wiem gdzie Was szukać.

Zwolnienie lekarskie poproszę. A jak nie masz to widzimy się jutro w Zarzeczu.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.